01-06 predne trojuholnikove okienko

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
vladdo608
Příspěvky: 72
Registrován: úte říj 07, 2008 21:13
Bydliště: Hankovce - Vychod SK
Kontaktovat uživatele:

01-06 predne trojuholnikove okienko

Příspěvek od vladdo608 »

caute mam maly problem na mojej 01 odlepil sa mi ten drziak toho maleho trojuholnikoviteho okienka ale z nijakym lepidlom mi to zatial velmi nevydrzalo poradte mali ste uz taky problem ??

FOTO: http://novypokec.azet.sk/vladdo608/foto ... -287068880
Naposledy upravil(a) vladdo608 dne sob říj 03, 2009 18:57, celkem upraveno 2 x.
Lada 21044 1700 Karburator
Žigul 2101 - uz odisiel... :(
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

v sklenarstve by to mali zvladnut nalepit specialnym lepidlom,
ale predavaju sa miesto toho narady ktore to zaistia bezpecnejsie....
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Uživatelský avatar
vladdo608
Příspěvky: 72
Registrován: úte říj 07, 2008 21:13
Bydliště: Hankovce - Vychod SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vladdo608 »

ake nahrady napriklad tym myslis ??
Lada 21044 1700 Karburator
Žigul 2101 - uz odisiel... :(
Cory
Příspěvky: 11724
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvek od Cory »

neslo by to ciernym silikonom, ktorym sa lepia skla na novych autach?
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

neslo, je to moc mala ploca lahko sa to pak vypaci.

nahrady... neviem to opisat, take sersamy co sa nasunu zboku na okno a zaistia... proste iny system, ale funkcny...
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Uživatelský avatar
vladdo608
Příspěvky: 72
Registrován: úte říj 07, 2008 21:13
Bydliště: Hankovce - Vychod SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vladdo608 »

aha mozno si to viem predstavit keby si nasiel nejaky link na internete alebo co tak mi to sem hod dik :wink: ja sa este popozeram po meste mame na to predajnu orginal len na ladu a aj nejaku skodovku :P
Lada 21044 1700 Karburator
Žigul 2101 - uz odisiel... :(
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9549
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Zajeď do autoskla a nech si kličku přilepit profesionálně. Chvíli to vydrží. Mně tak rok - dva :-). Jinak vyměnit trojúhelníček - pouze trojúhelníček, chraň bůh vyndávat celý rám okýnka, stačí vyndat a zandat pouze sklo.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4791
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

vasku mozes predviest v jedovnici soferove som vymeniela cele ale ako tam ide vyment len sklo HM HM HM to som este nepocul
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

ger007, Jenom sklo nevyměníš, ale jenom trojúhelníček bez problému. Stačí odstranit nýtek na pantíku a okýnko vysunout směrem nahoru ven (pokud si to dobře pamatuju :oops: )
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9549
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

A já bych to dělal přesně obráceně. Pant bych rozhodne neoddělával, protože zpětné nýtování už nemusí být tak pěkné jako originál. Lepší je vyndat pouze sklo. Nahoře a dole jej v rámu drží dva malé šroubečky. Ty je potřeba vyšroubovat a pak opatrně okénko vysunout z rámu. Za ty léta tam bude držet až až, proto je dobré okénko v rámu dopředu prostříkat konkorem či wd-čkem.

To Ger007: není problém, v Jedovnici klidně postup naznačím :wink:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Dusan
Příspěvky: 4035
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: 01-06 predne trojuholnikove okienko

Příspěvek od Dusan »

Ak by bol zaujem som ochotny tie klucky prilepit na nejakom zraze..... ale podmienkou je aby bola prizma este na skle, i ked teoreticky by to malo ist aj bez nej.... neskusal som.
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Re: 01-06 predne trojuholnikove okienko

Příspěvek od Saša »

Problém s přilepením upadlé kličky není v lepidle , ale v samotném skle . Sklo je vlivem UV záření skřehlé a po přilepení se odlomí vrstvička skřehlého skla pod lepidlem .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Dusan
Příspěvky: 4035
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: 01-06 predne trojuholnikove okienko

Příspěvek od Dusan »

neviemn co som viidel skklo ostalo ako bolo....
Petr HC

Re: 01-06 predne trojuholnikove okienko

Příspěvek od Petr HC »

Dusan píše:neviemn co som viidel skklo ostalo ako bolo....
Před mnoha lety jsme s kamarádem lepili kličku tak, že jsme sklo v místě spoje zdrsnili smirkovým práškem nalepeným vazelinou čelně na plstěný kotouček (ve vrtačce) a po odmaštění acetonem přilepili Epoxy 1200 a drží to dodnes.
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“