Jízda zručnosti - Skill Drive (results)

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Hurikán » úte kvě 23, 2006 19:22

:arrow: Prosím pište dál svoje názory. Co by se mělo zlepšit, resp. upravit, atd. Budeme se snažit na příští sraz zakomponovat co největší množství vámi navržených změn (zlepšení).
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hurikán » úte kvě 23, 2006 19:37

Koko Loko píše:Jsem potěšen, oproti podzimní zručnosti jsem poskočil z posledního místa na horší průměr, výrazné zlepšení. :laughing6:

A na dalším srazu už budeš s novým vozem v první čvtrtině. 8)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Křečík Barbuška » úte kvě 23, 2006 20:03

Hurikán píše:A na dalším srazu už budeš s novým vozem v první čvtrtině. 8)

No nevím, na bílé je řízení poněkud tužší oproti žluté a vy chcete, aby člověk motal jednou rukou :x , no budu na tom muset zapracovat. 8)
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Myso » úte kvě 23, 2006 20:11

daj si tam 34cm volant a uvidis jak to pojde...najblizsie dojdem s 33cm, takze pozor na mna :)
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Honza 21061 » úte kvě 23, 2006 21:17

No, já bych si tedy dovolil něco navrhnout: Kelímek s vodou by zůstal, ale na přední kapotě pro zkoušku plynulého ovládání auta bez trhavých pohybů- samozřejmě na čas. Mohly by na něm být míry, nakolik se voda vyšplíchala. S kelímkem by se soutěžící musel rozjet, projet dráhu s kužely, v určitém bodě přeřadit na dvojku, pokud by ji už samozřejmě neměl zařazenou a v dalším určitém bodě přeřadit povinně zpět na jedničku. Za kužely by opsal otevřenou osmičku a totéž opakoval cestou zpět. Couvání do garáže by bylo až na konci a poté, co by soutěžící řekl "konec", čas by byl stopnut a nemohl by to už opravit.
Kdyby náhodou můj návrh prošel, hlásím se samozřejmě jako pomocník do týmu jízdy zručnosti. V téhle zkoušce by se alespoň v základech ukázalo, jak kdo umí se svým autem zacházet "v rukavičkách" a přitom na čas. 8)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod dmatej » úte kvě 23, 2006 22:16

s tím kelímkem na kapotě mě to taky napadlo, to by byl teprv masakr. Ale asi by byly ty časy pěkně drsný, takže by mohly vzniknout dvě kategorie - jedna s kelímkem v ruce, jedna na kapotě - aby ale nebyl směr tam o tolik rychlejší, chtělo by to ... blbost, kapota není rovná, kdyby jí někdo pěkně naleštil, kelímek sjede snad i ze stojícího auta, natož z jedoucího....

....aha, ale co takhle:

Kategorie 1:
Slalom tam a zpět, co nejrychleji
Kategorie 2:
Tam slalom na couvačku, pak garáž, a zpátky s kelímkem v ruce po předu.
S kelímkem by se dojet muselo, jinak DNF.

Pozn. moderátora: A co takhle: Tam slalom na couvačku, pak garáž, a zpátky s kelímkem v ruce po předu. S kelímkem by se dojet muselo, jinak DNF. Ale to celý s vozíkem. :D :D :D PARÁDA! - akorát couvání s vozejkem by asi zabralo dost času - sobě bych dával tak 15 minut :D ... no, možná i míň ;-)
Naposledy upravil dmatej dne čtv kvě 25, 2006 13:03, celkově upraveno 2
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Honza 21061 » úte kvě 23, 2006 22:39

dmatej: No právě, kelímek v ruce sice ztíží ovládání auta, ale v ruce se ztlumí všechny otřesy a necitlivosti, kdežto na kapotě, nebo kdekoliv jinde na autě by reagoval na všechny řidičovy pohyby, bylo by tam to povinné řazení jedničky za libovolné rychlosti a kdyby se chtěla udělat ještě těžší varianta- brždění od určitého bodu a poté přeměření vzdálenosti. To by bylo až po stopnutí hlavního času. :wink: Samozřejmě všechno s kelímkem, ze kterého by se potom odečetly body za úbytek vody. Ztráta kelímku by vůbec neměla nastat. Kdyby se to realizovalo, bylo by potřeba hodně dobrovolníků, ale myslím, že by to stálo za to. 8)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pšenda » stř kvě 24, 2006 00:12

Acibuk píše:to mohla jet i neruská auta? pšendo, dáme příště sprint:)
Jsem dostal vyjímku. A příště doufám budu Vladimírem a s tím si s tebou sprint klidně dám :twisted:
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvekod Myso » stř kvě 24, 2006 06:16

oj chlapi, jedna jazda polhodiny... to je sice o zrucnosti, ale aj popoluska na tom bola lepsie... ja som mal este chut si dat dlhy slalom, ze trochu natiahnut miesta medzi kuzelami a dat rychly tam, otocka a rychly spat.to by mohla byt ta druha kategoria,prva by bola jazda zrucnosti (ktora mi sadla v tej verzii ako je :mrgreen: )
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod zeek » stř kvě 24, 2006 06:48

To je super nápad...jedna kategorije jízda mezi kuželama tam a zpátky...a klidně by jich tam mohlo být víc...aby to bylo delší...na konci otočka a zase zpátky :twisted:
No a druhá kategorie to co se jelo teď....
Zajímavé by možná bylo v rychlejší části polejt to vodou.....třeba v té otočce....
Lada 2103 rok 2004 - 2006(bouračka). Lada 21061 rok 2006 až 2007 prostě chudinka umřela...budiš jí vrakoviště lehké...
současnost..felda v kombiku kvůli psu.
Uživatelský avatar
zeek
 
Příspěvky: 118
Registrován: sob zář 18, 2004 14:48
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Příspěvekod Honza 21061 » stř kvě 24, 2006 10:06

To by se nějak upravilo a zkrátilo, zkusím si postavit někde na odlehlém parkovišti vzorovou dráhu a změřit to. Všichni totiž sází na rychlost, ale na téhle dráze by se muselo vsadit hodně i na cit a umění ovládat celé auto a prvky profi- řízení. :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Myso » stř kvě 24, 2006 10:11

Honza 21061 píše:na téhle dráze by se muselo vsadit hodně i na cit a umění ovládat celé auto a prvky profi- řízení.
Prepac, ale neda mi to, vzdy ked zbadam tvoje auto tak si spomeniam ako si isiel na tej jazde zrucnosti, a to mi absolutne asociovalo 1. diel policajnej akademie ked sa ta mala cernoska ucila jazdit s policajnym autom po tej ich drahe, urcite ste to vsetci videli... :mrgreen:
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » stř kvě 24, 2006 10:51

Myso píše:
Honza 21061 píše:na téhle dráze by se muselo vsadit hodně i na cit a umění ovládat celé auto a prvky profi- řízení.
Prepac, ale neda mi to, vzdy ked zbadam tvoje auto tak si spomeniam ako si isiel na tej jazde zrucnosti, a to mi absolutne asociovalo 1. diel policajnej akademie ked sa ta mala cernoska ucila jazdit s policajnym autom po tej ich drahe, urcite ste to vsetci videli... :mrgreen:


:lol: Hele Myšo nech toho.Příště tě dostanu. :lol:
(jen tak mimo závod jsem si to dal ještě jednou. 32,69 :P )
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » stř kvě 24, 2006 10:57

Jinak se všem moc omlouvám,ale čekali jsme s Hurikánem větší účast a tím pádem jsme počítali s jednou jízdou.Díky velkým časovým prodllevám mezi jednotlivými účastníky,to ale někteří stihli dvakrát ( a taky díky mým chybám :oops: )
Těžko bychom ale dodatečně někoho honili po place,tak už jsme to nechali tak,jak to bylo.
Děkuji za pochopení. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Myso » stř kvě 24, 2006 11:04

Ctirad Vyskočil píše:Hele Myšo nech toho.Příště tě dostanu
nechcel som nejak prudit do honzu, on je taka osobnost, urcite to nebude brat fishtailingom ako ja, ja len ze ma to bohovsky pobavilo :laughing3:
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků