BA3 2105
Moderátor: Moderátoři
- Laďuša
- Příspěvky: 12140
- Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
- Bydliště: Klatovy / Plzeň
- Kontaktovat uživatele:
Ty máš taky bláto a budík s ručičkou za rohem? 
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]
Chatka 12 forever
►Stodolní II◄
Estonian-czech crazy night
Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Tři sestry <|||> Ladagang
°Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
keréklampás 
Chatka 12 forever
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
To neni blato
To su, prosim pekne, hovna, od nas z druzstva. Esteze sme v EU, inak by Tommel platil clo za vyvoz
Ja cez to chodim tak 10km/h, Tommel to aj tam valil snad 90
A rucicku za rohom som nemal po ceste iba ja, oplatilo sa nakreslit tacho do 200
To su, prosim pekne, hovna, od nas z druzstva. Esteze sme v EU, inak by Tommel platil clo za vyvoz
Ja cez to chodim tak 10km/h, Tommel to aj tam valil snad 90
A rucicku za rohom som nemal po ceste iba ja, oplatilo sa nakreslit tacho do 200
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
-
Little Red Riding Hood
- Příspěvky: 2585
- Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
- Bydliště: Olomoucity-Brnotown
- Kontaktovat uživatele:
- Tommel
- Příspěvky: 3312
- Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
- Bydliště: Brno - HK
- Kontaktovat uživatele:
Ono to jede i do kopečka 
Chatka 12 forever
. Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.
Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
foceno na rovince 
majo: ty hovna byli ale zajimavy. proleteli sme tam, byli sme kus za tim a nejdnou to pristalo na predek a celni sklo
dovnitr stresnim oknem nic
majo: ty hovna byli ale zajimavy. proleteli sme tam, byli sme kus za tim a nejdnou to pristalo na predek a celni sklo
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic
Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic
Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
-
Little Red Riding Hood
- Příspěvky: 2585
- Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
- Bydliště: Olomoucity-Brnotown
- Kontaktovat uživatele:
-
Miči
Teda ty žiga jsou, ale děla co? By pánové byli asi hodně překvapeni s cejchnutým tachemLittle Red Riding Hood píše:1300 taky zalamuje rafičku....ovšem u žiguláckýho tacha se není čemu divit...
- Tommel
- Příspěvky: 3312
- Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
- Bydliště: Brno - HK
- Kontaktovat uživatele:
Jo jo na tachu 190 a na GPS 180 děsný rozdil, hlavně když jsem jel ve 3 lidech a s motorem v kufru, jede to hold na hovno
Felda 1,3 MPi by takle naložena jela o dost lepe ja vim 
Chatka 12 forever
. Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.
Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
- Laďuša
- Příspěvky: 12140
- Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
- Bydliště: Klatovy / Plzeň
- Kontaktovat uživatele:
Miči, bacha na tyhle hochy tunerský, stačí se s nima jednou svézt..... Vim o čem mluvim 
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]
Chatka 12 forever
►Stodolní II◄
Estonian-czech crazy night
Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Tři sestry <|||> Ladagang
°Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
keréklampás 
Chatka 12 forever
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
-
Miči
-
Miči
- Tommel
- Příspěvky: 3312
- Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
- Bydliště: Brno - HK
- Kontaktovat uživatele:
Na SZ jsem reagoval, klidně tě svezu seriovou 1,7i a mužem porovnat s Feldou nebranim se
Je mě zcela jasne že jsou auta která jedou v serii lepe ale Felda to fakt neni
no uvidíš 
Chatka 12 forever
. Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.
Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
-
Little Red Riding Hood
- Příspěvky: 2585
- Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
- Bydliště: Olomoucity-Brnotown
- Kontaktovat uživatele:
-
Miči
hej to vůbec, jen když mi vrakli 2105 tak jsem šel po 1,7ičku, ale když jsem se svezl tak to prostě zklamalo...pokračování tématu až mi Tommel ukáže o co tu jde...asi jsem mimo mísu nebo co.Little Red Riding Hood píše:miči si koupil filcku, tak ted vychvaluje ji??.. nebo o co tu jde??..člověče moje 1300 z Custom dílny LadaGangu by jí pohřbila...