cim si odsquelshoval aj vsetkych ktory na teba kricia zo vzdialenosti >10mMajo píše:mne to tiez trochu rusilo, tak som stiahol Squeelch na vysielacke a je to
motor mně ruší CB
Moderátor: Moderátoři
mam odruseny palec v rozdelovaci, odrusene kable na sviecky, dokonca mam odruseny alternator(sam som ho odrusoval, stare altiky odrusenie nemali) a stejne mi to skvrci
Musis kricat hlasnejsie
Mimochodom testovany dosah po odladeni anteny bol cez 25km
a to neratam ruskych tankistov, ktorych nielen pocujem ale aj stvem svojim vysielanim 
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
- Honza 21061
- Příspěvky: 1600
- Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
...trochu mimo téma. Ukázkovým případem omylem staženého squelche jsem byl já a moje posádka cestou na letošní Bechyni. Celá pražská kolona na nás do vysílaček křičela, že rozumí, zatímco jsme se v autě všichni vystřídali u CB a asi 50x opakovali původní hlášku v domnění, že je porucha... 
Honza
Osa Praha - Brno
Osa Praha - Brno
no u mna je hlavny problem prepinac modulacie, ktory moja vysielacka obsahuje, avsak je to taky nenapadny knoflik, ze nikdy neviem, ci som na AM alebo na FM a to potom mozte kricat
Ani v navode neni kedy je ktora zapnuta
Ale to uz sme fakt OT

Ale to uz sme fakt OT
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
- Honza 21061
- Příspěvky: 1600
- Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
OT. Co já vím, tak na AM jedou stále v USA... Nestačil by ten přepínač něčím zachytit, aby nešel tak snadno přepnout?
Pozn.moderatora: Vsetko sa da, len treba chciet. A mne sa nechce, co je horsie ako keby som nemohol
Pozn.moderatora: Vsetko sa da, len treba chciet. A mne sa nechce, co je horsie ako keby som nemohol
Naposledy upravil(a) Honza 21061 dne pon srp 28, 2006 20:44, celkem upraveno 1 x.
Honza
Osa Praha - Brno
Osa Praha - Brno
Re: motor mně ruší CB
zkus si natahnout samostatnej přívod + i - z baterkyk cb.ved to mimo stavající instalaci,a melo by to bejt vpoho,když ne,tak pak se podivat na uhlíkyMarcel píše:když natočím motor tak mně začne prskat příjem na CB. co se stím dá dělat ?
doovi