Sportovni tlumice a pruziny

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Petra
Příspěvky: 82
Registrován: sob čer 03, 2006 14:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra »

Ondra 07: To víš že dorazím do Trnavy, a svést se můžeš taky, není problém. Já jsem zase zvědavá jak vypadá to tvoje. Pokoukáme a pořešíme, trochu zdrbem a pak půjdem na pivo! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Petra píše:Ondra 07: To víš že dorazím do Trnavy, a svést se můžeš taky, není problém. Já jsem zase zvědavá jak vypadá to tvoje. Pokoukáme a pořešíme, trochu zdrbem a pak půjdem na pivo! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
doufám že na mě taky nezapomínaš??. :P

taky sem dnes trochu oprášil podvozek (to proto aby se mi tam vůbec ty 15" vlezly, ale možná budu muset jet na zimákách.. :cry: :cry: :cry: ).. a k mému údivu jsem zjistil že předchozí majitel na auto nainstaloval gabriely(třikrát mu hurá.. )..
Petra
Příspěvky: 82
Registrován: sob čer 03, 2006 14:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra »

Neboj nezapomenu na nikoho. jsem zvědavá na ty 15". Chtěla bych je též ale ted se řeší jiné problémy.
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Petra píše:Neboj nezapomenu na nikoho. jsem zvědavá na ty 15". Chtěla bych je též ale ted se řeší jiné problémy.
já tet řeším jak s něma vůbec rozjet auto.. (už se vidím na těch zimácích.. :cry: :cry: )
Petra
Příspěvky: 82
Registrován: sob čer 03, 2006 14:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra »

Ty zimáče budou po tomhle výletě asi dost sjetý, nesmíš snima dělat moc kraviny.
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Little Red Riding Hood píše:už se vidím na těch zimácích.. :cry: :cry:
To je doufam sranda... Jinak se deset dni nemodlim, no co....
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Já jezdil na zimákách celej minulej rok a nepoznal jsem že by z nich něco ubylo a to jsem je nijak nešetřil.
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Yellow01 píše:nepoznal jsem že by z nich něco ubylo
Zato v penezence ubylo ne? Zimaky maji vetsi odpor a mela by byt vetsi spotreba... vseobecne... ale jsou veci mezi ladou a zemi.Sak to znate, nejradsi mam samoopravovaci vlastnosti VAZu.Dvere co nesli zavrit najednou chodi jako zamlada, brzdy se sami odvzdusni, podivne klepani zmizi atd...
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Měl jsem je na 2105 1200 a na ní jsem na letních nejezdil, ale spotřeba byla celkem nízká. Řekl bych že o trošičku nižší než na 2101 1200 s OR34, ale je to zavádějící, obě auta byla v rozdílným technickým stavu.
Petra
Příspěvky: 82
Registrován: sob čer 03, 2006 14:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra »

Úplně jsem zapoměla na tohle téma.
No tak jedno oznámení jeden tlumič lehce teče buď výrobní chyba což se může stát nebo dostal někdenějákou děsnou řachu, ale toho si nejsem vědoma snažím se vyhýbat ale jak všichni víme občas se na těch našich silnicích vyhnout nejde. Tlumič funguje ale normálne. Zatím něják nezatuhl i když auto stálo dýl. Asi bude reklamace.
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“