Prevodka rizeni

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

:shock: nestrašte !!!! přesně to potřebuju rozdělat - kape mi tam zespoda olej :Hangman:
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

ted už nevim proč ale slišel sem že není radno ji sundávat.. tu tyč co v ni držej čepy..
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Já jsem to kdysi u 2101 sundaval - a žádný problém. Dokonce šlo vše normálně povolit. Tak jsem si myslel jak to budu mít za chvíli hotové a vy mě tu tak strašíte :o
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
hornak.active.sound

Příspěvek od hornak.active.sound »

tak sem dorazil pjesky domu od kamose,bo ma najezdy. Matice sla dolu f pohode,problem nastal pri sundavani paky na cepy.Mlatili sme vsim moznym i sem preventivne nedavno caknul brzdofku ale vse nanic.Zmrvil sme zavit,dyd tu vnitrni tyc mame novou tu tyc,ze.Nakonec sme ztrhly i stahovak.Sel sem radeji domu peso,bo gdyby nahodou paka povolila a spadla dolu tak by slo kazdy kolo jinam a to nechci riskovat,ale bylo by to hotovy,no ja nerad podporuju financne odtahofku,tak musim neco vymyslet,autogen bohuzel neni.Skoda.Jinak sou vysypany loziska v ty tyci co je nani paka.
Uživatelský avatar
Martin Kalenda
Příspěvky: 28
Registrován: úte říj 31, 2006 20:09
Bydliště: Valdek

Příspěvek od Martin Kalenda »

Mě jednou praskla na nivě, tam je úplně jiná, silnější a musel sem koupit novou :cry: A bylo to na rozebrání nad jámou na celej den, kohout topení je proti tomu práce pro předškolní mládež.
hornak.active.sound

Příspěvek od hornak.active.sound »

Takze ani dnes se nepovedlo stahnout paku z hridele hlani paky rizeni. Zejtra odvezu LAADU k doktorovi at si poradi.Byl znicen dalsi stanovak,dvouramennej a dost robustni.
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Ja jsem si nechaval vymenit prevodku rizeni za nivackou a paku rizeni ze stare prevodky nestahli ani v servisu, koupil jsem novou. W.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

A kluci, že se vam do toho motam, jak poznam, že v převodce mam dost oleje? Když na to čumim zezhora, tak hladinu mam tak asi baj voko po tu hranu.... (jak je to nakloněný, tak ten přechod mezi horejškem a stranou, rozumíte? Nevim, jak se líp česky vyjádřit...)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

poznáš to tak že ti při dolivání přeteče.. já si taky myslel že ji mam plnou.. jo tam se toho ještě vlezlo..
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Přesně tak - jako u všeho v Ladě kde je převodový olej, všechno naplnit až po okraj nalévacího otvoru.
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Miichaal
Příspěvky: 391
Registrován: pát led 20, 2006 18:07
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miichaal »

Little Red Riding Hood píše:poznáš to tak že ti při dolivání přeteče.. já si taky myslel že ji mam plnou.. jo tam se toho ještě vlezlo..

tak to se mi to tam točí skoro nasucho:-) ještě že se s autem ted jezdí jen dopředu a dozadu( z garáže a do garáže) :lol:
hornak.active.sound

Příspěvek od hornak.active.sound »

Doktor klepal na prevodku
predtim zkurvyl stahovak,
pouzil pak autogenu :?
vzal tri kila
sel sem pryc. :wink:

Tagze i v servisu strhli stahovak. Je to ale hotovy.Nova prevodka by stala pres 2ltr. a paka kolem 5kil. Penize nejsou tak slo vse touto cestou.Jezdim a sem rad,ted budu setrit na novou popr.zanovni prevodku.
Uživatelský avatar
Chaloupka
Příspěvky: 76
Registrován: úte črc 11, 2006 12:05
Bydliště: HK/Březhrad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chaloupka »

O výkendu jsem měnil převodku řízení, vše proběhlo bez problémů až na uchycení řídící tyče od volantu.

NEMOHU ZA BOHA NARVAT TEN ŠROUB DO TOHO NEPŘÍSTUPNÉHO OTVORU :evil: :!:

JAK NA NĚJ :?:

HELP PLEAS :roll:
VAZ 2103, "velitelský vůz", r.v. 1978, 5Q
Dusan
Příspěvky: 3882
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

mysliš ten co upevnuje tyc volantu s hriadelom od prevodovky... do tej objimky ?
JA som zalozil prevodovky strcil tu srubu troska zaskrutkoval ...a potom osadil skrutky co drzia prevodovku a dotahol prevodovku ku kastli.........
Uživatelský avatar
Chaloupka
Příspěvky: 76
Registrován: úte črc 11, 2006 12:05
Bydliště: HK/Březhrad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chaloupka »

Dusan píše:mysliš ten co upevnuje tyc volantu s hriadelom od prevodovky... do tej objimky ?
Jo, to je on. Takže ji odšroubovat od kastle, pak přidělat ten nesmysl a znova přidělat převodku ke kastli.
VAZ 2103, "velitelský vůz", r.v. 1978, 5Q
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“