211x

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Já dávám na zimu T a na léto H. Jezdím jak dobytek a u "téčka" mi na hnané nápravě jednou postupně odešly tři gumy od Barumu (z jedné serie). (Byla tam prasklina přes vnitřní hranu gumy)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

skalousi no nediv se mas 16v a pokud to trvale jede 180... tak tam moc rezervy neni...:-) no zaruka na gumy je hezka ale kdyby si clovek kvuli tomu rozmlatil hubu tak to za to nestoji. asi jezdim mene ostre, motor mam jen 8v a tak mi gumy vydrzi cca 35000 ( zimni protektory cca 18000)
Uživatelský avatar
JakubN
Příspěvky: 152
Registrován: pon dub 25, 2005 12:22
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

koupě

Příspěvek od JakubN »

Ahoj všichni,
tak už to vypadá, že opravdu koupím LADA 2111 16V.
Z diskuzí vyplývá nespolehlivost některých servisů, nevím, zda to má vliv i na spolehlivost při nákupu, jestli je lepší auto koupit v Praze přímo u CS AUTOLADA nebo doplňky montují centrálně a je pak praktičtější využít lokálního prodejce (v mém případě je nejblíže Humpolec). Máte s tím někdo zkušenosti. Já jsem trouba, který zatím nikdy auto nekupoval :shock:
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

JakubN:A vod kuď seš?
Franta
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

speedy
no smerujeme k postupnemu srovnavani se s eu.. a to i cenama a legislativou. takze ten vzestup je celkem jasny. pak taky muzeme pocitat s ekologickou dani, s castejsima technickyma prohlidkama u starsich aut atd atd.. Koupil jsem si mimo jine ladu proto, aby tyhle naklady tvorily zanedbatelnou cast meho "rozpoctu". porad zastavam nazor ze rozdil nekolika tisic rocne na povinnem ruceni je z hlediska ceny auta a dalsich provoznich nakladu zanedbatelny. pokud bych musel premyslet o tom jak usetrit na povinne ruceni, tak nebudu kupovat novy auto za 1/4 milionu. Co budes delat az ti skonci zaruka a budes muset sem tam platit nejakou opravu?
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

znam cloveka co ma 110 a je od Trutnova, celkem si chvali servis c ceske lipe. moc se ale tady na tomhle foru neukazuje...
Uživatelský avatar
JakubN
Příspěvky: 152
Registrován: pon dub 25, 2005 12:22
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

re: Franta

Příspěvek od JakubN »

franta píše:JakubN:A vod kuď seš?
Franta
jsem z Jihlavy
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

JakubN: tak to já skoro taky, v Jihlavě dělám.
Franta
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10559
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

JakubN + Franta: V Jihlavě a blízkém okolí (Pávov, Rantířov, Kostelec, Cejle) mám příbuzenstvo. L.

PS: Franto, Ty nepojedeš do Bechyně? Máš to jen 90 km.
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

Tenhle rok určitě né, mám toho až nad hlavu. Práce, rodina atd. Soboty a neděle naprosto byzi. Ale taky bych Vás někdy rád navštívil, ale až někdy nejdříve za rok.
Franta
Uživatelský avatar
JakubN
Příspěvky: 152
Registrován: pon dub 25, 2005 12:22
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JakubN »

franta píše:JakubN: tak to já skoro taky, v Jihlavě dělám.
Franta
Tak to zdravím "krajana"
martina
Příspěvky: 86
Registrován: stř čer 02, 2004 12:28
Bydliště: praha

Příspěvek od martina »

speedy, z ledců máme auto my.
koupit auto můžeš kdekoliv a servisovat ho pak můžeš jinde....
jinak k těm ledcům - docela dobrý, majitel se snaží, ale upřímně lada ho neživí, takže mu tam na garančky nebo opravy dojíždí chlapi z mělníka (což je ale na druhou stranu pozitivní) pokud byl nějakej fofr průser (třeba ten katalyzátor) tak ho vyřešil okamžitě. s náhradníma dílama není problém, protože do druhého dne doveze cokoliv z mělníka. na garančku se dohadujeme tak týden předem.

pokud si garančku pohlídáš (a vůbec asi všechny práce), tak cenově v pohodě pokud tam ale auto necháš déle, tak je pak cena asi vyšší.

rozdíl v povinném ručení je fakt u těchto kategorií minimální a ať to bereš jak chceš, motor s obsahem 1,5 l pojede podle mně vždycky příjemněji než 1,3...ono to nebude jen o tom výkonu, který se udává, ale přiznám se, že v téhle katagorii aut nemám nastudováno, protože mě ještě "menší" motory než má lada nezajímají.

JakubN - pokud chceš kombíka, tak je myslím lada opravdu velmi rozumná volba :lol:

m.
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

A 2112 podle Tebe ne(ta volba), tos mě teda naštvala Ty jedna m.
Franta(to je jen legrace :lol: )
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Je jé,vy jste se při pondělku rozpovídali :lol: .Najednou mám co dělat,abych to stačil přečíst :lol: . Jen tak dál,ať se rodina Ladystů pořádně rozroste.Já do té 2112 taky asi půjdu,ale musím to do podzimu vydržet. :cry: Ale to uteče.Vydržel jsem už horší věci.
Jinak všem děkuji za informace. :notworthy:
Ctirad
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Závidím :-). Já mám sen jít do podzima aspoň do tý 2107, ale pochybuju o tom. Možná mě čeká taky školný (poslední rok), snad Ladu zatím nepožere GM, nebo tak něco...

Uvidíme, co a za kolik budu dělat v létě ;-)

Líbí se mi kombík anebo 2112, ale 90tisíc je momentálně můj příjem za dva roky a melouchy a brigády to nespasí....
Naposledy upravil(a) dmatej dne pon kvě 02, 2005 19:40, celkem upraveno 1 x.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“