Lada 1800 kk

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Už tomu chyběj jen ty šrouby, matičky a stahovaci pásky na hadice... :mrgreen:

Ale teď vážně:
Vypadá to zajmavě a jsem zvědavej na výsledek. Fandím ti... :wink:
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

Maysner píše:drzak na baterku bych rovnou odrezal. stejne ji vozis jen v kufru, a pojistkovku budes muset dat dovnitr, nebo ji ohnout nejak nahoru kvuli filtrum. majo taky musel. na lada.cc jsem videl, ze pouzivaj kratsi saci potrubi, ale tomu by udajne zavazely madarsky :roll:
No trumpety a molitanový převleky by se tam vešly, ale mám ten velkej filtrbox, kterej bych tam rád nacpal, ještě uvidíme, co tam nakonec příjde.
A pojistkovka vevnitř je můj sen. :D
VAZ 1800kk na prvočinitele
Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 238
Registrován: sob kvě 13, 2006 23:29
Bydliště: Luže/Chotěboř/MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

Ty jo, držím palce aby to jelo :D Stihneš to seskládat do Jedovnice?
Lada 2101 = 2003 až 2005
Lada 2107 = 2006 až -
http://milda2107.rajce.idnes.cz/?sort=albumName
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

oh fuck.. :ANAL:
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

Asi to do Jedovnice nestihnu, ale nepředbíhejme. Dneska na to vlítnu a uvidíme, jak postoupim ve skládání.
VAZ 1800kk na prvočinitele
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

Pája píše:Asi to do Jedovnice nestihnu, ale nepředbíhejme. Dneska na to vlítnu a uvidíme, jak postoupim ve skládání.
tak makej ať mám s kým sprintovat :twisted:
Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 238
Registrován: sob kvě 13, 2006 23:29
Bydliště: Luže/Chotěboř/MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

rosta, Né, že nám, co máme seriovej motor budete ujíždět :twisted: :lol:
Lada 2101 = 2003 až 2005
Lada 2107 = 2006 až -
http://milda2107.rajce.idnes.cz/?sort=albumName
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

Milda píše:rosta, Né, že nám, co máme seriovej motor budete ujíždět :twisted: :lol:
já mám taky sérii
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

To se tam vejde, pokud nemas nejaky velky krabice s filtrem, mozna bude stacit pozvednout pojitkovku o nejaky cm nahoru. Ja taky pocitam kazdy cm aby se sani pro vstrik veslo do pojistkove skrine, pojistkovka uvnitr je blbost :lol: Dalsi vec co ti muze v aute zacit horet a kdyz uz bude horet motor, tak je ti to jedno :wink:

Drzak na baterku dej rychle pryc, povede tam napor vzduchu na filtry. Doufam ze mas termoizolacni pasku na svodech a prvnim dilu vyfuku.

Ucme se od tech co tomu rozumi a vyvarujme se zbytecnym chybam a pokusum.
Vsimete si i primeho ukostreni hlavy, kolik uz jsi investoval Pajo do zapalovani?
Přílohy
svody a sani.jpg
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
VaSek
Příspěvky: 227
Registrován: pát čer 04, 2004 11:53
Bydliště: Dvůr Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VaSek »

Pája píše: No trumpety a molitanový převleky by se tam vešly, ale mám ten velkej filtrbox, kterej bych tam rád nacpal, ještě uvidíme, co tam nakonec příjde.
A pojistkovka vevnitř je můj sen. :D
Velkej filtrbox je určitě dobrá volba, vylepší se tím reakce v přechodech. Ale to asi víš, jinak by jsi po něm netoužil :)
S pozdravem
VaSek (ex Vaz 2107,ex Fiat Bravo GT, Fiat 124 Spider, Fiat Coupé 2.0 16VT, Subaru Outback 3.0 H6)
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

akurat ze aj vo velkom filterboxe by mali byt male trumpetky :P
nie ze by som ich mal, ale webre by mali mat natrubky kvoli prudeniu aj ked su na nich filtre....
aspon to mi radil borec, ktory mi to nastavoval a to je fachman, nie ako my tuningaci :mrgreen:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
VaSek
Příspěvky: 227
Registrován: pát čer 04, 2004 11:53
Bydliště: Dvůr Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VaSek »

Majo píše:akurat ze aj vo velkom filterboxe by mali byt male trumpetky :P
nie ze by som ich mal, ale webre by mali mat natrubky kvoli prudeniu aj ked su na nich filtre....
aspon to mi radil borec, ktory mi to nastavoval a to je fachman, nie ako my tuningaci :mrgreen:
Jo to že by někdo chtěl provozovat sidedrafty bez trumpetek by mě ani nenapadlo.
S pozdravem
VaSek (ex Vaz 2107,ex Fiat Bravo GT, Fiat 124 Spider, Fiat Coupé 2.0 16VT, Subaru Outback 3.0 H6)
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

tak to nebudu psat ze tam nemam trumpetky ale aby mi nehrkali difuzory mam tam nabite gumicky urcene na repas prednych brzd :mrgreen:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
VaSek
Příspěvky: 227
Registrován: pát čer 04, 2004 11:53
Bydliště: Dvůr Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VaSek »

Majo píše:tak to nebudu psat ze tam nemam trumpetky ale aby mi nehrkali difuzory mam tam nabite gumicky urcene na repas prednych brzd :mrgreen:
No to rozhodně nepiš. Připravoval by ses zbytečně o koně. :roll:
S pozdravem
VaSek (ex Vaz 2107,ex Fiat Bravo GT, Fiat 124 Spider, Fiat Coupé 2.0 16VT, Subaru Outback 3.0 H6)
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

sorry za OT..

VaSek, co to máš za 2 vačkvou mrchu(vidim v podpise, jen jako tak.. )??... myslel jsem že s ladou končiš??..
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“