Poruchy

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Jan Vašák: Korozi nad předním sklem jsem nechal opravit po dvou letech a po čtyřech už je zase zpátky. :-) Budu muset v létě zase nechat opravit. Ruční brzda taky na STK stačí, na brždění ne.
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Když jsem asi před měsícem dával nové gumy, na radu Skalouše jsem technikovi v pneuservisu kladl na srdce, že to potřebuji vyvážit dokonale. Kvalitní servis s moderními digitálními přístroji, žádný vidlo s analogovými.
Volant se už neklepe, možná při 100 km/hod jsem chvilku cítil nepatrný rozkmit, který při vyšších rychlostech zase zmizí. Testováno na hradeckých rovinkách při 150 km/hod... Dálnici tu široko daleko bohužel nemám :twisted:
Dodge Avenger 2.0 VVT
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

jOJO , nad celnim sklem to rezne a nejde to zastavit:-):-):-)
je to podobny jako felda a jeji paty dvere... s tim rozdilem o felda nema pozink:-) a dvere se daji sehnat na vrakovistich... a i v originalni barve:-)
zkuste na ladu sehnat nekde novou stechu . a ten lak na hagusech se taky loupe , natirat hlinik kdyz existuje technologie eloxovani - to je taky konstrukcni ptakovina.
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Zas máš jistotu, že Ti to neukradnou pro vrakoviště..... Takže je to asi něco za něco....
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Střechu mám od koroze absolutně netknutou. A to ani v místě antény...
Dodge Avenger 2.0 VVT
honzat
Příspěvky: 198
Registrován: stř dub 26, 2006 07:49
Bydliště: Tachov

Příspěvek od honzat »

Taky máte tak měkký lak (metalíza), už je vyzrálý, ale stačí jen málo a je tam škrábanec.
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Teď mám ještě 6let starou Fordku, taky s metalízou a připadá mi, že se na ní škrábance dělaj víc než na Ladě. Ale je to jen subjektivní dojem.
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Lak to je asi jedna s velkých bolestí i mé LADY.už když jsem ji koupil, měl jsem na kapotě, masce a nárazníku spousty dírek od kamínků.A škrábance jsou tam snad i od větru :lol: . V Rusku asi mají lepší cesty, že mají takové laky.... :shock: :D :roll:
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

No v rusku se prodavaji takovy extremne hnusny plastovy dekly na predni kopotu a nebo kozenkovy potah predku kapoty. Nerikam ze lada je designersky skvost ale me se celkem libi..ale kdyz jsem ale v rusku videl tyhle tuzingovy upravy tak to je fakt hnus fialovej:-) radsi at je to poskrabany (v servisu mi poprve rekli at s tim nejezdim do kartacovy mycky) a ukazali mi jinou ladu ktera tam dost utrpela... co kus to unikat. :-)
btw v pripade oprav laku sice maji firmy co laky michaji vzornik i na lady ale moc to nesedi....:-(
ruske cesty nejsou zadny zazrak, moskva je trochu lepsi nez zbytek ...ale jinak:-((((
Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 173
Registrován: stř čer 09, 2004 08:11
Bydliště: Dobříš

Příspěvek od Jarda »

Jiri píše: btw v pripade oprav laku sice maji firmy co laky michaji vzornik i na lady ale moc to nesedi....:-(
Proč myslíš, že to moc nesedí? Já musel nechat přelakovat kapotu motoru hned v prvním roce (příliž aktivní děcka) a všimnul sis na srazu, že by odstín neseděl?
rudo.
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

Příspěvek od rudo. »

Zdravím všetkých, pretože už časy keď som sa naťahoval s kadekým, mám už dúfam za sebou, uvedomujem si, že je to len zbytočná strata dobrej nálady a času, tak sa mi už nechce ani nikoho presviedčať a ani vysveľovať svoje postoje a názory. Ako si kto ustelie tak bude aj spať. A mne sa spí s pocitom, že som kúpil dobré auto naozaj fajn. Ale k téme. Korózia na streche žiadna. Voda do vnútra už netečie po utesnení predných blatníkov v ich vrchnej časti. Kto je Ladár, ten je som mnou, koho Lada dožiera, ten nech zbytočne neotravuje a zmení značku. Majte sa fajn.
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Pravda pravdoucí, já jsem z LADOU spokojený.Mouchy má každé ojeté auto a LADA mě nenechala nikdy na holičkách.Opravy banální a na nedostatky jsem si tak nějak zvykl.Dnes mi ani nepřijdou.5íkal jsem to několikrát.Já bych volil stejně -siluet mé příští auto.Snad :D
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

Jarda: na srazu jsem nebyl tak nemohu posoudit.
nechal jsem si ten odstin co mám namíchat a prostě to barevně nesedne - totéž když mi stříkali přední kapotu, dělali to nejdříve podle vzorníku a pak to museli namíchat podle reálné barvy vozu. Barva nejezdí:-) v celku je mi to jedno.
Rudo: Pokud tomu mam rozumět tak že když si dovoluju ladu kritizovat tak mám z fora odejit a koupit si něco jinýho - je to skoro hotová věc , lada potřebuje ještě opravit výfuk (nechci někomu prodávat auto které má něco v nepořádku) a pujde z domu.
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Barvy stárnou. Nemyslím, že by se dalo jakékoli auto starší tří-čtyř let dělat jen podle kódu..... A když jsem viděl, jakým způsobem Pokorný míchá barvy v Říčanech, ani se nedivím, že to u mě nesedí. V Modřanech jeden maník (Levinský) prodává laky a toho mi doporučili přímo v CS auto. Tam ten odstín celkem kupodivu sedí. Jediný s čím je pak nutné se smířit, že se vás ten maník bude snažit uvrtat do jiné značky auta. :-)
http://www.automobile-dacia.cz/autolevinsky/
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Tlaková hadice z vozu Tavria, jak jsme tu v minulosti probírali...
Dodge Avenger 2.0 VVT
Zamčeno

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“