Elektronicke zapalovaní

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

Pool píše:Hoši víte doufám o tom, že zsiguli.hu se dají přepnout do anglické verze!? Ale to nejdůležitější stejně zůstává v madarštině nebo azbuce :( to jsou ty originál dokumentace a naskenovaný obrázky..
anglicku verziu ti odrecitujem naspamat.ale to je mozno 1/10 z toho co je v madarcine...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Trevor
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trevor »

No len ze ci to pomoze ked to bude prelozene. Ta remenica vyzera byt dost heavy a potom ta riadiaca jednotka co je ktomu tiez asi nie je na predaj v kazdom obchode s auto suciastkami
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Pool

Příspěvek od Pool »

Myso píše:anglicku verziu ti odrecitujem naspamat.ale to je mozno 1/10 z toho co je v madarcine...
OK.. OK.. :wink: Já si toho přepínání všimnul teprv nedávno a trochu to pomáhá, alespoň člověk ví třeba v jaké je sekci a trochu se na těch stránkách orientuje. Jinak to louskám přes maďarsko-slovenskej on-line slovník, když mě něco zajímá :?
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

Pool píše:Jinak to louskám přes maďarsko-slovenskej on-line slovník, když mě něco zajímá :?
to kde najdem?
Dusan
Příspěvky: 3884
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

VaSeK a spol. :D založme si temu a možeme začať davať navrhy ako riešiť zapalovanie, a riešiť pripadne problemi a veci okolo toho. Každy ma nejaky napad.
Trevor
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trevor »

No tak vcera sa mi podarilo dokoncit el zapalovanie s bezkontaktovym rozdelovacom a elektronikou s pouzitim IO L482. Zatial to vyzera ze to vsetko ide len problem je v priehrevani tranzistora takze to vidim na vecsi chladic. Do prevadzky by sa to malo dostat na buduci tyzden potom bude presnejsie info. Zatial musi teda stacit tychto par obr:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
hornak.active.sound

Příspěvek od hornak.active.sound »

Ja osobne mam v aute kontaktni zapalovani podle http://www.electronics-lab.com/projects ... index.html davam sem odkaz az ted a to po skoro rocnim provozu auta s timto zapalkem,vse bez problemu,mam to v krabicce od velkyho krabicovyho kondenzatoru [cca 20x80x100mm] zality v oleji,kvuli chlazeni,neni potreba zadnej dalsi chladic.este dam fotku.
Dusan
Příspěvky: 3884
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

:D by som menil bateriu na tom meraku .... taku vybitu mam aj ja a na tom meraku som to zatial nespozoroval že by začal ukazovať bludy..ale na inom ked sa to rozsvietilo to ukazovalo o jednotky voltov mimo... :D
Dusan
Příspěvky: 3884
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

Idem davať klasiku lebo dosial som nezistil prečo to auto nejde ako maaa :) som zvedavy či sa to zlepšii :)
tek
Příspěvky: 96
Registrován: úte srp 16, 2005 11:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tek »

Lada 2105 - po dvaceti letech služby jí došel dech
Renault Megane II - kombi
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

tek píše:Na co člověk nenarazí.
Tranzistorové zapalování.
http://www.pselectronic.cz/ishop/shop_bottom.php?sess=cdb6984a87ff065c329ef22fbd8b364f&sk=529#det
Trochu moc peněz za málo muziky, jinak to mají i v GM katalogu, každopádně udávaný spínaný proud 4A mi připadá moc málo.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
MZ
Příspěvky: 237
Registrován: úte dub 19, 2005 17:57
Bydliště: Holýšov

Příspěvek od MZ »

Koko Loko píše:
tek píše:Na co člověk nenarazí.
Tranzistorové zapalování.
http://www.pselectronic.cz/ishop/shop_bottom.php?sess=cdb6984a87ff065c329ef22fbd8b364f&sk=529#det
Trochu moc peněz za málo muziky, jinak to mají i v GM katalogu, každopádně udávaný spínaný proud 4A mi připadá moc málo.
4A na Ladacívku stačí, při použití cívky s menší dobou plnění ( a tedy větším proudem, např. Favorit) bych měl o tento výrobek strach.

Ale je pravda, že ne každý se po večerech baví leptáním a osazováním plošných spojů :-)
již bez Lady. Přešel ke Škodě.
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

MZ píše:Ale je pravda, že ne každý se po večerech baví leptáním a osazováním plošných spojů :-)
:lol:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
tek
Příspěvky: 96
Registrován: úte srp 16, 2005 11:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tek »

Osazování a pájení nevadí, výroba plošňáku je horší. Potom hnedka následuje montáž do nějaký krabičky. To mne taky nebaví.
Lada 2105 - po dvaceti letech služby jí došel dech
Renault Megane II - kombi
Odpovědět

Zpět na „Elektrická soustava“