Astra F, tažák
Moderátor: Moderátoři
- Karlos 2101
- Příspěvky: 112
- Registrován: stř čer 08, 2011 14:28
- Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Astra F, tažák
Ahoj, mám Opela Astru F Caravan. Mám ji rok a něco málo a najeto přes 50 000 kiláků. Motor 1,4 s jednobodem. Máte, nebo měl jste někdo tohle auto, potažmo motor ? Už mám zlikvidovaný 4 palivový čerpadla, nový relé palivovýho čerpadla, nový rozvody, vyměněný gufera u ventilů a vyměněný už druhý těsnění pod hlavou. Má to nějaký další vyhlášený závady ? Další věc je, když koupim z vrakáče tažák, mám k němu doklad o koupi, ale nemám typovej list, jak postupovat při přihlášení ? Díky moc.
Re: Astra F, tažák
Ahoj, tohle auto jsme měli od r 1993 do 2008. Je to 1.4 s 44kW, nebo ta nová s 66kW?
Dej si pozor hlavně na hnilobu zadních lemů a prostoru kolem víčka nádrže. To je problém. Jinak mimo to odešlo za 160tkm pouze 1x víčko rozdělovače a uklepal se dracoun u alternátoru.
(údržbu nepočítám do poruch)
U tažnýho se obávám, že budeš potřebovat ten typovej list.
Dej si pozor hlavně na hnilobu zadních lemů a prostoru kolem víčka nádrže. To je problém. Jinak mimo to odešlo za 160tkm pouze 1x víčko rozdělovače a uklepal se dracoun u alternátoru.
(údržbu nepočítám do poruch)
U tažnýho se obávám, že budeš potřebovat ten typovej list.
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999
/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
- Karlos 2101
- Příspěvky: 112
- Registrován: stř čer 08, 2011 14:28
- Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Re: Astra F, tažák
ahoj, je to 44kw. Tohle je rok výroby 1991, podle VIN vyrobená v roce 1992. V roce 1993 byla podle techničáku přivezená z německa. Co se koroze týče, tak s tou ještě stále skoro bez ztráty hvězdičky bojuje a jediný kde rezne je roh levýho přeního blatníku pod blinkrem. A rozdělovač jako takovej už nemá, má tu velkou černou kostku. Jó a ještě jsem měnil altík...a ze spotřebního ještě klouby, který byly podle slov majitele taky "nový".
