Skelet 2107

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
old
Příspěvky: 216
Registrován: pát lis 14, 2008 12:35
Bydliště: pardubice

Skelet 2107

Příspěvek od old »

Doklady propadlé v depozitu , psané na mě 500,- , doprava za režii .
Přílohy
P1030131.jpg
old
Příspěvky: 216
Registrován: pát lis 14, 2008 12:35
Bydliště: pardubice

Re: Skelet 2107

Příspěvek od old »

Poslední zvonění , odstrojuji , do pátku to jde do hutí .
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3475
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: Skelet 2107

Příspěvek od Marťas »

Na hutě má moc pěknej zadní disk :D
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999 :hrob:/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
milos0785
Příspěvky: 33
Registrován: čtv bře 22, 2018 08:47
Bydliště: Kladno

Re: Skelet 2107

Příspěvek od milos0785 »

A to je pouze skelet ? Víc k tomu není ? Nechybí tomu i B sloupek ?
LADA 2107 1,5
Lada 2104 1.7i
Škoda Octavia 2.0 TFSI 147 kW EX
Audi S3 2.0 TFSI 195kW
Peugeot 106 1.1
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10669
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Re: Skelet 2107

Příspěvek od Luděk Musil »

Myslím, že ten "chybějící" sloupek je jen o úhlu pohledu ... vlastně fotografie. Zdá se mi, že jej natěsno kryje ten pravý zadní :idea. . L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
old
Příspěvky: 216
Registrován: pát lis 14, 2008 12:35
Bydliště: pardubice

Re: Skelet 2107

Příspěvek od old »

Tak , vážení auto je ve šrotě , skelet byl pěkný , žádný ze sloupků A , B , C ,nechyběl , ale to už není stejně k debatě . Vyřízl jsem VIN a oddělal štítky , papíry jsou také doma . Až si udělám čas , napíši co zbylo , tedy co budu moci postrádat .
Zamčeno

Zpět na „Prodám“