Nevím, co je to za součástku FOTO
Moderátor: Moderátoři
Re: Nevím, co je to za součástku FOTO
Kdyz jsem daval nahradni viko ventilů (staré mi protekalo nytem nahoře), tak jsem se jej po obvodě snažil "kombinackama" srovnat co nejvic do roviny. Bylo co ohybat a tesni, ale stare taky těsnilo, krom toho nytu k zavařeni.
(maluch,uno1.5i-koloběh plechu v přírodě)
-lanča delta2 1.6i zdvihlá na spalkach/ disco2
-Lada Niva 1.7i -ll-
-Piaggo /bravo/sup.bravo/ciao//
-lanča delta2 1.6i zdvihlá na spalkach/ disco2
-Lada Niva 1.7i -ll-
-Piaggo /bravo/sup.bravo/ciao//
-
ondrej novacek
- Příspěvky: 6
- Registrován: úte kvě 30, 2017 07:39
Re: Nevím, co je to za součástku FOTO
Tesneni jsem daval nove, nevidim ze by ram neco teklo. Pravda, ze sroubky uz mam pekne ztrhany...
-
ondrej novacek
- Příspěvky: 6
- Registrován: úte kvě 30, 2017 07:39
Re: Nevím, co je to za součástku FOTO
tak jsem zjistil, že mám prasklej blok motoru
. Znamej říká, že by spíš ale tekla voda, než olej. Co myslíte? Dá se to nějak svařit, zalepit? Jinej blok? Díky moc.
Re: Nevím, co je to za součástku FOTO
A kde je prasknuty?
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Re: Nevím, co je to za součástku FOTO
Ja mám blok motora z buracky vpredu chýbali prsia, navaril som ich CO2 a drží to. Ale niekde kde to má tesnit olej by som to neriskoval
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI