Lada Priora - vlastnící

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
miro263
Příspěvky: 421
Registrován: úte čer 16, 2009 11:55
Bydliště: Horehronie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miro263 »

viktoria77 píše:Jediné čo neopravili, je klaksón, ku ktorému hľadali kábel a nenašli.
Ty vole, to co je? Hladali a nenasli? aku pouzivaju prirucku? Alebo sudruh v togliatii to zabudol namontovat a nasledne to preslo vystupnou kontrolou?

Pekne teda. :-)
BA3 2121
-EX z produkcie ВАЗ 2103 a 2105-
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

No vychádza mi to tak, že zabudli namontovať. Toto auto ma bude asi stále niečim prekvapovať, ale neva. :D
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Takže auto je už doma, prezuté, vyhrievanie sedadiel namontované, aj lišty už nahodili, čo sa týka tej trúby, tak kábel sa našiel ale že je dáky preseknutý, takže sa vymení, ale neviem, keď si ho preberala tak klaksón nefungoval a keď prišla domov tak fungovala. Záhada :D . Čo sa týka tej svietiacej kontrolky funkcie motora, tak sa to týka snímača odvetrávania palivovej nádrže, že bol povytiahnutý. To tie slovenské cesty. Nie som moc technický typ, tak to píšem len tak laicky.
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Tak teď snad již to bude všechno v pořádku. Jenom by jsi si měla nacvičit ruční odpojení klaksonu, když je to takto, snadno se může stát, že to při jízdě začne houkat.
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

No možno by to nebolo od veci vedieť ako sa to robí. Majú mi to síce vymeniť, ale človek nikdy nevie, čím ho Lada prekvapí. :D
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Nevím přesně, kde u Priory, ale někde u chladiče (po otevření kapoty) jsou fanfáry a u těch se musí rozpojit konektor alespoň jednoho drátu (pozor na zkrat, jeden z nich je pod napětím). Mně se to stalo stalo ještě u mého prvního žigula v Plzni na světlech při projíždění křižovatkou, přede mnou i za mnou auta ...
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Aha, mám doma chlapcov tak nech mi to ukážu a pak si už poradím. Aj keď dúfam, že nič také nebudem musieť riešiť. :)
Wolfhunt
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Wolfhunt »

Wolf píše:Tak teď snad již to bude všechno v pořádku. Jenom by jsi si měla nacvičit ruční odpojení klaksonu, když je to takto, snadno se může stát, že to při jízdě začne houkat.
Mozem potvrdit, nie je to nic moc. Ma mojej starej 21043 som maj nejaky skrat vo volante - pri toceni volantom zacal klakson trubit na nechcel prestat. Trapas bol, ked som chcel vyrazit v BA na cestu, nastartoval som, vytocil volant, aby som zisiel z chodnika a TUUUUUUUUUUUUU! Nechel prestat. Trubil aj ked som vypol motor. Ludia na zastavke kukaju, ze co, ja sa snazim nespanikarit a tvarit sa, ze nie som zlodej a ze sa vlastne nic nedeje. Ked nesiel vypnut po 20-30 sekundach, tak som naoko pokojne otvoril kapotu a odpojil konektor. Kudia kukali dalej. Odvtedy nemam klakson a niekedy by sa aj hodil. Aj som rozmyslal, ci si nedam namontovat nejake tlacitko na klakson do kabiny...
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Trapasy sa stávajú, aj keď nerada by som podobný zažila :D . Ja budem mať ešte zážitok u policajtov, prešvihla totiž 14 dňovú lehotu na prihlásene auta. Snáď sa dáko dohodneme a dokážem im to rozumne vysvetliť.
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

viktoria77 píše:Trapasy sa stávajú, aj keď nerada by som podobný zažila :D .
Opravdu není o co stát, on se už dnes nikdo neotočí, pokud začne houkat popašné zařízení auta, ale na klakson reagují skoro všichni :D, snad krom hluchých. Právě pokud máš poškozenou izolaci na tom "správném" kablíku, tak stačí málo :wink:
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Tak nech radšej ten kábel z Ruska príde čím skôr. :D Dúfam, že to nezačne húkať, keď pôjdem k polišom prihlásiť auto, mali by zážitky, že čo tam nacvičujem :wink:
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Takže Lada je už prihlásená, bez problémov. Zatiaľ žiadne iné problémy nenastali a dúfam, že to tak už aj zostane.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Tož přijmi blahopřání k nyní již plně oficiálně Tvému novému vazu. :) :thumbleft:

Takže nakonec na úřadě nedělali problémy s přešvihnutým termínem k registraci, nebo Ti dali na prodejně/servisu nějaké potvrzení?
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Hurikán ďakujem. Predložila im doklady s pôvodnými dátumami. /aj keď v predajni mi pre istotu vystavili faktúru aj s neskorším dátumom predaja a mala aj potvrdenie o prebratí technického preukazu s neskorším dátum/ ale nerobili problémy, ani sa k tomu nič nepýtali.
Mali dobrú náladu a nerýpali zbytočne.
viktoria77
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvek od viktoria77 »

Zdravím,
včera bola zas na návšteve v servise. Znovu sa rozsvietila kontrolka funkcie motora. Tentokrát to bol pokazený ventil odsávania palivovej nádrže. Ventil vymenili a ja len dúfam, že o týždeň tam zas nebudem musieť ísť znovu. :)
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“