I.SRBSKÝ Ladasraz
Moderátor: Moderátoři
- Křečík Barbuška
- Příspěvky: 11118
- Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
- Bydliště: Brno
No, byly by nějaké konkrétnější informace? Něco se sice dá vyčíst mezi řádky, ale třeba konkrétnější poloha místa srazu, nějaký odkaz na jejich fórum, kde to přetřásají, jakou formou a kam poslali "zvací dopis" atd. ?
Lada Granta Liftback 1,6 16V platinum - téměř normální auto
Lada Granta Liftback 1,6 16V bílá - necháme se překvapit
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107, VAZ 1117
Lada Granta Liftback 1,6 16V bílá - necháme se překvapit
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107, VAZ 1117
-
Hnojar
- Příspěvky: 296
- Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
- Bydliště: Orlová - opět :))))
- Kontaktovat uživatele:
Ohledně víza atp. :
"Na území Srbska a Černé Hory je občanům ČR umožněn vstup a pobyt do 30 dnů bez víza pouze s platným cestovním dokladem, pokud se jedná o cesty za nevýdělečným účelem či v případech tranzitu. V případě pobytu za účelem výdělečné činnosti či studia je nutno požádat o vízum srbskočernohorské velvyslanectví v Praze. Pokud nebydlíte v hotelu, je nutné se do 24 hodin po příjezdu registrovat na místním oddělení policie a při odjezdu zase odhlásit.
rizika Zejména v Kosovu je situace stále nestabilní, základní ostražitost je však na místě všude. Lidé jsou v drtivé většině přátelští, ovšem někteří ve vás uvidí reprezentanta země, která pomáhala rozbombardovat jejich vlast a nebudou proto dvakrát vstřícní. Pozor na místní řidiče! "
, ohledně místa srazu - RUMA..... nejbližší velké město Novi Sad... termín asi konec března....., přetřásají to asi tady http://www.lada-klub.com/viewtopic.php?t=68 ale prd tomu rozumím......
"Na území Srbska a Černé Hory je občanům ČR umožněn vstup a pobyt do 30 dnů bez víza pouze s platným cestovním dokladem, pokud se jedná o cesty za nevýdělečným účelem či v případech tranzitu. V případě pobytu za účelem výdělečné činnosti či studia je nutno požádat o vízum srbskočernohorské velvyslanectví v Praze. Pokud nebydlíte v hotelu, je nutné se do 24 hodin po příjezdu registrovat na místním oddělení policie a při odjezdu zase odhlásit.
rizika Zejména v Kosovu je situace stále nestabilní, základní ostražitost je však na místě všude. Lidé jsou v drtivé většině přátelští, ovšem někteří ve vás uvidí reprezentanta země, která pomáhala rozbombardovat jejich vlast a nebudou proto dvakrát vstřícní. Pozor na místní řidiče! "
, ohledně místa srazu - RUMA..... nejbližší velké město Novi Sad... termín asi konec března....., přetřásají to asi tady http://www.lada-klub.com/viewtopic.php?t=68 ale prd tomu rozumím......
- Křečík Barbuška
- Příspěvky: 11118
- Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
- Bydliště: Brno
Nechci být moc pesimistický, ale na tom fóru je registrováno 31 lidu a diskuze o tom srazíku (pokud je o srazu) je tak zatím nějak v plenkách. Nějak mě to zatím moc nepřesvědčuje i když nepopírám, že mě myšlenka účasti na zahraničním sraze nevrtá v hlavě, uvidímež jak se to bude vyvíjet dále.
Lada Granta Liftback 1,6 16V platinum - téměř normální auto
Lada Granta Liftback 1,6 16V bílá - necháme se překvapit
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107, VAZ 1117
Lada Granta Liftback 1,6 16V bílá - necháme se překvapit
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107, VAZ 1117
- Luděk Ondrůch
- Příspěvky: 1540
- Registrován: pon srp 01, 2005 12:59
- Bydliště: Brno
- Kontaktovat uživatele:
- George DeLorean
- Příspěvky: 439
- Registrován: stř lis 22, 2006 19:50
- Bydliště: Praha
sakra ja som celkom zabudol ze na to treba pas
dalsia vec na vybavenie, ked vynasobim moju lenivost mojou zaneprazdnenostou a tuzbou po srbskom zraze dostavam sa k cislu 70percentnej pravdepodobnosti mojej ucasti na tomto. Nez som zistil ze treba pas, bolo to tak 90
dalsia vec na vybavenie, ked vynasobim moju lenivost mojou zaneprazdnenostou a tuzbou po srbskom zraze dostavam sa k cislu 70percentnej pravdepodobnosti mojej ucasti na tomto. Nez som zistil ze treba pas, bolo to tak 90
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
- Marcel
- Příspěvky: 1122
- Registrován: ned led 15, 2006 19:58
- Bydliště: Hajnice u trutnova
- Kontaktovat uživatele:
to vypadá že nás bude víc jak domácích
já ted řeším jak se dostat k Radkoj to asi taky bude problém
ale nějak to musím pořešit 
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
- Luděk Musil
- Příspěvky: 10669
- Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
- Bydliště: Vyškov/Rašov
- Kontaktovat uživatele:
Zdarec...taktez bych se pridal. Videl bych to na autak plynak:) Benal by se clovek asi nedoplatil:) Jsem ochotnej jet s nekym ve VAZu a chopit se zase navigace.dusin píše:Kua.Do toho du.Jestli mě někdo nabere teda.Nastoupit můžu buď v Hoře(kutný) a nebo Brno,Vyškov.
Jinak vzkaz pro MARCELA! Co se pak domluvit a z Dobrusky dovalit do Kutny Hory a tam nabrat Dusina? A co Salwador??? To uz by taky vypadalo na plny auto, co rikate lidi? DUSIN, SALWA, MARCEL A CHETTAK s Pepinem?
Chettak
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
To by šlo.Akorát mám obavu,že říjen nebude bojeschopnej.Ale teď se momentálně rodí v mé hlavě nápad,takže se uvidí po výkendu.Jinak vzkaz pro MARCELA! Co se pak domluvit a z Dobrusky dovalit do Kutny Hory a tam nabrat Dusina? A co Salwador??? To uz by taky vypadalo na plny auto, co rikate lidi? DUSIN, SALWA, MARCEL A CHETTAK s Pepinem?
EDIT:Jo a to se jede i kus přes slovensko že jo?Že by sme se stavili v Partyzánském na kafe?
- Marcel
- Příspěvky: 1122
- Registrován: ned led 15, 2006 19:58
- Bydliště: Hajnice u trutnova
- Kontaktovat uživatele:
Chettak píše:Zdarec...taktez bych se pridal. Videl bych to na autak plynak:) Benal by se clovek asi nedoplatil:) Jsem ochotnej jet s nekym ve VAZu a chopit se zase navigace.dusin píše:Kua.Do toho du.Jestli mě někdo nabere teda.Nastoupit můžu buď v Hoře(kutný) a nebo Brno,Vyškov.
Jinak vzkaz pro MARCELA! Co se pak domluvit a z Dobrusky dovalit do Kutny Hory a tam nabrat Dusina? A co Salwador??? To uz by taky vypadalo na plny auto, co rikate lidi? DUSIN, SALWA, MARCEL A CHETTAK s Pepinem?
Chettak
chvíly jsem si pohraval s myšlenkou jet se svím auti vlastně ještě pohrávám ale je fakt že na benol to vyjde dráž
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
- Marcel
- Příspěvky: 1122
- Registrován: ned led 15, 2006 19:58
- Bydliště: Hajnice u trutnova
- Kontaktovat uživatele:
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště