Hodnocení srazu

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Jarda » úte kvě 23, 2006 20:07

Děkuji i za zveřejnění výsledkových listin. Jedenácté místo v jízdě zručnosti mě sice moc nepotěšilo (no ale co bych chtěl za ty zbytečně velké oblouky, že), více ale zklamala nízká účast. A s Ladou 211x jsem soutěžil jen já, tož co je chlapi, Lada není žádná nafintěná slečinka, které by pár zatáček kolem kuželů ublížilo. Ten nápad s kelímkem byl perfektní, i když děsně náročný.
Naposledy upravil Jarda dne úte kvě 23, 2006 21:15, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Jarda
 
Příspěvky: 173
Registrován: stř čer 09, 2004 08:11
Bydliště: Dobříš

Příspěvekod PEET » úte kvě 23, 2006 20:39

ahoj, byl to fakt skvelej sraz a nejlepsi z toho byly sprinty
tesim se na dalsi setkani 8) :) :D
Lada is the best.
LADALOVER TEAM
Uživatelský avatar
PEET
 
Příspěvky: 236
Registrován: úte kvě 23, 2006 16:14
Bydliště: Praha

Příspěvekod dmatej » úte kvě 23, 2006 22:21

LRRH: Tak to jo, v tom máš pravdu - zvlášť ty plechy poprděný od ptáků vypadaly úžasně :D
Ale neber to... ;-)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Myso » stř kvě 24, 2006 12:37

este sa na anglickom fore objavil maly spicung od Burnsyho za to ze sme nikde nemali absolutne nic oznacene, a viem sa vzit do jeho koze preco ho to tak vzalo... ja by som tiez netrafil, ale mam moznost sa opytat, kdezto oni...vraj mal stastie ze natrafil na nejakych zasranov co hrali futbal a vedeli po anglicky...inak by bludil este dodnes...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Petanek2101 » stř kvě 24, 2006 16:23

SalWador píše:
Petanek2101 píše:jj byl to muj prvni sraz a byl opravdu super,všem pořadatelum diky :D ,jen me stve ze jsem nemohl prijet svojim žigem :( ,ale musel jsem fildou
No doufam, ze to myslis alespon trochu uprimne. Moc jsem te behem srazu nevidel. Velice me prekvapilo, kdyz jsem se vecer dozvedel, ze uz ste na ceste domu. Priste jiste prijedes svym super VAZem, ktery nyni peclive pripravujes, a bude to jiny kafe. Ale i ucast ve Felicii se ceni. Diky.
no Salwe myslim to opravdu uprimne.jinak nevim jakto ze jsme se nevidely protoze ja jsem celkem behal kolem aut,no a to ze jsme odjely v sobotu vecer tak to myslim ze jsem ti to rikal uz v patek,no a pristi moje ucast je na 100% jista ale jeste to bude felicie.muj VAZoun prijde na radu az pristi rok jelikoz na tom delam sam a beru to docela dukladne tak to nemuzu stihnout jeste letos
Uživatelský avatar
Petanek2101
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob bře 04, 2006 16:56
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Marcel » stř kvě 24, 2006 17:03

psal jsem herci Sieberovy jak se mu sraz líbyl a zda zase přijede odepsal toto :
bylo to náročný ale VB vydrží všechno.Pokud mně pozvete tak přijedu.jen by to chtělo vyjíždku se zastávkou naplánovat někam na námněstí aby byka show. J.M.Sieber
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
 
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova

Příspěvekod SalWador » stř kvě 24, 2006 17:14

Sieber píše:Bylo to náročný ale VB vydrží všechno.Pokud mně pozvete tak přijedu.
Super
Sieber píše:Jen by to chtělo vyjíždku se zastávkou naplánovat někam na námněstí aby byka show.
Spanila jizda je kapitola sama pro sebe. Povazuji ji za velmi slaby clanek uplynuleho srazu. Clovek se na to tesi jak maly dite a pak tohle. Planoval jsem to trochu jinak, lidi bylo diky neprizni pocasi venku take poskromnu. Kdbych vedel, ze spanila jizda bude koncit u Temelina, tak bych tam jel po hlavni silnici pres Tyn a ne pred ty prd...e. Dale byla planovana zastavka minimalne v Bechyni. Nepochopil jsem razeni vozidel pri odjezdu z Temelina. Jel jsem jeste s dalsimi 4mi vozy daleko za ostatnimi.
Priste se na naky planovani trasy vykaslu a necham to osudu. Chudak Krwel tyden pred srazem celou trasu sam projizdel aby zjistil, jak to vypada.

Jinak ale velke diky vsem se stanicemi CB, rizeni dopravy bylo vytecne.
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » stř kvě 24, 2006 17:32

Mám takovou malou připomínku.
Příště bych byl rád,kdyby se společné foto dělalo ještě na letišti.
Vlasně na té fotce chyběj ty nejdůležitější lidi a myslím si,že by si zasloužili stát někde v popředí takového snímku.Mám na mysli ty,kteří se vám celý den starali o stroje.Marek a Luděk Musil.No a v neposlední řadě by tam jistě neměl chybět člověk,který to vlastně celé vzal na svoje triko a tím je Milan Blahout.
To jen tak pro příště. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod tavri » stř kvě 24, 2006 19:54

SalWador píše:...Jinak ale velke diky vsem se stanicemi CB, rizeni dopravy bylo vytecne.

Tak na to jsem koukal jako puk již v pátek při odjezdu ze Všechova. Fakt dobrá práce ;-)
Jinak sraz bezva, i když jsme se jeho dění a soutěžím (možná k lítosti některým) příliš nevěnovali a den strávili víceméně relaxováním na slunci a prohlídkou nádherného města Bechyně a zámecké zahrady. Spanilá jízda a Temelín na vlastní oči byl potom pro nás příjemným zakončením.
Vaškovi a jeho přítelkyni děkuji za milou společnost a doprovod v naší mikrokoloně :-D Myslím, že jsme si v okolí Sázavy a vlastně po celé trase tam i zpět hodně dobře zajezdili. 8)
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
 
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Little Red Riding Hood » stř kvě 24, 2006 21:39

dmatej píše:LRRH: Tak to jo, v tom máš pravdu - zvlášť ty plechy poprděný od ptáků vypadaly úžasně :D
Ale neber to... ;-)


poprděnost není až tak nejhorší.. můj blaník byl taky poprděnej a nevadilo mu to.. :wink: ale spíš by se na auto blbě pasoval ten blatak (myslim 03??) co tam byl prošlapanej.. to je jedno.. každopádně mušketýr má diky za jeho skutky..
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod dmatej » čtv kvě 25, 2006 13:12

Myso píše:este sa na anglickom fore objavil maly spicung od Burnsyho za to ze sme nikde nemali absolutne nic oznacene, a viem sa vzit do jeho koze preco ho to tak vzalo... ja by som tiez netrafil, ale mam moznost sa opytat, kdezto oni...vraj mal stastie ze natrafil na nejakych zasranov co hrali futbal a vedeli po anglicky...inak by bludil este dodnes...


Žralo mě to od začátku - chtěl jsem udělat nějaký cedule aspoň na papundekl, ale zapomněl jsem na to :evil: . No, naštěstí nakonec všichni trefili, ale tohle je kritika oprávněná :?
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Wolf » čtv kvě 25, 2006 13:16

dmatej píše:Žralo mě to od začátku - chtěl jsem udělat nějaký cedule aspoň na papundekl, ale zapomněl jsem na to :evil: . No, naštěstí nakonec všichni trefili, ale tohle je kritika oprávněná :?

To ja jsem byl dal, ja jsem mel smernicky s sebou a muj zamer byl to od Tabora oznacit, ale nakonec jsem na jih dorazil proti memu predpokladu mnohem pozdeji, nez jsem mel v planu a tak k oznaceni nedoslo :( . W.
Wolf
 
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů

Příspěvekod SalWador » čtv kvě 25, 2006 16:47

Wolf píše:
dmatej píše:Žralo mě to od začátku - chtěl jsem udělat nějaký cedule aspoň na papundekl, ale zapomněl jsem na to :evil: . No, naštěstí nakonec všichni trefili, ale tohle je kritika oprávněná :?

To ja jsem byl dal, ja jsem mel smernicky s sebou a muj zamer byl to od Tabora oznacit, ale nakonec jsem na jih dorazil proti memu predpokladu mnohem pozdeji, nez jsem mel v planu a tak k oznaceni nedoslo :( . W.
Cedule sme skutecne mohli udelat. Take jmsem na to myslel. Ale jen myslet nestaci... Priste se polepsime.
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Pája » pát kvě 26, 2006 06:10

K tomu řízení dopravy v průběhu spanilý jízdy: Docela sem obdivoval kluky, jak stavěli auta do protisměru proti nevrlejm řidičům.(jen bych doporučil blikat výstražnejma) Tak sem se na rozdíl od ostatních účastníků kolony snažil blokovanou křižovatku projet co nejrychleji, aby nedošlo k poruše nervů zablokovaných řidičů. Příště se prosím snažte tato konfliktní místa projet co nejrychleji. Je to přecijen okamžik největšího střetu s veřejností a nedělá nám dobrou reklamu 80 pomalu se šourajících žigulů z vedlejší silnice, který zdržujou provoz.
Pája
 
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod dmatej » sob kvě 27, 2006 11:05

Pájo, já bych to asi nehrotil - pokud si nás všimli včas, můžou být nervní jak chtěj. Podstatný je jen, aby nedošlo ke kolizi - tamten jeden v tý křižovatce, co se tam nutně cpal, přestože byla blokovaná, ten by zasloužil možná vytažení z auta... ale ne mnou, nejsem zrovna "týpek" co vzbuzuje respekt :oops: :lol: :lol: :lol: (... i když, když na to přijde, taky si umím zařvat - akorát nevim, jestli je ten člověk pak v šoku, že vůbec řvu, nebo ... ten normálnější důvod :D ).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků