Vlaky

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Teepee píše: ... A jestli jsi mi chtěl otrávit náladu tak gratuluji, byl jsi úspěšný.


To se krásně čte 8) ... , dobrá zakopávám válečnou sekeru :goodman: , ačkoliv jsem se pár ranžírů telekomunikačních natahal a to dokonce ve službách ČD :mrgreen: . Prostě příště nepiš tak, abych měl pocit, že ze mě dělá někdo blbce, jsem v jádru klidný a citlivý cholerik, ale něco prostě nepřejdu, kvák.
Naposledy upravil(a) Křečík Barbuška dne stř pro 17, 2008 10:38, celkem upraveno 2 x.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

JmJ píše:proc si kurna vsechno berete tak osobne? to je nejaka vysada vyssiho veku ze ztracite nadhled, nebo vas trapi neco jineho doma a v praci, ze nedokazete trochu rypancu prejit s humorem a nadhledem? navic od nekoho, koho docela znate a kdyz vite, ze to neni clovek, ktery by takove rypani myslel smrtelne vazne? Kdybych mel brat vsechno vazne, tak kuprikladu drobka uz byste asi chodili oplakavat na hrbitov :-)
Stejně tak jako má KL právo téměř bezdůvodně rejt, já mám právo nenechat si to líbit.
Že si Drobek někdy s nadhledem rejpne, čímž odlehčí situaci vím a beru. Že si rejpne Pája, už s trochou méně nadhledu, který se v tom už musí najít, taky čekám.
Tohle ale nevypadá jako kamarádské pošťouchnutí:
jedno občas velice natvrdlé individuum od nás z práce
Nauč se číst.
Což doložil sám KL tím, že měl pocit, že "z něj dělám blbce" a proto tak reagoval.
Koko Loko píše:To se krásně čte 8) ... , dobrá zakopávám válečnou sekeru :goodman: , ačkoliv jsem se pár ranžírů telekomunikačních natahal a to dokonce ve službách ČD :mrgreen: . Prostě příště nepiš tak, abych měl pocit, že ze mě dělá někdo blbce, jsem v jádru klidný a citlivý cholerik, ale něco prostě nepřejdu, kvák.
Jestli jsi měl pocit, že z Tebe "dělám blbce" tak se omlouvám. Jaksi nemám moc ve zvyku druhému naznačovat, že si o něm nemyslím nic pěkného, když to necítím z něj. Takže ani do ve svého vyjadřování tady, jsem se nesnažil zamontovat to, co jsi z toho pocítil. (vyjma příspěvku z 23.31, tam už to v první větě, POUZE jako reakce na vykopání válečné sekery, zamontované je)

:goodman: :partyman:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10557
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Chlapci, chlapci :cry: . Zrovna od Vás dvou bych to nečekal :( . Předpokládám však, že Vaše válečná sekyra již byla zakopána. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Luděk Musil píše:Chlapci, chlapci :cry: . Zrovna od Vás dvou bych to nečekal :( . Předpokládám však, že Vaše válečná sekyra již byla zakopána. L.
KL jí vykopal :axe: , já obrátil vzhůru nohama kde co, abych jí taky našel :axe: . Pak jí KL, s logickým vysvětelním zakopal :occasion5:. Pak logicky i já :occasion5:

[ Komentář přidal: Luděk Musil: st prosinec 17, 2008 10:02 ]
Dobrá, dobrá ... tomu jsem rád. L.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

:mrgreen:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

A takový krásný téma to bylo... :P

Michale, ten tvuj odkaz na Svět na kolejích už nefunguje, kde já to teď najdu?
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Laďuša píše:A takový krásný téma to bylo... :P

Michale, ten tvuj odkaz na Svět na kolejích už nefunguje, kde já to teď najdu?
Tady : http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10 ... 14:10.html
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

http://halbot.haluze.sk/?id=4083
http://halbot.haluze.sk/?id=4084
Pěkný šaliny jsou v Plzni, co? A to tam je měřič, zdali vedou domácí a nebo hostí ;) (podle toho, kolik lidí kde sedí ;) )
A eště jedna šalina je v barvach Prazdroje :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Týjo, takovou tramvají bych chtěl taky jezdit :-D Fakt už jen to pivo v ceně jízdenky :-)
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Když tu tramvaj slavnostně uvedli do provozu, tak na první šichtě se prej pivo rozdávalo.... Ale mam to jenom z doslechu z x-týho kolene.

Ale bejvá to sranda, když jsme třeba náhodou jeli velká grupa a teď ty bitky o místa, aby vedla zrovna ta "má" strana - takže Varácí a podobně rychle obsazovali šedivý sedačky, zatimco Plzeňácí a my fandící Plzni jsme zatěžovali červený :) Byly to emotivní jízdy :D
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Kdo bude rychlejší...?
Vlak nejede :)

No a k novýmu roku...
Obrázek
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Ach ta dráha !
Odpoledne jsem jel osobákem do Roudnice , pan průvodčí mi orazítkoval jízdenku, já ji nijak nezkoumal, přeložil ji a strčil do kapsy. Až v restauraci, když jsem si dělal pořádek v kapsách jsem se na ni podíval a zjistil jsem, že měl pan průvodčí řádně mokré razítko a obtisklo se mi na druhou půlku jízdenky.
Tak už jsem viděl jak budu nějakému průvodčímu na zpáteční cestě v rychlíku vysvětlovat, že to není druhé razítko, ale je to jen obtisklé to jedno. A jaké bylo překvapení, když jsem zjistil, že ten samý průvodčí co jel odpoledne v osobáku jel teď večer v rychlíku.
Nu tedy přišel a koukaje na jízdenku v šeru nerozsvíceného kupé už se nadechoval, že se zeptá na to druhé razítko. V tom patrně poznal svojí práci a říkal : Aha, to je moje razítko z odpoledne, co ? 8)
Ale za to ta jízda, za Roudnicí to jelo celkem poklidně, ale pak to nějak festovně roztáhnul. To byl ale frkot, jel jak hovado, až jsem si říkal, že se ty muzejní kupéčkáče snad musí rozpadnout a také že se tak téměř stalo :P
Jak se to při té svižnější jízdě pohupuje nahoru a dolu, tak se v rytmu toho pohupovaní začalo otevírat a zavírat okénko, velice slabě drželo nahoře. Naštěstí z Roudnice do Lovosic to není daleko tak jsem to bouchání a automatické větrání okénka vydržel, ale na delší cestu by to nebylo
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Michal Pokorný píše:Ale za to ta jízda, za Roudnicí to jelo celkem poklidně, ale pak to nějak festovně roztáhnul. To byl ale frkot, jel jak hovado, až jsem si říkal, že se ty muzejní kupéčkáče snad musí rozpadnout a také že se tak téměř stalo :P
Jak se to při té svižnější jízdě pohupuje nahoru a dolu, tak se v rytmu toho pohupovaní začalo otevírat a zavírat okénko, velice slabě drželo nahoře. Naštěstí z Roudnice do Lovosic to není daleko tak jsem to bouchání a automatické větrání okénka vydržel, ale na delší cestu by to nebylo
Jestli to byla okýnka s pružinou (lanka bokem a pružina nad oknem) tak ta prostě občas poskakují. My ze 171 :wink: jsme zvyklí, sedět a nikde se neopírat, natož hlavou, abychom jaksi nepřišli o chrup :lol: :wink:
Žabotlam obzvlášť nad podvozky občas skáče tak, že by to člověka shodilo ze sedačky. Že to nevyletí z kolejí téměř nechápu. :lol:
To jednou jsme jeli s mou drahou, chtěla se napít, za Mokropsy začala otvírat PETku, pak přemýšlela jak to má udělat a pak říkám, TEĎ, bude most!!! ...... :lol:
Most - ocelová konstrukce, prostě drží, tam se koleje do lože nevymačkají.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Teepee píše:Jestli to byla okýnka s pružinou (lanka bokem a pružina nad oknem) tak ta prostě občas poskakují
s tou pružinou patrně bylo cosi v nepořádku, to okénko šlo velice zlehka, stáhnout by se dalo lehkým přiložením malíčku
Teepee píše:My ze 171 jsme zvyklí, sedět a nikde se neopírat, natož hlavou, abychom jaksi nepřišli o chrup
Já z 090 jsem také zvyklý se nikde neopírat, zejména ne ve 451, velice nerad bych dostal žloutenku 8)
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Tak já sem nahodim několik nových železničních poznatků.

Jízdný mi zdražilo o 6Kč, resp. o 7 rychlíkem.
Barvy ČD Cargo už se asi nelíbí ani těm, co to vymejšlí, např. na plzeňskej žehličce už se navíc objevili i ozdobný pruhy ve stylu pruhů původních, takže to už vypadá líp.
Další Eso s reklamou - Vlakem do ZOO, je pestrobarevný a jsou na ňom zvířátka.
A řada 831 nastupuje na výkony i v GVD 2009 :)

Jinak asi všechno při starým...
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“