Projekt Lada 2000

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maniac
Příspěvky: 227
Registrován: čtv zář 25, 2008 08:50
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maniac »

Nevím čím to, vše sem znova seřídil, vyčistil a vše je ok. :) Snad bude i nadále. Nezbývá než leštit ,šetřit ho a jezdit :)
Moje www stránky k nakouknutí:

http://www.ladavixen.com/

Její jméno je " Vixen " .
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Maniac, takže už to běží??.
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Jake ze ma ten tvuj motor parametry?
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Maniac
Příspěvky: 227
Registrován: čtv zář 25, 2008 08:50
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maniac »

Tady by to mělo vše být :

http://eng.motorsporlari....13190&make=Fiat

Jinak na 15 straně je toho víc.
Moje www stránky k nakouknutí:

http://www.ladavixen.com/

Její jméno je " Vixen " .
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3466
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Marťas »

Mě ta stránka nefunguje
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Ani nemůže, je sem zkopírovaná v tom zkráceným náhledovým tvaru
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Maniac
Příspěvky: 227
Registrován: čtv zář 25, 2008 08:50
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maniac »

Dávám ho sem celý. http://eng.motorsporlari.net/car/tech_s ... &make=Fiat

Jinak říkal sem že je na straně 15 :)

Kdo ví, proč mi brní cely auto ? myslel sem že je to výfukem ale ten se nikde neopíra, Tak už nevím čím. JInak jak moc se motor má pohybovat na siven... ? Mě to docela sedí tvrdě a to jsou nové.
Moje www stránky k nakouknutí:

http://www.ladavixen.com/

Její jméno je " Vixen " .
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Parada ... Nevim jak casto nebo jak s tim jezdis, ale zatim zadne problemy? Kardan, diferak, poloosky, spojka ...
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Maniac
Příspěvky: 227
Registrován: čtv zář 25, 2008 08:50
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maniac »

Atex píše:Parada ... Nevim jak casto nebo jak s tim jezdis, ale zatim zadne problemy? Kardan, diferak, poloosky, spojka ...
Zatím nic , bez problému, jinak spojka nová (s Nivy) ,poloosy taky , kardan jako novej a diferák bez problému, jen mě zlobí zatím ten výfuk duní mi to (ale třeba to dělá ten sportovní tlumič)
Moje www stránky k nakouknutí:

http://www.ladavixen.com/

Její jméno je " Vixen " .
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Atex píše:Parada ... Nevim jak casto nebo jak s tim jezdis, ale zatim zadne problemy? Kardan, diferak, poloosky, spojka ...
Myslim ze places ne spatnym hrobe, tohle auto je poddekac garazovy. Kdyz si koupis psa na mazleni a vystavy zvirectva, tak ho nebudes honit blatem po poli za zajicem prece...

To Maniac: nevim jak v mirafori, ale v crome jsou ty motory pres kratkou tyc se silemblokem ukotveny za hlavu ke kastli aby se nevrtel, le myslim ze ty by jsi toho nevyuzil :lol:
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Ondra 07 píše:Myslim ze places ne spatnym hrobe, tohle auto je poddekac garazovy.
Ty bys to vydrzel? Takovy vykon drzet vecne na uzde? Ale jdi prosimte...
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Maniac
Příspěvky: 227
Registrován: čtv zář 25, 2008 08:50
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maniac »

Super víkend , krásně to jede silnej tah i při 140, během chvíle přes sto. musím hlídat plyn aby mi to na 1 nehrabalo. Jinak spokojenost. Akorát jediné co mě opravdu nasralo je debilita lidí na našich cestách , člověk už nemužu se projed, aby nějaký debil vás neohrožoval na životě protože si myslí že když máte sportovní auto ,tak vám to natrhne a musíte sním za každou cenu závodit.
Tak si jedu ve městě 50 a ve mě stě a najednou hrk přede mě pič..s peugeotem a zbrzdí mě na 40 tak několik minut tak jedu ,až se rzohodnu ho předjed tak haj.. zrychlí a já musím rozjed ,abych se vyhl do protivky autu.Jedu 50, pak mě zase předjede a jede 40. No dobry říkám si teda za městem pojede normálně.Hajzl jede 60 ,nic zase ho předjedu a jedu si 90-100 no hrk přede mě. Sem se nasral 160, za chvíli ho mám nalepenyho na prdeli, Tak končím zastavil sem prostě ve vesnici a počkal až odjede. Prostě Lidi kokoti ohrožují na životě a to měl v autě maly dítě a ženskou. Příště stavím rovnou ke kraji, protže debilita lidí a hloupost je neuvěřitelná a nejde jen o něj stává se mi když vyjedu často. Lepší opravdu zastavit.
Moje www stránky k nakouknutí:

http://www.ladavixen.com/

Její jméno je " Vixen " .
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Maniac, ten pedál allá avia už jsi doladil??..
Veverka

Příspěvek od Veverka »

Lidi jsou p..e,právě jsem jel busem a kokot předjížděl když proti nám jelo auto :shock: ,bus jel málem příkopou....
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Na tohle je nejlepší normalně zastavit, vylézt z auta, dojít k němu, otevřít dveře, jednu mu vrazit po tlamě, nasednout a jet pryč.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“