Maďarské výfuky

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radek »

Jo, jako "čím víc pruhů, tím víc Adidas" u vietnamského oblečení. Ale je fakt, že tu modrou 05 s tímhle výfukem bych mco rád slyšel...
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Andrej
Příspěvky: 12
Registrován: sob črc 03, 2004 02:46
Bydliště: Trnava,Slovensko

Příspěvek od Andrej »

Nejde len o ruru ale aj o protitlaky.
Kazdy motor po uprave je iny a to chce len skusat.

:twisted: blue viper
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radek »

Andrej píše:Nejde len o ruru ale aj o protitlaky.
Kazdy motor po uprave je iny a to chce len skusat.

:twisted: blue viper
Když budeš mít příliš velkej odtok bez protitlaku, tak můžeš spálit ventily, žejo?
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

to neviem, asi ne, ale spotreba min. v plyne bude dost brutalna. A vykon tiez nebude "to prave"
Pool

Příspěvek od Pool »

Majo píše:to neviem, asi ne, ale spotreba min. v plyne bude dost brutalna. A vykon tiez nebude "to prave"
Takže co to chce....?? Otevřít víc sání, aby se vyrovnaly tlaky??
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

to nejde o to. Proste neplati "cim vacsia rura, tym vacsi vykon". Vyfuk treba testovat, pocitat a odladovat.
V podmienkach, ake ma vacsina z nas sa da tak akurat namontovat uz otestovanu a na to urcenu cast. Ked chytim zvaracku a pobucham vyfuk z odkvapovych rur bude to urcite horsie nez seriovy. Takze kto chce pridat vykon, nech si da Madara. Ci uz jednoruroveho alebo dvoj. A sucasne otvorit sanie. To nie je taka veda. Staci orezat filterbox.
A ak chce niekto este viac vykonu a ma vela zvysnych prachov, nech si zozenie komplet vyfuk od Madarov. ten co je v tejto teme na fotkach, Cmelo s Andrejom ho tusim vedia zohnat. Je to skusane a ladene.
Pool

Příspěvek od Pool »

Takže to není len taká prdel :) U toho 4rourového svodu je vidět, že každá dráha jednotlivého svodu má stejnou délku, to je myslím první požadavek.
No myslím že kdyby čmelo s andrejom vzali Aviu a navezli jich sem 10-20 určitě by se to mezi námi rozpustilo (a ještě by jeli pro další várku :P ). Já bych si jeden vzal 100%!
Andrej
Příspěvky: 12
Registrován: sob črc 03, 2004 02:46
Bydliště: Trnava,Slovensko

Příspěvek od Andrej »

Pool píše:Takže to není len taká prdel :) U toho 4rourového svodu je vidět, že každá dráha jednotlivého svodu má stejnou délku, to je myslím první požadavek.
No myslím že kdyby čmelo s andrejom vzali Aviu a navezli jich sem 10-20 určitě by se to mezi námi rozpustilo (a ještě by jeli pro další várku :P ). Já bych si jeden vzal 100%!
A hlavne ked som sa pytal, ze kto by chcel ladene zvody tak sa nikto nemal k cinu, mozem ich zohnat, len treba dat vediet a musim pre to ist a to nie blizko. Iba zvody vysli okolo 3800 - 4000Sk, zalezi kolko kusov by som objednaval.

:twisted: blue viper
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

:o to som vazne zvedavy kde sa tu minie 20ks komplet vyfukovych systemov od madara pici ked tu bola ponuka tak sa neprihlasil nikto! to si vazne povedal velku hlupost lebo to je uplne nerealne ak vas tu bude 20 tak tu aviu vazne berem a vyfukove systemy dovezem! :? ale osobne tomu urcite neverim!
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

este k tycm vyfukom to zase opacna vec...
k tomu vykonu... je lepsie pouzit madara(ako zname 2 rura) alebo nejaky uni nerezovy posldny diel... ?
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

Pool zrejme netusil cenu, vsakze? Kedze 3800-4000 je len za zvody, nechcem vediet kolko by stal cely. Samozrejme, v porovnani s inymi ladenymi vyfukmi na ine typy aut je ta cena priazniva, no vacsina uzivatelov tohto fora ma Ladu prave vdaka nizkej cene ND. A 3800-4000 korunove zvody nie je lacny nahradny diel. A hlavne - na seriovy motor to ani nema ziadny zmysel(nie to este 1200ccm). To staci koncovy diel a tie vozi do Ceska Myso. A za ovela prijatelnejsiu cenu. Mozno to mal Pool na mysli.
Cmelo, Andrej - asi skoro kazdy by to chcel, len skoro nikto nema peniaze(vratane mna)...
Pool

Příspěvek od Pool »

Majo píše:Pool zrejme netusil cenu, vsakze?
:hiding: je to celkem dost.. :oops:
Vidím že komplet výfuk od maďarů by předražil cenu celé mojí 02 :? Je to hodně, ale i tak bych do toho šel, i když mám 1200 (nejen kvůli výkonu, taky kvůli zvuku). Stejně až 02 odejde do věčných lovišť, budu shánět opět Ladu. Teď mám trochu svázaný ruce blížící se STK a stavem mého auta. Ten svod bych tam montoval v případě projití STK a dobrým stavem auta. Jinak to nemá smysl. No nechme to zatím ve vzduchu, ale jestli se rozhoupe víc lidí, třeba někdy v létě, tak já se v poho připojím a beru jeden svod (ať je sranda) :twisted:
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

no stejne si myslim, ze to nema vyznam na seriovku 02ku. Ja by som Ti odporucal jednoruroveho Madara. Aj ten prida zvuk. Nie tolko co dvojka, no myslim, ze dvojrurovku by si na 02 zrejme nedostal. Ja som na 04 jednotku dostal, ale dvojka by zrejme trieskala o plech. To by si musel prerobit ten vykroj pre vykroj v zadnom cele. Potom by si mal paradny zvuk.
A ak by si zobral zvod, neriesilo by to predsa zvuk. To by si musel aj tie dalse casti. A to je uz odhadom cez 10-12tisic korun...
Pool

Příspěvek od Pool »

To je pravda s tím dvojtým, musel bych upravit ten výkroj, tzn. zásah do karoserie a to se mi nechce. To raději jednorourový maďar, bohatě postačí a je vzhledově míň nápadný :wink: . S těmi 4svody musí být dobře slyšet každý válec ne? Určitě líp, než s obyčejným svodem. Co se týká zvuku, mám raději trochu ostřejší zvuk (jako CBR), než dunění a bublání (jako to má každý maník s tuning koncovkou na š120). Já bych to viděl na 4svod, obyč. prostřední díl, jednorourovej maďar. :scratch: K tomu ještě open airbox! :salute:
Andrej
Příspěvky: 12
Registrován: sob črc 03, 2004 02:46
Bydliště: Trnava,Slovensko

Příspěvek od Andrej »

Mali sme aj ponuku na komplet cely vyfukovy komplet od zvodov az po konec. Cena sa pohybuje okolo 10 000Sk, a to si myslim, ze je cena celkom prijatelna na ladeny vyfuk.

:twisted: blue viper
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“