Vlaky

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

:lol: :lol: :lol:

Já tam byl poprvé v životě a chtěl vědět kolik to bude zastávek, okolo jsem viděl jen krajinu, semtam barák, no prostě cizí velký město. Strávil jsem tam jen pár hodin a zase mne tam dlooooouho nikdo neuvidí. Zlatá Vídeň.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Mladoboleslavské nádraží je ostudné,to je pravda.Ale aby se tam postavil "skleník",jak psal Štěpán,to mi nepřijde jako vhodné řešení,i vzhledem k tomu,jak vypadá okolí nádraží.Preferoval bych rekonstrukci stávající budovy.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Teepee píše:A zkusil jste někdy někdo navázat kontakt v metru?
Pouze kontakt s mimozemskými civilizacemi. Ale byl špatnej signál :mrgreen:
A jinak jen na eskalátorech (očumování pozadí slečen, které jsou o schůdek výše :P )
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

radek mb píše:Mladoboleslavské nádraží je ostudné,to je pravda.Ale aby se tam postavil "skleník",jak psal Štěpán,to mi nepřijde jako vhodné řešení,i vzhledem k tomu,jak vypadá okolí nádraží.Preferoval bych rekonstrukci stávající budovy.
Nepruď a zvykej si. :P :mrgreen:

My tady ve Štatlu taky chceme opravit stávající nádr, co je idálně přímo ve středu města (už bylo i referendum s jednoznačným výsledkem), ale stále je nám vnucováno jakési "hypermoderní" nádraží kdesi v polích, kde ani (dle současného projektu) nebude krytá a vytápěná hala/čekárna a pokladny budou v 1. patře!!! :shock: :roll: :x

Po největším č..... tedy údu v republice, budeme mít další exkluzivní stavbu. :lol: :lol: :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12125
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Plavec píše:A jinak jen na eskalátorech (očumování pozadí slečen, které jsou o schůdek výše )
A nebo o víc schůdků :P

http://www.youtube.com/watch?v=ant9-Ai1cRU
Naposledy upravil(a) Laďuša dne ned led 23, 2011 13:13, celkem upraveno 1 x.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12125
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Alberte, nestěžuj si, v Plzni sice máme pěknou halu a pokladny v přízemí, ale vlaky jsou v prvním patře! :mrgreen:


(tuto neni dvojpříspěvek, to vzniklo přesun OT odjinuď sem)
Naposledy upravil(a) Laďuša dne ned led 23, 2011 13:14, celkem upraveno 1 x.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Tak dávej pozor, ať se nepropadne strop. :lol:

Tady jde o to, že podle projektu dojdeš (možná dojedeš) na nádraží, vylezeš do prvního patra, u kasy si koupíš lupeň, slezeš zase dolů (s kuframa je to fakt žůžo) a budeš čekat na otevřeném placu, kde fučí jak sviňa. Největším výdobytkem bude nuzný přístřešek, jako někde na zastávce lokálky. :?
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4290
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

plavec píše:
Teepee píše:A zkusil jste někdy někdo navázat kontakt v metru?
.... jinak jen na eskalátorech (očumování pozadí slečen, které jsou o schůdek výše :P )
To jako: slečno, vy tááák dobře vypadáte, obzvláště z mého úhlu.... :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: Nebo myslíš jen tzv oční jednostranný kontakt. :wink:
Asi bude v případě verbálního rozumné, nejdřív kouknout co má v ruce, pokud něco většího než mobil, říkat to na vzdálenost větší, než je dosah letící kabelky :lol: :lol: :lol: :lol:
Esli já nejsem v tý Praze nějakej moc pasívní.... :idea:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Jinak vzpomínám, že se mnou se jednou do řeči ve vlaku dala slečna, bohužel z toho pak vyplynulo, že nabízí nějaký hypervýhodný paušály od O2 :roll: , no nic, stejně se mě moc nelíbila. :|
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

zelvotron píše:Jinak vzpomínám, že se mnou se jednou do řeči ve vlaku dala slečna, bohužel z toho pak vyplynulo, že nabízí nějaký hypervýhodný paušály od O2 :roll: , no nic, stejně se mě moc nelíbila. :|
Takový mne vždycky hrozně pobaví. Pět minut se mi snaží vysvětlit, že mají zaručeně něco co je pro mne ideální. Pak během deseti vteřin zjistí, že se spletli (o řád) :lol: a pak začíná sranda, oni totiž neví, jak se z toho vymotat. každej zahraje něco jinýho. jen pár buranů nezahrálo nic a udělali ze sebe hroudu. Taky je zajímavý podívat se jim na čistotu límečku a na ruce. Někteří jsou zřejmě kulturní polostudenti, někteří i třeba dělali rukama a vypadali podle toho - je to hroznej kontrast, když vidíte kluka s rozpraskanýma rukama v bílým límečku a s kravatou po dědovi. Mazec. Ale toto nebudu vířit, protože bych nakousnul téma Teleshoppingu a hlavně telemarketingu, kdy vás sou schopní obtelefonovat třikrát denně ať si změníte pojistku... A to by bylo zle.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

To K-L:
Už jsem zahlasoval. Jednou z práce a jednou z domova, takže jsou tam dva hlasy. :wink:

Jinak to stávající nádraží se opravdu hodí mnohem víc do stávající zástavby. Ten skleník by vypadal, jako kdyby jste postavili Cineplex z Čerňáku na Staromák v Praze. Prostě se to tam nehodí.

Před cca 5 měsíci byl ministr dopravy v MB a přislíbil rekonstrukci nádraží a teďka
o pár měsíců pozdějí se plány změnili na výstavbu nového skleníku. Na stávající budově by stačilo udělat omítku ( vnitřní a vnější ), střechu a záchody a vypadalo by to perfektně. Jo a ještě nástupiště.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12125
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Hmm, tak koukam, že první Plecháč, lokomotiva, ke kterej mam citovej vztah, dostala korporátní barvy.... http://www.k-report.net/ukazobrazek.php ... f=28/30787

Pravda je, že předchozí nátěr už byl v dost tristním stavu, ale už z prototypovýho hlediska a celkem neobvyklýho odstínu předchozího nátěru to mohlo zůstat při starým...
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Hurikán píše:Tak dávej pozor, ať se nepropadne strop.
To by asi bolelo. :lol:
V Č.Budějovicích je to taky tak (jestli si dobře pamatuju- jel jsem tudyma asi 3 krát) lístky se kupují v přízemí a vlaky jezdí z " 1.patra "

Nevím proč ale přijde mě že vlakový nádraží jsou na hodně místech v dost pitomý lokalitě. Že se do města, či obce musí třeba 2km ještě pěšky. Přestup na autobus je komlikovanější. Třeba takovej Tábor má vlakáč a autobusák od sebe pár kroků, tam to mají v pohodě, ale v Pacově to máme 2 km do kopce. což o to já jsme mladej, rád se projdu a mám na to dost času, mě to nevadí, ale starší lidi to pěšky nepůjdou a pojedou rovnou autobusem . V Pelhřimově mám velkou výhodu, že mě vláček staví za podnikem, a chodím tam "pozadu dírou v plotě" , je to kousek. Ale tam autobusák od vlakáče taky není zrovna blízko.

Když už jsme u toho. Do Brna pojedu vlakem a potřebuji se co nejrychleji přesunout na ÚAN Zvonařka. Mám jít pěšky, nebo můžu zvolit nějak MHD ?
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12125
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

ÚAN je od vlakáče kousek. To dojdeš v poho pěšky. Podchodem, skrz Vaňkovku a jsi tam. Vlastně emhádéčkem bych se tam ani dostat neuměl :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Laďuša píše: emhádéčkem bych se tam ani dostat neuměl :lol:
Tak to jsme dva. :lol: Nejlepší bude tam jít pěšky. Může to být něco přes 5 minut chůze.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“