Poruchy

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Dle meho nazoru chromy vyniknou jenom na tmavsim podkladu a stejne vzhledem k uzivatelum parkovist u supermarketu jsou lepsi pokud mozno co nejvyssi listy, takze asi by byla nejlepsi volba original. W.
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Taky se kloním k originálu nebo k něčemu podobnému.
ALe originál má tu výhodu, že nemusíš trhat druhou stranu, abys to měl stejný....
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
Jirka11
Příspěvky: 29
Registrován: sob srp 05, 2006 21:32
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka11 »

:-)
Super.Mno jak si to myslel skalouši s tím, že nebudu muset¨trhat druhou stranu?Jako že jsou originaly antiblbovský a jdou nalepit jen správně? :lol:
Lada 21124 1,6 16V bosch euro 3
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Vycházel jsem z předpokladu, že už tam lišty byly a při utrpění toho šrámu jsi o ně přišel na jedné straně. Pokud nemáš žádné, tak to samozřejmě neplatí. :-)
Pak bych koupil cokoli.....
Tedy pokud myslíš, že je to k něčemu..... Musím říct, že většina dveří je stejně "nejširší" v jiné výšce, než mám lišty.... Takže bych investoval namísto do lišt do piksličky s barvou.
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Jirka11: Prohlédnul jsem si znovu tvoje foto a snad bych je tam ani nedával!? Preferuji jednoznačně originály, ale v tvém případě bych asi udělal výjimku a dal tam něco, co není tak pěst na oko, spíš do barvy vozu. Ty černé by se tam asi moc nehodily. Já je tam už měl, navíc mám černý i práh a spodní lem dveří a spodky nárazníků, takže to tam kontrastně sedne k té bílé barvě.
Záleží na vkusu každého ;-)
Dodge Avenger 2.0 VVT
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

tavri píše:...Záleží na vkusu každého ;-)
Presne tak. A jeste je moznost zvazit montaz list, co tam mam ja. Jsou to cerne kraje a stred s chromovym efektem, vepredu napis Lada. Jenom nevim, jestli jsou k sehnani. Ja jsem je kdysi koupil v Autolade ve vyprodeji (puvodne byly na Samaru) a staly snad stovku jedny, uz presne nevim. No a ze dvou sad jsem sestrihal jedny :) . W.
Uživatelský avatar
Jirka11
Příspěvky: 29
Registrován: sob srp 05, 2006 21:32
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka11 »

Čau,

Mno tak práh já mám taky černej.Navíc i zrcátka a kličky takže no problem.Já ty lišty chci ne proto aby byly krásný, ale aby to eliminovalo alespoň 50% debilů na parkovištích:-(.Psal sem na koněvku a maj nějaký nový s nápisem LADA.Tak se na to za chvíli jedu juknout.Ale myslím si že ta černá nebuda tak zlá páč na těch fotkách vypadá Laděna modrá ale to je jak kdy....Prostě "Crystal" vědí proč ji tak pojmenovali.Jinak bez slunícka vypadá spíš stříbrnošedá... :lol:
Lada 21124 1,6 16V bosch euro 3
Uživatelský avatar
Jirka11
Příspěvky: 29
Registrován: sob srp 05, 2006 21:32
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka11 »

Tak aby toho nebylo málo nejakej debil mi dneska běhen dne promáčkl ten nově nalakovanej blatník...hned u světla.Naštěstí je to jen trochu a lak přežil...Tak je budu muset vyndat a narovnat to..Jednou někoho asi v afektu zabiju:-((Nevíte jestli to světlo drží jen na těch dvou šroubech co sou zhora??Nebo je to chycene ještě jinde?
Lada 21124 1,6 16V bosch euro 3
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Ještě 10 šrámů a budeš v pohodě. :-)
Taky mě prvních pár šrámů na novém autě štvalo, ale pak jsem přistoupil na francouzskej styl ježdění. tzn prásk vpředu, prásk vzadu a je zaparkováno... Oděrky na plastech neřeším a oděrky na plechu řeším jen antikorozně a aby to nebylo vidět z dálky. Takže štětkuju na zakázku namíchanou metalýzou.
Lampy už mám nové obě, ale měnili mi je na Mělníku, takže netuším, jak se vyndávaj.
Důležité ale je, že když rozbiješ sklíčko na blinkru, který se nechá odšroubovat, musíš koupit celou parabolu i s blinkrem, neb samotný blinkr neprodávaj. (Teda alespoň před rokem a půl tomu tak bylo.)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Ono ty černé prahy a černé spodky dveří na LADĚ, měli něco do sebe :D .Když mi začali prosvítat korozí spodky dveří - tak jsem to zamatlal černou barvou a kde nic tu nic, v laku už je to složitější :) a vůbec ve světlém :o . Esco je celé černé, tam to půjde na 100 % :D :D i když zatím není potřeba :D
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Uživatelský avatar
Jirka11
Příspěvky: 29
Registrován: sob srp 05, 2006 21:32
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka11 »

Hmm, já se znám budu řešit každý šrám.Kdybych si za toi aspoň mohl sám.... :(
Jenže tohle je úplně zbytečný...Ten promáčklej blatník mě ani tak nesere, když vím, že se stačí dostat jen rukou pod něj a trochu zatlačit.Frekvence šrámů je 1x za 2 měsíce a to se mi moc nelíbí...Starýho fáčka si v tomhle směru nikdo nevšímal...Mno nic.Akorát tě to sere.Teď hlavně vymyslet způsob jak se dostat rukou na ten blatník.Tj jak vyndat světlo.Ocením každou radu.
Lada 21124 1,6 16V bosch euro 3
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Rada neexistuje. Pouze dvě : nějaký gumový lak "kosmické konstalace " který se po zatlačení vratí do původní polohy, nebo - lidi kteří budou hodní, ohleduplní, tolerantní, a budou si vážit práce a úsilí druhých. JENOM NEVÍM, KTERÁ Z TĚCHTO DVOU RAD JE VÍCE SCI-FI . :lol: :lol: :lol: Zrovna dnes jsem si umyl auto a na straně která je na ulici, jsem našel dva čerstvé šrámy. A to bydlím na polovesnici mezi rodinnými domy !!!!!! Ale zase na druhou stranu, lidé tu jsou fajn, protože kdyby nebyli, mohl jsem tam těch šrámů mít víc :D :D :D :D :D
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Až si koupím veterána nebo nové Ferrari jako sběratel, dám ho do trezoru nebo jemu podobné garáži a budu s ním zacházet tak, aby neztrácelo na ceně....
Ale auto na denní používání musí být u baráku a z toho plyne, že i při naší maximální snaze, když si to někde nevorvem sami, vorve to stejně někdo jinej, takže proč si s tím dělat vrásky.... (kromě antikorozního zamazávání, aby to sloužilo co nejdýl....)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Skalouš píše: když si to někde nevorvem sami, vorve to stejně někdo jinej
Jo, jo je to hrůza...
Přílohy
DSC00066.jpg
DSC00066.jpg (28.58 KiB) Zobrazeno 2324 x
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Tak tohle už je na mě moc, to bych asi nechal opravit. :-)
Měl jsem na mysli drobné deformace do 1mm hloubky a poškozenej lak. :-)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Zamčeno

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“