stěrače

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
ladik
Příspěvky: 13
Registrován: pát říj 17, 2008 20:06
Bydliště: vyškov

stěrače

Příspěvek od ladik »

chci se zeptat jestli má někdo taky problém se stěračema na nivě,přijdou mě slabý,nesetřou pomalu ani slabší vrstvu sněhu,není slabej motorek?dá se vyměnit z jinýho auta?? dík za rady..
Uživatelský avatar
chomjak
Příspěvky: 46
Registrován: stř led 14, 2009 23:36
Bydliště: Brno, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chomjak »

Tak to jsme na tom stejně. Stíraj tak mizerně, že mám pocit, že brzo umřou :roll:
Honda shuttle 1.6, 4x4, 110 koní
Niva 1,7i - Bludimíra
Netopýr
Příspěvky: 288
Registrován: úte pro 16, 2008 09:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

stěrače

Příspěvek od Netopýr »

tipuju, že to bude daň za to, že jsou od r.77 furt stejný :c)

taky to mam moc špatný... ale zkusim to komplet rozebrat a namazat - snad to pomůže aspoň v rychlosti stírání :c)

Net.
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
ladik
Příspěvky: 13
Registrován: pát říj 17, 2008 20:06
Bydliště: vyškov

Příspěvek od ladik »

občas se taky zaseknou nebo přestanou stírat úplně,aspoň vidím že je to u niv problém, až to rozebereš a namažeš dej vědět jestli to pomohlo,dík a zdarec..
Netopýr
Příspěvky: 288
Registrován: úte pro 16, 2008 09:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

stěrače

Příspěvek od Netopýr »

jen abys to nerozebíral dřív, než já, stěrače mě derou, ale rozhodně dřív musim řešit ještě seznam jiných.

ovšem s tou pomalostí a zasekávání mám zkušenosti ze škochtle, která stála od r.84 venku a právě byly uplně zatuhlý... stačila jedna/dvě hodiny času, komplet rozborka, drátěnej kartáč, grafitová vazelína a švihaly jako nový :c)

tak se na to taky nějak chystám :c))

Net.
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
ladik
Příspěvky: 13
Registrován: pát říj 17, 2008 20:06
Bydliště: vyškov

Příspěvek od ladik »

taky toho mám víc a stěrače nejsou na prvním místě,uvidíme kdo se k tomu dřív dostane,zatím zdarec...
Uživatelský avatar
vik2
Příspěvky: 1904
Registrován: stř črc 20, 2005 14:39
Bydliště: ChomutOFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vik2 »

Lidi zkousel nekdo z vas tyto sterace?:http://www.automedik.cz/tuning-sterace.html

Jako esli jsou opravdu tak super??
LR Def 110 300Tdi

Rumunskej trip 2016
Rumunskej trip 2015
Montenegro 2014
Romania Nivama 2009
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Možná trochu mimo, ale Medik je poměrně drahej. Třebas desítníci si udělaj sami obrázek kam pro světlo: http://www.automedik.cz/nahradni-dily-s ... .html?sk=7 anebo Koněvka za 2.200kč. :wink:

Jinak jsem měl bezramínkový stěrače taky (FLAT) a stíraly dobře.Na nějaký velký bahno to sice není, tak bych u nivy asi vsázel na klasický.A pozor ne u každýho bezramínkáče jde vyměnit gumička :!:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Netopýr
Příspěvky: 288
Registrován: úte pro 16, 2008 09:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

stěrače

Příspěvek od Netopýr »

osobně bych stěračům za 250kč moc nevěřil - nebudou lepší než origo za kilo, jen to vypadá "líp".

pár let zpátky si kámoš koupil BOSCHí za 800 (na škochtli, takže zdvojnásobil hodnotu vozu :cD) a nedal na ně dopustit přežili několikerý obyčejný, ale typ si fakt nepamatuju.

já se přiznám, že mám spíš než s ramínkama problém s rychlostí stěračů a s ostřikovačema :c)

Net.
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Uživatelský avatar
chomjak
Příspěvky: 46
Registrován: stř led 14, 2009 23:36
Bydliště: Brno, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chomjak »

Taky myslím, že o gumky nejde, ale je problém spíš s motorkem, nebo s převodem...
Honda shuttle 1.6, 4x4, 110 koní
Niva 1,7i - Bludimíra
jiri.k
Příspěvky: 228
Registrován: sob črc 25, 2009 19:27
Bydliště: hradec kralove

uz to nekdo vyresil?

Příspěvek od jiri.k »

sterace na Nivce mi moc nestiraji. Na druhem aute (MB210) jsem mel od Boshu gumicky se 7 brity a stiraly perfektne. Gumiska se da pochopitelne zkratit na tech 13 coulu, ale kde ji sehnat... nebo mate neco lepsiho?
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“