Maďarské výfuky

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

chalani ak chcete do bechyne vam mozem doviezt 80ky piesty 2105, su super, kratke, ani z nich mozno nebude treba rezat(kvoli narazaniu do vyvazovaciek na klukovke), najdete ich v cenniku http://www.autodilykrc.cz aj s fotkou ale stoja 320Kc/ks...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

Dam Ti este vediet. Ak Ti to vyhovuje asi tak tri tyzdne pred Bechynou. Lebo ako som pozeral tak su tam na niektore veci dobre ceny.Tak to vypada , ze ja styri zoberem.
hornak.active.sound

Příspěvek od hornak.active.sound »

Kdyz uz je debata o vyfukech,co udelat proti tomu,aby stredni cast vejfuku nelezela na lanovodu rucky a tedy nepalila lanovod.Stredni dil nejde vis stocit,daval sem novej vejfuk i lanovody,mezera tam byla a po tejdnu lanovod specenej.Horem lanovod vest nejde.Uz mne to se.... Mnel sem stredni cast chycenou pres objimku a gumu k podlaze ale ten rachot byl desnej.
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Jo,já teď našěstí natrefil na dokonale přesný potrubí, ale taky jsem to řešil. Trošku se to dá spravit tím, že se to potrubí víc narazí dopředu, ale ne vždycky to jde. Já mám přes to lanko převlečenej ještě nějakej kus hadice po minulým majiteli - spečená moc není a teď tam je ještě tak 2 cm místa.

Radit ti delší bowden asi nemá smysl, když máš nový. Asi se s tím smiř, ono se prakticky nic nestane, protože v tom bowdenu je stejně kovová pružina a ta izolace se časem trošku speče, potom začne být odolnější proti vyšší teplotě (ale zkřehne - což by tam ale nemělo vadit, protože ten bowden se stejně prakticky nehejbe)....jenom to nevypadá tak hezky.... :?
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

kto se ti kouka pod auto? :lol:
neviem ja tam mam medzeru dost velku a nic sa mi tam nepece mas ten vyfuk dobre narazeny na nohaviciach? skus ho dat dole natret vazelniou a narazit ho hlbsie
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

No vies cmelo. Nikto sa pod auto nekuka.
Ale ked sa ni ten bowden prepali(co mne uz zacina prepalovat tiez). Dostane sa Ti tam voda. A ked rucnu nepouzivas ako ja len vo vynimocnych pripadoch. Zacne Ti hrdzaviet a drhnut, alebo zasekne.
Aspon to je moja mienka na to
Uživatelský avatar
Pato
Příspěvky: 88
Registrován: sob bře 19, 2005 22:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Pato »

Ja mam na bowdene okolo vyfuku tiez nejaku ciernu hadicu a nic som s tym nerobil je tam od novoty
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

To poznam davali to tam. No ja to tam nemam. A uz pomaly prepaluje.
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

tu ciernu hadicu roztopi tiez, ked je to tam dlhsie blizko vyfuku. Ja som to vyriesil tak, ze som prerobil uchyty lanka rucky a teaz ide vrchom ponad vyfuk, tesne popod karoseriu. Jednoducha uprava a lanko aj po dvoch rokoch ako nove. A celu zimu som zatahoval rucnu a ani jediny raz mi nezamrzla :)
Uživatelský avatar
expa
Příspěvky: 130
Registrován: čtv pro 09, 2004 15:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od expa »

tak uz mam dvojruroveho madara a poviem Vam zatial po tych 80km co som s nim spravil som velmi milo prekvapeny co sa dynamiky auta tyka. Predtym som mal este z cromi universal do 2.0 DTM style a ten mi pekne zabijal motor.
Takze mozem aj ja odporucit.
VAZ 2107 ... kdyz milujes, neni co resit ;)
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

taky mam madara

Příspěvek od SalWador »

Tak i já jsem dnes na svý auto (2105 1300 LPG) nainstaloval dvojrourovy madarsky vyfuk. Montaz bez problemu. Zvuk je super. Jsem spokojeny. Ovsem stalo se nekomu, ze po vymene auto mene jelo? Je treba neco poladit?

Jo a taky jsem se byl projet bez vyfuku. Ten zvuk je mazec! Ovsem moc to netahlo. :-)
SalWador
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: taky mam madara

Příspěvek od Majo »

SalWador píše:Jo a taky jsem se byl projet bez vyfuku. Ten zvuk je mazec! Ovsem moc to netahlo. :-)
a neopalilo Ti asfalt z podvozku? :D Lebo mne v Trnave ano :lol:
trochu vykonu ide v certy, ale aj tak je to supr :twisted:
Doma som to skusal tak, ze som na predny diel nasunul dva metrovu ruru z priemyselneho vysavaca :lol: Sadla presne na priemer, ani sponu nebolo treba a vysledok? Zvuk perfektny, zaah perfektny, spotreba... brutalna(cca 2l/7km=35l/100km :!: , ale mal som k tomu aj ine brutality porobene) :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Re: taky mam madara

Příspěvek od SalWador »

Majo píše:a neopalilo Ti asfalt z podvozku? :D Lebo mne v Trnave ano
No nevsiml jsem si, zase tak hodne jsem s tim nejel. V trnave byl hic. :-)
Majo píše:Ale mal som k tomu aj ine brutality porobene
Co treba? :shock:

Vcera vecer jsem to jel projet na delsi vzdalenost (cca 80 km) a mozna mi nekdy ten hluk muze prijit az neprijemny... Snad se mi cestou do Bechyne nerozskoci hlava. :-)
SalWador
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pšenda »

Si zvykneš.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: taky mam madara

Příspěvek od Majo »

SalWador píše:
Majo píše:Ale mal som k tomu aj ine brutality porobene
Co treba? :shock:
Hanbim sa aj priznat :oops:
-karburator Weber(povodny lada) bez filtra vzduchu, natryskovany 140/162 vzdusniky 190/200(to odhadujem - to si presne uz nepamatam)
-kapota dole - skoro lepsie nez nasavac vzduchu :lol:
- benzinova hadica nesla do nadrze ale do umelohmotnej flase v kufri(nadrz som mal vymontovanu - opravovala sa)
a este tam bolo par veci, ktore vsak nijak neovplyvnovali spotrebu ani vykon,tak ich radsej ani nespomeniem :) :twisted:
presiel som tak cca 60 km(bol som si v meste kupit nahradne diely), motor dostal zabrat - ale ako stare hovorim je to motor pred GO :oops:
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“