Skelet 2107
Moderátor: Moderátoři
Re: Skelet 2107
Poslední zvonění , odstrojuji , do pátku to jde do hutí .
Re: Skelet 2107
Na hutě má moc pěknej zadní disk 
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999
/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
Re: Skelet 2107
A to je pouze skelet ? Víc k tomu není ? Nechybí tomu i B sloupek ?
LADA 2107 1,5
Lada 2104 1.7i
Škoda Octavia 2.0 TFSI 147 kW EX
Audi S3 2.0 TFSI 195kW
Peugeot 106 1.1
Lada 2104 1.7i
Škoda Octavia 2.0 TFSI 147 kW EX
Audi S3 2.0 TFSI 195kW
Peugeot 106 1.1
- Luděk Musil
- Příspěvky: 10669
- Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
- Bydliště: Vyškov/Rašov
- Kontaktovat uživatele:
Re: Skelet 2107
Myslím, že ten "chybějící" sloupek je jen o úhlu pohledu ... vlastně fotografie. Zdá se mi, že jej natěsno kryje ten pravý zadní :idea. . L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Re: Skelet 2107
Tak , vážení auto je ve šrotě , skelet byl pěkný , žádný ze sloupků A , B , C ,nechyběl , ale to už není stejně k debatě . Vyřízl jsem VIN a oddělal štítky , papíry jsou také doma . Až si udělám čas , napíši co zbylo , tedy co budu moci postrádat .