Paliho 2103

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Som šialený keď to chcem dať dokopy?

áno
24
31%
nie
42
55%
pre váhavé povahy: možno
11
14%
 
Celkem hlasů: 77

Uživatelský avatar
Jany_RS
Příspěvky: 196
Registrován: pon čer 14, 2010 19:48
Bydliště: Raslavice(Presov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jany_RS »

Puhi, krasa :P čo take svetla stoja ?
lada 2103 1974,agregat 21011 s ozonom a podtlakovym rozdelovacom- lada 2103 RS :thumbright:
jawa 250/353 rok 1957 :heart:

lada vfts is the best & tatra ecorra :finga:
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Su take svetla homologovane?
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

neviem ako to je s homologaciou, ak sa k nim dostanem, poriadne ich obzriem, ale veľke šance homologácii nedávam :roll:
Jany_RS, to je podľa toho, koľko si prihodí ten čo ti ich bude nosiť :lol:
ale keď si dáš tú námahu, prosport má aj eshop a niekde tam budú aj ceny tých svetiel :wink:
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

mám otázku na tých, čo sa im podarí aj nejakú informáciu udržať v hlave :lol: : Aký je presne rozdiel medzi klasickým a 1.7 tesnením pod palicu? Problém s prehrievaním stále existuje :roll: Ja akurát viem, že je tam rozdiel v materiále a otvoroch pre válce, ale nieje tam aj nejaký rozdiel v chladiacich otvoroch? Dalo by sa to tesnenie zameniť s klasickým bez nejakej vážnej ujmy? Termostaty tam boli 2, ale nevylučujem ich chybu, takže ešte raz tam nový kúpim, a okrem toho mi už len ostáva buď zanesený blok, alebo možno to tesnenie... :roll: Mám už toho dosť, s autom sa dá ísť na 5q do 120, okolo 130 aj s ľahkou nohou vyvrie do minúty, pri plnom zaťažení ani nevravím :roll:
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

To tvoje chlazení se řeší už hodně dlouho, že? Pumpa je dobrá? udrží soustava přetlak? (Víčko chladiče)
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

najlepšie by bolo asi tie dve tesnenia priložiť k sebe a tak by bolo najlepšie vidieť rozdiel v rozmeroch jednotlivých otvorov či už pre válce alebo kanáliky. ak si všetko pomenil vodnú pumpu termostat a pod. videl by som to na zanesený okruh v dôsledku čoho neprúdi kvapalina tak ako má.
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

MartasBrno, viečko je už poriešené, tým to nebude, pumpa je nová, Ms http://forum.ladaklub.com/download.php?id=19828
mayo456, jo, ale hlavu teraz dole ešte dávať nejdem, preto sa pýtam, aby som mal predstavu, či to môže byť týmto, či mám hľadať chybu inde (aj keď neviem čím ešte by to mohlo byť :roll: )
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Puhi, vyzkoušej oběh bez termostatu, mě se to dřiv hrozně hřálo, pomohla vyměna víčka a to bylo i to předešle nové.. ale furt nic moc, ve městě i v zimě sem musel jezdit s topením aby se to uchladilo, pomohla instalace olejoveho chladiče, ale při delším stání na místě se to furt hřeje, ted sem zkusil odstranit ten termostat a podle budiku se to skoro ani pořádně neohřeje.. jen, když stojím na místě..
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

takže nemám s tým problém iba ja :D ale tebe sa to takto hrialo aj za bežnej jazdy? u mňa je problém iba pri záťaži, neviem si napr. predstaviť, ako odjazdím v M.H. šprinty (ak budú :roll: )
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

mno mne sa 1,7 nehreje vobec, vymenil som termostat vodnu pumpu dolial vodu a tramtararaa :-D
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Puhi, no ze začátku to bylo hodně špatne, i za jizdy po dalnici byla teplota vejš.. občas sem topil..
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

to je práve ten problém, 130 a viac už je kritických :roll:
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

Puhi píše:to je práve ten problém, 130 a viac už je kritických
Napadá mne chudá směs , velký předstih , a nebo malá řemenice na vodní pumpě .
Už jsem někde na fóru psal o jedné závodní Ladě která nešla uchladit a pomohla až montáž menší řemenice na klikovku . Čerpadla nemají rády vysoké otáčky "řežou" vodu a strácí účinost .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

ja mám práve opačný problém. ak je chladnejšie pod 10°C a aj ke´d prehodím teplé sanie, otvorím naplno kohút kúrenia tak ručička na vode víde len mierne za prvú rysku. asi to bude termostatom.
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

skor mechanickou saharou
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“