Záhada je ovšem v tom, že jsem celou elektroinstalaci zbavil přechodových odporů, oxidací, všechno mám prostříkané, dokonce pojistky komplet vyměněny za nové a přesto tam jsou takové úbytky.
Nepomohlo by třeba vyměnit hlavní vodiče týkající se okruhu poj. č. 2 za jiné s větším průřezem? Máte s tím někdo zkušenost?
Nebo je po cestě kabeláže zrada v podobě nějakého mně neznámého konektoru? Proč s tím jsou takové problémy, když je všechno očištěné a prostříkané? (ostatně i na vstupu do regulátoru nap. jsem naměřil ani snad ne 11 V a osvětlení přihrádky značně kolísá se zapnutými blinkry, tudíž je v p... asi všechno...)
Připadá mi, že Lada jako taková má značně poddimenzovanou a nedodělanou elektřinu, co si o tom myslíte...?
Srovnám- li (jako obvykle) s Wartburgem a Trabantem, něco takového tam bylo nemyslitelné.
