Astra F, tažák

Rozpravy o drobných muškách vašich neVAZových miláčků.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Karlos 2101
Příspěvky: 112
Registrován: stř čer 08, 2011 14:28
Bydliště: Lomnice nad Popelkou

Astra F, tažák

Příspěvek od Karlos 2101 »

Ahoj, mám Opela Astru F Caravan. Mám ji rok a něco málo a najeto přes 50 000 kiláků. Motor 1,4 s jednobodem. Máte, nebo měl jste někdo tohle auto, potažmo motor ? Už mám zlikvidovaný 4 palivový čerpadla, nový relé palivovýho čerpadla, nový rozvody, vyměněný gufera u ventilů a vyměněný už druhý těsnění pod hlavou. Má to nějaký další vyhlášený závady ? Další věc je, když koupim z vrakáče tažák, mám k němu doklad o koupi, ale nemám typovej list, jak postupovat při přihlášení ? Díky moc.
Zachránce vraků
JAWA 350/638 - lepší než nová
Mitsubishi L 200 - neúnavnej pracant
2101 - bejvávalo
2103- zvrchu fešáček, dole chudáček
Obrázek
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3475
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: Astra F, tažák

Příspěvek od Marťas »

Ahoj, tohle auto jsme měli od r 1993 do 2008. Je to 1.4 s 44kW, nebo ta nová s 66kW?
Dej si pozor hlavně na hnilobu zadních lemů a prostoru kolem víčka nádrže. To je problém. Jinak mimo to odešlo za 160tkm pouze 1x víčko rozdělovače a uklepal se dracoun u alternátoru.
(údržbu nepočítám do poruch)
U tažnýho se obávám, že budeš potřebovat ten typovej list.
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999 :hrob:/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
Uživatelský avatar
Karlos 2101
Příspěvky: 112
Registrován: stř čer 08, 2011 14:28
Bydliště: Lomnice nad Popelkou

Re: Astra F, tažák

Příspěvek od Karlos 2101 »

ahoj, je to 44kw. Tohle je rok výroby 1991, podle VIN vyrobená v roce 1992. V roce 1993 byla podle techničáku přivezená z německa. Co se koroze týče, tak s tou ještě stále skoro bez ztráty hvězdičky bojuje a jediný kde rezne je roh levýho přeního blatníku pod blinkrem. A rozdělovač jako takovej už nemá, má tu velkou černou kostku. Jó a ještě jsem měnil altík...a ze spotřebního ještě klouby, který byly podle slov majitele taky "nový".
Zachránce vraků
JAWA 350/638 - lepší než nová
Mitsubishi L 200 - neúnavnej pracant
2101 - bejvávalo
2103- zvrchu fešáček, dole chudáček
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“