Poruchy

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jirka11
Příspěvky: 29
Registrován: sob srp 05, 2006 21:32
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka11 »

Hmm, tak to je fakt moc.Ja jej mam zamackly asi tak 1cm pod uroveň blinkru.V tom spodnim rožku, kde diky bohu neni nijak uchycenej jinak by dopadl huř než jen promačklinou a zamačknutim dovnitř.Ale je to děs lidi si vůbec nevážej ani toho co vlastní natož cizích věcí...Pro 70% lidí je auto jen spotřebák, ale já si nemůžu jaksi dovolit měnit auta jak boty - po sezoně...Bohužel 30 a více tis.měsíčně nemám....a ani mít asi nebudu abych měl našetříno za rok až dva vždycky na nový auto..
Lada 21124 1,6 16V bosch euro 3
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Jirka11 píše:...Bohužel 30 a více tis.měsíčně nemám....a ani mít asi nebudu abych měl našetříno za rok až dva vždycky na nový auto..
Platí spíše to ... a více, neboť bohužel jsou i jiné platby, které nám dopomáhají k dožití zítřků a po jejich zaplacení již tolik na nové auto z třiceti moc nezbývá :D, i když spíše :cry: . W.
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Jirka11: Demontáž svělta tady: http://www.tuning.cz/ladaauto/t_zarovky_01.html
Přeji úspěšné narovnávání. :-) Předchozí zimu jsem kvůli jedný bábě se splašeným čoklem zapadnul zadkem do sněhový muldy a musel jsem si auto sám vyprostit. Tlačil jsem na zadní blatník a on se mi promáčknul. V tu chvíli mi to nedošlo. Zpátky se mi ho dobře vyrovnat už nějak nepodařilo a to tam je z kufru dobrý přístup.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
Jirka11
Příspěvky: 29
Registrován: sob srp 05, 2006 21:32
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka11 »

Za odkaz dik...Jinak si me tedy moc nepotešil :( Snad budu úspěšnější :roll: to je proste k nasrani :evil: Ale já to nějak zmáknu.Je to trochu a ani ne tak promáčklý jak zamáčklý...Ale je mi jasný, že já to už budu vidět napořád...
Lada 21124 1,6 16V bosch euro 3
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brandy »

Jeste muzes zkusit tohle: http://www.karosar.websnadno.cz/index.php?menu=0 nebo tohle: http://www.autodoktor.cz/opravy-plechu.htm . Je to ale drahy. Snad asi 700 kc za jednu promacklinu. :roll:
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Uživatelský avatar
Jirka11
Příspěvky: 29
Registrován: sob srp 05, 2006 21:32
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka11 »

:-) snad to zvládnu sám a když ne tak o tom autodoktorovi vím...Ale tak uvidíme.Když se maličko budu snažit bude to ok..když ne koupim na to misto nějakou pěknou nálepku :lol:
Lada 21124 1,6 16V bosch euro 3
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Prosím o radu:chtěl jsem na své Laděně nastavit přední světla,protože se mi zdálo,že svítí moc před auto.Ale to byla chyba.Jedno světlo jsem nastavil a u druhého to nejdřív šlo přizvednout,pak se nějak seklo a jde to už jen sklápět,ale nazpátek to vrátit už nejde.Takže mi to svítí metr před auto a je houby vidět.Vyšrouboval jsem celý ten nastavovací šroub,na konci je nějaká kulička,ale na jakym principu to fachá,to tedy nevim.
Takže teď potřebuji vědět,co s tim dělat,abych nezničil celé světlo... :|
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
honzat
Příspěvky: 198
Registrován: stř dub 26, 2006 07:49
Bydliště: Tachov

Příspěvek od honzat »

Potřeboval bych pár informací : kolik se platí za druhou servisní prohlídku (po 1roce bebo 15000) a dál pak jestli chodíte po skončení záruky na servisní prohlídky a ošetření spodkku auta do značkových opraven.
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

radek_mb: podobně chytře jsem si kdysi rozšteloval světla, když jsem je chtěl přizvednout po zvednutí zadní nápravy. Najel jsem kolmo před garáž a rozsvítil světla. A kroutil a kroutil, až jsem to celé rozhašil :)
Spravil a seřídil to pak za kilo místní servis Hyundai.
honzat: značkový servis moje auto vidělo naposledy na 30 tis. km v doprovodu dřívějšího majitele (podle serv. knížky). Údržbu si provádím sám a spodek jsem v týdnu, kdy bylo slunečno, natřel kon-korem. Do dutin jsem kdysi stříkal Resistin ML, ale nebylo to do Lady.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

radek mb píše:Prosím o radu:chtěl jsem na své Laděně nastavit přední světla,protože se mi zdálo,že svítí moc před auto.Ale to byla chyba.Jedno světlo jsem nastavil a u druhého to nejdřív šlo přizvednout,pak se nějak seklo a jde to už jen sklápět,ale nazpátek to vrátit už nejde.Takže mi to svítí metr před auto a je houby vidět.Vyšrouboval jsem celý ten nastavovací šroub,na konci je nějaká kulička,ale na jakym principu to fachá,to tedy nevim.
Takže teď potřebuji vědět,co s tim dělat,abych nezničil celé světlo... :|
Taky jsem to řešil, bylo to aktualni po zvednutí zadku tema kostkama:-) na ty šrouby jsem navliknul tenkou trubičku a do na její druhý konec jsem narazil dokulata obrouseny mosazny steft . bylo to málo a zkoušel jsem světla vypodložit podložkama vyseknutýma z gumy nic moc.. Když se to stelovani sroubem prezene tak pak prestava fungovat hydrokorektor.
Lepsi je mít pak plnou nadrz a neco v kufru :-)
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

to Tavri a Jiri:nepotěšili jste a mně a ani já vás nepotěším :wink:
takže najít servis kde by mi to odborně seřídili.Měl jsem v plánu se v tom ještě povrtat,ale při mé šikovnosti bych si rovnou moh dojet pro nové světlo... :?
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Používám na všechno Mělník i po záruce. Ale je to jen proto, že mají u servisu kompletní sklad ND a všechno opravují rychle. Navíc neznám v okolí nikoho, kdo měl mé auto "rád".
Takže do Mělníka nejezdím proto, že je značkový, ale zdá se mi to jako pro mě nejlepší řešení. Připouštím ale, že některé opravy by se dali jinde pořídit levněji....
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

No akorát že se v Mělníku musíš objednat měsíc dopředu a pan Burian je většinou dost nepříjemnej a neochotnej...
Byl sem jednou na Zbraslavi a bylo to celkem dobrý, i když mě trochu překvapilo jak taky může vypadat značkovej servis, ale jinak si nemůžu stěžovat, s dílama to tam je slušný neb si asi dojedou do Koněvky, takže žádnej větší problém.
Průběžná - děs a hrůza - auto tam bylo 14 dní a nakonec nic neudělali protože prej nebyly díly.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

nevim.. jen to ze kostky pod zadni tlumice mi tam davali v melniku a nic se svetlama nedelali....uprimne receno kdyby si rekli o 500 vic a svetla byly k tomu umerne srovnany tak bych se vubec nezlobil ..ale prislo mi blby tam kvuli tomu jet znova...
btw... když v melniku nalejou do prevodvky PP80-90 a ono s tim pak v zime nejde hnout tak se na melnik divam jako na kazdy jiny serrvis kde jsou radi ze auto odjelo a penize jsou v kapse. Bez snahy udelat neco lip nez je nutne aby jen jelo ..proste " lada" pristup.
Kdyby se zeptali chcete setrit na oleji ? v zime to ale pujde ztuha...
nekdy vysli vstrict nekdy ne... Zkus se proto prilezitostne zeptat jake maji reseni na svetla:-) mozna budes mit stesti
Erik
Příspěvky: 398
Registrován: stř čer 02, 2004 08:12
Bydliště: Třebenice

Příspěvek od Erik »

Jirko, mě v Mělníku "vynadali", že jsem do převodovky nalil PP-90, že se to může zničit a vyměnili mi ho za jiný.
1991 až 1995 Š 445 (r. v. 1958)
1994 až 1999 LADA 2101 (r. v. 1980)
1998 až 2003 Lada 21061 - 1500s (r. v. 1984)
2002 až 2008 Lada 2111 (r. v. 2000)
2008 dosud Honda Civic 1,4 Si, 6g sedan (r. v. 1998) - Vendelín
Zamčeno

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“