Nevím, co je to za součástku FOTO

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mara
Příspěvky: 1195
Registrován: čtv pro 10, 2015 14:18
Bydliště: F M

Re: Nevím, co je to za součástku FOTO

Příspěvek od Mara »

Kdyz jsem daval nahradni viko ventilů (staré mi protekalo nytem nahoře), tak jsem se jej po obvodě snažil "kombinackama" srovnat co nejvic do roviny. Bylo co ohybat a tesni, ale stare taky těsnilo, krom toho nytu k zavařeni.
(maluch,uno1.5i-koloběh plechu v přírodě)
-lanča delta2 1.6i zdvihlá na spalkach/ disco2
-Lada Niva 1.7i -ll-
-Piaggo /bravo/sup.bravo/ciao//
ondrej novacek
Příspěvky: 6
Registrován: úte kvě 30, 2017 07:39

Re: Nevím, co je to za součástku FOTO

Příspěvek od ondrej novacek »

Tesneni jsem daval nove, nevidim ze by ram neco teklo. Pravda, ze sroubky uz mam pekne ztrhany...
ondrej novacek
Příspěvky: 6
Registrován: úte kvě 30, 2017 07:39

Re: Nevím, co je to za součástku FOTO

Příspěvek od ondrej novacek »

tak jsem zjistil, že mám prasklej blok motoru :(. Znamej říká, že by spíš ale tekla voda, než olej. Co myslíte? Dá se to nějak svařit, zalepit? Jinej blok? Díky moc.
Cory
Příspěvky: 11724
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Re: Nevím, co je to za součástku FOTO

Příspěvek od Cory »

A kde je prasknuty?
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevím, co je to za součástku FOTO

Příspěvek od Majo »

Ja mám blok motora z buracky vpredu chýbali prsia, navaril som ich CO2 a drží to. Ale niekde kde to má tesnit olej by som to neriskoval
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“