2107

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

Koko Loko píše:Nevypadá to tak až moc zle, jen poněkud nezvykle, trochu mi to připomíná poslední Wartburgy, každopádně by to chtělo trochu chromu na chladič a možná i barevné nárazníky i když nejsem moc jejich příznivcem.
Předběhl si me - je to Wartburg WV :!:
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvek od SalWador »

ty cerne plastove narazniky mi pripominaji posledni pokusy automobilky TAZ o oziveni dvanactsetrosky. Ale snaha se ceni. Ty fotky jsou dost mizerny, treba to v realu vypada lepe.
SalWador
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

Tvary se v realu asi bohuzel nezmeni, me se libil ten nastupce 2104, ale to uz je na jine tema.
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6527
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Pavel04 píše:Tvary se v realu asi bohuzel nezmeni, me se libil ten nastupce 2104, ale to uz je na jine tema.
jo jo 2151 je jeden z mala novych modelu lady na ktere vzhledove nevidim nic, na co bych si "musel zvykat" a presto je celkove svuj. Kalina je hezka, ale trochu smrncu ji chybi :-)
bohuzel 2151 podle vseho nebude.
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

Skoda do ty bych dost mozna sel
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

Příspěvek od Jura Baran »

No, já si tiše myslím, že tohle se vyrábět bude i po roce 2009, ale ne v Rusku. Hádám, že tenhle facelift je určen pro 07 produkované montážním závodem v Egyptě, který se tou doubou má stát výrobním, případně pro nově budovanou fabriku v Jordánsku. Něco jako Hillman vyráběný už 50 let v Indii a před tím 10 let v GB :lol: .
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

JmJ píše:jo jo 2151 je jeden z mala novych modelu lady na ktere vzhledove nevidim nic, na co bych si "musel zvykat" a presto je celkove svuj....bohuzel 2151 podle vseho nebude.
Jj, kez by byla ... W.
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

Wolf píše:
JmJ píše:jo jo 2151 je jeden z mala novych modelu lady na ktere vzhledove nevidim nic, na co bych si "musel zvykat" a presto je celkove svuj....bohuzel 2151 podle vseho nebude.
Jj, kez by byla ... W.
keby aj mala byt tak sa sem dostane tak v 2015 ked uz bude zase po funuse a moralna mrdka (moralny srot)
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Myso píše:
Wolf píše:
JmJ píše:jo jo 2151 je jeden z mala novych modelu lady na ktere vzhledove nevidim nic, na co bych si "musel zvykat" a presto je celkove svuj....bohuzel 2151 podle vseho nebude.
Jj, kez by byla ... W.
keby aj mala byt tak sa sem dostane tak v 2015 ked uz bude zase po funuse a moralna mrdka (moralny srot)
A stejně by se našli lidi, co by si to morálně koupili :P
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Dle mého názoru, by se už v Rusku neměli tímto vůbec zabývat. Je třeba nechat řadu 2105 spát a v klidu odpočívat v automobilovém nebi. A né oprašovat staré a nepraktické věci. Tím na sebe upoutávají jenom pozornost, neschopného výrobce, který jenom upravuje staré a ještě starší. Mám s toho divný pocit, jak to vlastně v tom Rusku do budoucna vlastně myslí :roll:
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Máš pravdu, kdyby s tím došli v době čtyřtaktního Warťase bylo by to pochopitelné, ale po tolika letech je to poněkud zvláštní, navíc dnešní trend automobilové produkce je jinde. Ale za takových 60-70 tis. bych to nové koupil. Každopádně stará 2107 mi přijde daleko estetičtější :love7: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

Koko Loko píše:Máš pravdu, kdyby s tím došli v době čtyřtaktního Warťase bylo by to pochopitelné, ale po tolika letech je to poněkud zvláštní, navíc dnešní trend automobilové produkce je jinde. Ale za takových 60-70 tis. bych to nové koupil. Každopádně stará 2107 mi přijde daleko estetičtější :love7: .
presne tak je to otazka prodejni ceny.. jenze jak pises tak 60-70 tis je hluboko pod nakladovou cenou ... proste je jedno jestli linka produkuje stary nebo novy auto pracuji tam furt lidi kteri se musi zaplatit a fabrika spotrebovava suroviny......energii.........
kdyby nemeli konstruktery a sem tam neukazali model ktery je novy a originalni tak to pochopim ale tenhle facefit fiata 124 je neco jako semestalka pro skupinu studentu - at se pokusi co se z tohoda udelat a at vidi ze nekonecne oprasovani neceho stareho nikam nevede... pustit to do seriove vyroby mi prijde picovna
myslim ze seriove montovany uzaver diferencialu by vzbudil vetsi zajem:-))))) (bylo by to jednodussi a stalo by to min penez )
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Koko Loko píše:Každopádně stará 2107 mi přijde daleko estetičtější .
Tak to máš pravdu na 100%, ten plast místo chromů vypadá dost divně. Hlavně klasická 2107 je prostě udělaná jako hranaté auto, tak že když se mu nějak násilně vnutí kulatější tvary tak to nemůže dopadnout dobře. Myslím, že můžete být v klidu, i kdyby se to začalo vyrábět tak u nás to určitě neuvidíme, protože to určitě bude mít motor, který si z nějaké normy Euro nebude dělat "těžkou hlavu" :D Mám takový dojem, že je to zamýšleno vyloženě pro trh v zemích bývalého Sovětského svazu, ale zas na druhou stranu si myslím,že tam by se to možná mohlo setkat s úspěchem, no a kdyby byl zájem, tak proč to nevyrábět. Snad si Lada dělá nějaký průzkum místního trhu, než vůbec začne nad něčím takovým přemýšlet, no i když ..... asi ne :?
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
FOMA
Příspěvky: 2183
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvek od FOMA »

No at sa dívám jak sa dívám...nevím.Rozhodně tohle patří do let 1988-1990.A vidím to asi tak jak píše KokoLoko.
No esi však to někdo koupí,tak at si to klidně vyrábějí.. :? :?: :!: ..
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

asi jsem divnej,ale mě to nepřijde zas tak šílený... :smilebox: :tongue7:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“