211x

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Optej se telefénem přímo v CS auto Lada.
Té mojí plečce jsou už tři roky a oni dost inovujou.
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

tak nejak.. maoje je jeste o rok starsi, taky bez filtru. Ja mam uzviratelnou cirkulaci vzducHu Skalous ne:-) Podle toho kudy setam vzduch nasava bych ale neveril ze tam neco takoveho udelaji.
regulace teploty se da vypnout nastavenim na uplne nejnizsi teplotu levy doraz --nebo pravy doraz a pak to topi furt:-)
blby je ze tim jak je rediator topeni v prostoru pod palubkou tak v lete clovek citi ze otamtud jde trosku teplo:-(
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Jiri, kdybys nasel na tom nemeckem webu misto s klapkou, prosím posli mi na nej odkaz. Nemectinou (stejne jako jinymi jazyky) nevladnu. A obrazek klapky jsem tedy na prvni pokus nenasel....
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

saklousi tak jsem se po letech kouknul na ten nemeckej web a nic tam nemuzu najit:-(.......... jeste to zkusim o vikendu
nevim proc to tam nechteji namontovat asi to bude tim ze dily na to nejsou lada a jsou v montazni sade pro klimu a to je jen komplet.
jinak nevimm a nechapu
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

speedy pokud chceš psát rusky tak až to najdu kde a jak to mam nainstalovany dam ti qwerty poruštěnou klávesnici ..jedna z mnoha verí , tahle je fakt user friendly:-)
ad link, no je to hezký:-))) no začínám mít obavy z toho stahování oken:-(( kdy se to vysype u me
co se týče úprav.. je to hezký, majitel je hračička:-) v mém případě....offtopic:-))
martina
Příspěvky: 86
Registrován: stř čer 02, 2004 12:28
Bydliště: praha

Příspěvek od martina »

chlapi, co tam píšou? (teda ne samozřejmě všude, ale třeba u těch garanček a tak a co s tím měl za problémy) já tomu fakt nerozumím, v ruštině přečtu tak 5 slov a končím vyčerpáním :wink:
m.
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

Že Tys nedávala ve škole pozor. Stejně jako já.
Franta
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Dvě věci, které mě v této chvíli uklidňují:
1) Lada v Rusku nesnižuje výrobu - automobilka žije. Ne sice z trhu tady, ale žije.
2) Lada na Mělníce buduje centrální sklad ND pro celou EU.

Tj. díly tady budou i když toho v ČR moc neprodaj.
Ale je to škoda, prototože to fakt není blbé auto.
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Všem
Poproste dmateje.Ten už tu někde překládal,tak snad to pro vás taky udělá.Já ještě něco přelouskám,ale na překlad už si netroufnu.
Skalouš
To jsi mě potěšil.Tím centrálním skladem se mi potvrzuje(snad aspoň z části),že s Kalinou chce Lada opět dobývat Evropské trhy.Tak se snad i u nás začnou Lady víc prodávat.A snad se zlepší do budoucna i servisní síť.
Ctirad
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Ježíšmárjá, jenom to ne, to bych musel překládat nonstop :-). Tak dobrej nejsem, taky se s tím peru, jen jsem trošku vytrvalej, no.

Myslím, že tahle serie Lad se už obecně moc prodávat nebude - ne že by to bylo špatný auto (byť má svý nedostatky), ale už je jednak trochu zastaralý, a hlavně všichni čekají na Kalinu (já taky, byť na ní ještě tak 2 roky mít nebudu). Když jsem ale loni viděl vystavenou 2112 tady v Plzni, mít u sebe 300 tisíc (aby mi ještě něco zbylo), beru jí hned a hotově.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

bohuzel je to tak.. kdyz mesicne prodaji mene nez 20 aut.. tak je potreba aby tenhle pocet vydelal na platy a budovy a techniku..cenu auta zvednout nemuzou - to uz chce u kupujicich neco jako slepou lasku ke znacce:-)). Myslim ze si csautolada snazi vynahradit vsecko na cenach dilu na novy lady. Rozdily cen oproti rusku se obcas pohybuji v radech stovek procent!!! vedi proc... kdyz uz auto mas tak platis podobne ceny za nd jako v pripade jinych drazsich aut. nekteri prodejci v rusku nabizi i 5letou zaruku... co dela cs autolada?:-)))) v tomhle poctu se vyplati prodavat leda exkluzivni auta, sportaky atd. kde se par set ticic da prirazit jako rabat:-))
BTW myslim si ze docela schudny model prodeje by byl prodej v hypermarketech. Koupim auto v tescu, globusu a kdyz budu mit neco na reklamaci tak ji ho tam privezu a oni ho nalozi na nakladak a dovezou do melnika :-)))) jeden cervis na cele cesko... a nasledny rozvoz opravenych aut kam bude chtit zakaznik. Pri tom poctu to jinak nepujde.
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

dmatej
Snad jsem něco nevyved,když jsem tě doporučil? :oops: :?
Myslím,že serie 110 ještě chvilku ve výrobě a v prodeji zůstane(Dokonce jsem četl,že tam chtěj dávat i motor 1,8 ),alespoň než začnou vyrábět nový model ve stejně třídě(vypadá to,že to tak plánujou-ale to je jen můj pocit).
Naposledy upravil(a) Ctirad Vyskočil dne pon dub 25, 2005 10:26, celkem upraveno 2 x.
Ctirad
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

Pro speedyho:
Víš s tou ladou je to prosté, je ideově a demagogicky zatížena. To, že rusáci jako jediní lítají do vesmíru to už nikoho nezajímá. Dnes, kdo je pro rusky orientován i skrze auto je prostě out. Lidí co chápou, co je to užitná hodnota, je málo. Většinu těchto konzumentů zajímají airbagy, abs, klima. U škodovky se také neřeší i 10 let se opakující problémy. A Martina byla jediná, co vím. Porovnáváš s Loganem. Logan je reklamní trhák, lidi na to naletěli a tak kupujou. Já, když jsem to tak počítal, tak má plečka stála 242K a stejně vybavený logan by stál 285K a navíc bych v něm měl 1 pytlík. Takže opět užitná hodnota hovoří pro ladu. A jinak si uvědom, že autovaz český trh nepotřebuje. To co se tam vyrobí se taky prodá a nějakých 250aut za rok je pro ně nezajímavé. Kdybych kupoval nové auto budu se rozhodovat mezi ladou 2112 16v a loganem 1,6l mimo klimy. A opět by vyhrála lada. Mám jí rok a naprostá spokojenost. Docela se těším na 2117, jestli bude a budu na ní mít prachy.
Franta
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Ale ne, polichotils mi, ale myslím, že se slovníkem to přeloží každej, jen si dát tu práci.

Pokud je chtěj vyrábět dál, měli by k tý pěkný std. výbavě dát ještě aspoň airbagy. Myslím, že to je asi největší slabina z pohledu českýho zákazníka ve srovnání s konkurencí.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Franta
Nemyslím si,že by to bylo jen proti ruskou orientací.Spíš si myslím,že by dovozce měl něco dělat.Což začíná samozřejmě reklamou.Už jsem tu někde psal,že v Č.Budějovicích se konala výstava Mobil Salon a Lada tu chyběla(letos-v minulých letech se tu ukázala).Zatím co Loganů tam bylo asi 20 a dělali tam i předváděcí jízdy.To asi hovoří za vše.(co se týká prodeje.Kdyby Lada udělala pár takových akcí,tak se taky podle mě začne zvyšovat její prodej.
Je tu totiž jeden hlavní problém.Spousta lidí ani neví,že se nějaká Lada vyrábí(nesetkal jsem se s tím jen jednou).Když někomu ukážu prospekty,tak se ptá,co je to za auto.A pak říká-to neznám.A navíc ještě nikdo mi neřek,že je ošklivá i když několik lidí řeklo,že ruský auto nechce.
Takže můj závěr je REKLAMA.
Ctirad
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“