PROBLEM S LPG?

Moderátor: Moderátoři

slavoj
Příspěvky: 136
Registrován: úte dub 18, 2006 15:23
Bydliště: VELKY SARIS

PROBLEM S LPG?

Příspěvek od slavoj »

nazdar, v poslednej dobe sa mi stava, ze ked sa rozbieham zacne mi auto cukat, mam dojem ako keby nedochadzalo palivo teda LPG, stava sa to aj pri teplom aj studenom motore. sviecky som menil asi pred mesiacom v tom problem nebude, doteraz to islo v pohode. stava sa to hlavne vtedy ked naraz stlacim plyn. pedal, ked ho potom uvolnim a stlacam jemne tak to nerobi. zeby nejake tesnenie v splynovaci?
Uživatelský avatar
dusin
Příspěvky: 1023
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dusin »

to slavoj:A kolik máš v autě vody?Občas,když je jí míň,tak to rádo zamrzá.Stalo se mi to jednou při cestě po dálnici.Ani nevym,jak sem to v tu chvíli řešil.páč vodu na dolití sem neměl.A stává se to hnedka po nastartovánjí,nebo když je motor už ohřátý?
2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
Tomik
Příspěvky: 172
Registrován: ned bře 12, 2006 21:19
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomik »

možna bych se zkusil podivat na predstih,a nebo na filtr v lpg
capodrak
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od capodrak »

tyhle problemy sou u stuhlý membrány plnu která se zasekává proto to pak cuká :wink:
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

Tak s LPG jsem si minulý týden užil a platí to, co bylo řečeno-málo vody bych vyloučil, protože při zahřátém motoru ti to taky cuká-šáhni na regulátor a musí být teplý.
Jak staré a kolik má to LPG najeto? Podle tohoto jsi schopen přibližně určit, jak jsou natom membrány(+-2-3 roky a 50-100tis. km) by měly vydržet.
Poté bych se vrhnul na filtr LPG a zjistíš, že je zasraný a ucpaný jako prase,tudíž pryč s ním a nový.
Toto vše platí tehdy, kdy to na benzín jede v pořádku-pokud kucká i benzín, je jinde error.!! Jinak na LPG má pekelný vliv volba svíček a kabelů-prostě komplet zapalko musí být OK.
Ještě by to mohlo někde sosat falešný vzduch ale na to příjdeš vylučovací metodou. :wink:
Naposledy upravil(a) denis dne úte kvě 23, 2006 08:33, celkem upraveno 1 x.
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Devil
Příspěvky: 20
Registrován: ned bře 26, 2006 19:38
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Devil »

Tak tohle přesně mi dělal filtr LPG.Když jsem ho vyndal byl zasranej jako prase.Byla tam spousta malejch černejch drobečků !!! Asi z hadic a nebo jsem nekde natankoval špatnej plyn. Zkuz ho vyměnit. :axe:
slavoj
Příspěvky: 136
Registrován: úte dub 18, 2006 15:23
Bydliště: VELKY SARIS

Příspěvek od slavoj »

Devil píše:Tak tohle přesně mi dělal filtr LPG.Když jsem ho vyndal byl zasranej jako prase.Byla tam spousta malejch černejch drobečků !!! Asi z hadic a nebo jsem nekde natankoval špatnej plyn. Zkuz ho vyměnit. :axe:
no zrejme to bude ten filter, tankujem kde-kade tak mohlo dojst k tomu zaspineniu.
Devil
Příspěvky: 20
Registrován: ned bře 26, 2006 19:38
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Devil »

Přesně tak já tankuju jen na jedmom místě a už nemám žadný problém.Ale občas si ten filtr vyčistím vzduchem.Sem tam se ta nejaká nečistota oběví. Pak dej vědět jak ten tvůj filtr vypadal.
_____________
Lada navždy !!!
slavoj
Příspěvky: 136
Registrován: úte dub 18, 2006 15:23
Bydliště: VELKY SARIS

Příspěvek od slavoj »

ten filter si mozem vymenit aj sam? este som to nerobil mam auto iba asi mesiac, zrejme tam potrebujem uzavriet aj privod plynu? staci ho ako vravis vyfukat alebo kupit novy?
Tomik
Příspěvky: 172
Registrován: ned bře 12, 2006 21:19
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomik »

ja bych tam dal novej,ja jsem ho kupoval,a stal me asi 60kč
doovi
slavoj
Příspěvky: 136
Registrován: úte dub 18, 2006 15:23
Bydliště: VELKY SARIS

Příspěvek od slavoj »

Tomik píše:ja bych tam dal novej,ja jsem ho kupoval,a stal me asi 60kč
dostat to bezne v obchode alebo len v LPG servise?
Tomik
Příspěvky: 172
Registrován: ned bře 12, 2006 21:19
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomik »

dostal jsem to v lpg servisu
doovi
Devil
Příspěvky: 20
Registrován: ned bře 26, 2006 19:38
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Devil »

slavoj píše:ten filter si mozem vymenit aj sam? este som to nerobil mam auto iba asi mesiac, zrejme tam potrebujem uzavriet aj privod plynu? staci ho ako vravis vyfukat alebo kupit novy?
Vypni hlavní ventil LPG u láhve.U motoru máš ten filtřík (můj LPG Lovato) vyšroubuj spodní šroub a vyndej kryt a filtr.A vyměň ho. Raději kup nový stojí asi 80,- Je to jednoduché !!!
Jen u toho nekuř !!!!! :lol:
Tomik
Příspěvky: 172
Registrován: ned bře 12, 2006 21:19
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomik »

filtřík najdeš na te mědené prívodní trubičce,co vede ke smešovači,vedou k tomu ještě 2 draty.je to zároven i elektrickej ventil,a ta spodní čast je kovova,dole je to na 10ku klícek.to najdes.
doovi
Devil
Příspěvky: 20
Registrován: ned bře 26, 2006 19:38
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Devil »

Teď jsem si vzpoměl,nemáš náhodou preplej karbec (filt) na letní provoz ??? Protože LPG potřebuje teplej vzduch do smešovače.Já to zkoušel a taky mi to cukalo !!! Proto když jezdím na LPG tak to mám přeplí na zimní provoz.To jedna z možností proč ti to cuká !!! :twisted:
___________
Lada navždy
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“