Lada Priora - vlastnící

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Ja som bola sama, ani jeden cudlík nezatlačila, tak neviem prečo trúbilo. Ale aspoň má človek zážitky :D
Uživatelský avatar
Michael 4x4
Příspěvky: 676
Registrován: pon říj 31, 2005 16:39
Bydliště: Michalovce / Palín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michael 4x4 »

Dneska v MI videná strieborná priora hatchback. Tak som sa nezdržal a vsunul mu za stierač papierik s adresou fóra :oops:


a dnes (04.01.10) aj ďalší strieborný sedan :lol:
Naposledy upravil(a) Michael 4x4 dne pon led 04, 2010 17:07, celkem upraveno 1 x.
LADA NIVA 4X4 /4x2 1.7i LPG od 28.08.2008
--------------------------------------------------------------
Obrázek
Uživatelský avatar
ra100
Příspěvky: 141
Registrován: ned zář 21, 2008 11:05
Bydliště: Levoča

Příspěvek od ra100 »

neviem či je to vhodné miesto na ten test :? ale musel som to niekde dať. :D
http://pokec.azet.sk/datelinkaWRC/video ... 4ebfeb1a46
Buran
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 18, 2010 20:41
Bydliště: Hořovice

Příspěvek od Buran »

zelvotron píše:Zdravím vlastníka bílý Priory hatch. se středočeskou značkou a nálepkou z Mnichova Hradiště ;)
Tak jste mně nakonec našli.. :) Tenhle bílej hatchback je ten samej z první stránky tohodle fóra, spatřen na Lukách (kde bydlí má drahá polovička) i na letišti (kde jsem stále ještě zaměstnancem). Neměl jsem přístup na net, proto jsem se neozval dřív.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Buran, ahá, tak tuhle prioru jsem viděl minulej tejden na Dčku na letišti :-) kde děláš? Předpokládám, že v ,,F"ku.
Buran
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 18, 2010 20:41
Bydliště: Hořovice

Příspěvek od Buran »

jasně hangár F, revize sedaček. Krásná klidná práce. Co ty, kterej jsi ty? Při mym štěstí jsi ten člověk kterého jsem dnes odpol tak krásně "vyprovodil" z tý naší klece.. :axe:
Igithegreat
Příspěvky: 149
Registrován: sob lis 10, 2007 15:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Igithegreat »

Buran: Tak to sem rad ze sem te videl :) akorat mi prislo ze je nejaka hlucnejsi.. nebo si to asi moc točil :)
Lada 4ever!
Buran
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 18, 2010 20:41
Bydliště: Hořovice

Příspěvek od Buran »

Igithegreat: Záleží na tom kde a kdy si mě viděl. Většinou se s otáčkama držim v rozsahu 2500 - 3500. Ale nedělá mi problém jí občas naložit, když je k tomu příležitost. Hlasitost se mi od výroby určitě nezměnila, takže ruplym vejfukem to neni. Ale prej to je trošku hlasitější, tak nevim. Já mam tohle auto po dvou nafťácích, tak mi to ani nepřipadá.
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3256
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Ano vyfuk je u Priory takovej hlučnějši "zavodni" :mrgreen: :lol:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Buran
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 18, 2010 20:41
Bydliště: Hořovice

Příspěvek od Buran »

No když sem se byl pochlubit rodině s vovým vozem tak jsem se dozvěděl že co prej sem si to koupil za křáp, dyť to má zvuk jak žigulík... :evil:
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Řekni, že je to schválně, kvůli konzervativním zákazníkům... 8)
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Buran
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 18, 2010 20:41
Bydliště: Hořovice

Příspěvek od Buran »

řikám že dneska si každej ... kupuje na svýho novýho golfa laďák a Lada je tak dobrá značka že i tohle mi tam dávaj do základu. :)

Jinak kvůli výbavě bylo velký tóčo u přítelkyně. Rodinka si jezdí v Toyotách. Takže když jsem poprvé přijel v dvacetiletym golfu, moc rádi to neviděli. Dvanáctiletá Cordoba v naftě na ně taky moc dojem neudělala. Akorát sem poslouchal jak mam tu starou pixlu hodit ze skály. Pak sem se přijel pochlubit novym čikuli. Tchýně jak viděla nový auto, tak mě chtěla trumfnout tim, že si pořídila vyhřejvanej potah do svýho yarise. "Tsss, to už v Rusku dávaj normálně do sedaček a bez příplatku..."

A tak nemůžou skousnout ani Prioru.. :twisted:
Igithegreat
Příspěvky: 149
Registrován: sob lis 10, 2007 15:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Igithegreat »

hihih :) tohle se mi na tom prave libi :) jen me zarazil ten zvuk :lol: ale tak na to uz znam taky odpoved :) ja mam ted porad Puntaka a dnes sem s nim zapad na tom posranym ledosnehu.. a nesel ani dopredu ani dozadu.. tak sem musel tlacit.. chtelo by to aby byla Priora kombik pak 4x4 8)
Lada 4ever!
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

Priora ma vyfuk 50mm odpredu az dozadu s nezatlmenym zadkom, to uz trosku hlucnejsie bude 8)
Verzia LUX ma dokonca "ladene" zvody
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Buran
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 18, 2010 20:41
Bydliště: Hořovice

Příspěvek od Buran »

Igithegreat: Priora 4x4? Tak si kup oktávku - skauta anebo nivu...
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“