211x

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10559
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Wolf píše: ... je vynasobeno koeficientem 1,35 ...... W.
Aha, já násobil jen 1,3
:D a kat mám taky ve skříni :D . L.
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

to Wolf:Pro mě jsou lepší písmena. Na smajlíky jsem ignorant. Nikdy jsem nepochopil jejich užitečnost. To víš, v tomhle směru jsem omezenec.
Franta
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Vy HOVADA!!!!
Co to tu řešíte????
Vy si myslíte, že můžete být inteligentní a obecně cokoli chápat, když jezdíte v Ladovkách? Tuhle značku samohybu (nikoli auta) by si přece žádný inteligentní člověk nikdy nekoupil!!!
A teď kamenujte!!! :) :lol: :D
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

Já nejezdím v Ladovkách, jak někdo, že Skalouši, já jezdím ve VAZU, takže na mě to neplatí, heč.
Franta
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

nejak se to tu zvrhlo:-)
je to offtopic..ale ted jsem zas potkal logana... je to muj subjektivni nazor : vypada extremne hnusne.
kdyz nekdo psal (v nejakem clanku) o lade ze na ni neni ani stopa designu, dovolim si tvrdit ze u logana nekdo nezvladl zakladni proporce..
no casteji uz potkavam logany ne lady (myslim tu nejvice novou, 10let starou radu 110,111,112). dokud prodavali ty staronove dacie, tak jich bylo jeste mene. pak udelali reklamu ze dacie je renault vylepili billboardy ... a je tu obchodni uspech. Pravda minimallne by bylo dobry kdyby takhle nekdo vzal ladu pod kridla ..uz jenom kvuli servisu! Neni prece mozny aby jediny servis co za neco stoji byl v melniku.
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6563
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Jiri píše:nejak se to tu zvrhlo:-)
je to offtopic..ale ted jsem zas potkal logana... je to muj subjektivni nazor : vypada extremne hnusne.
kdyz nekdo psal (v nejakem clanku) o lade ze na ni neni ani stopa designu, dovolim si tvrdit ze u logana nekdo nezvladl zakladni proporce..
No Logana ja preziju, ale naprosto se mi zveda zaludek z Fabie. At delam co delam, nemuzu si pomoct, ale to auto nekdo hned po vyrobe poslal proti zdi, aby to melo kraci predek. Jinak si ten tvar cumaku nedokazu vysvetlit. Ale proti gustu...
VAZ 2104 1.3 1989
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Posuzování tvarů je z mého pohledu pouze subjektivní záležitostí a mě postačí, když vím, že mě zbytečně nebrzdí odpor vzduchu a když na mě neprší.
Ale na Loganu se mi líbí reklama (Letos už prodali přes 500 aut a jsou v první desítce v prodeji v ČR hned vedle Superbu).
A nelíbí se mi, že Logan má oproti Ladě zastaralé motory a navíc Rumuni nedokážou spáchat kombika.
Možná by stálo zato zjistit, zda Logani nemají nějaké své stránky, abychom si do nich mohli trochu rýpnout. :-)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Dusan
Příspěvky: 3917
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

Logan nema žiadnu antikoroznu upravu že ? Farbu nepočitam :D caa životnosť max 6 let :)
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Je mi tu divná jedna věc.Stále tu někdo srovnává Ladu s Loganem.Pro mě má Logan jeden hlavní problém.Má sice velkej kufr,ale nedá se zvětšit.Teda pokud nevyšroubujete plechovou příčku za zadníma sedačkama.A to nevím,jestli jdou vůbec ty sedačky sklopit.A Logan je jenom sedan.Předchozí modely byli liftbek tj něco jako Peugeot 309.Renault podle mě tímto tahem posunul Dacii za Thalii.Ale to nic nemění na tom,že ten kufr nelze zvětšit.Lada tento problém nemá a to je pro mě důležitějš.
Ctirad.
Ctirad
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

Teda Jiří teď jsi mě tedy opravdu naštval. Jakejch 10 let, že tys serfoval na autorevue.cz , tam takový nesmysly taky plácají, ale že to uslyším od Tebe, to jsem tedy nečekal. Kdyžtak a maximálně 9.5 roku, ale 10 to jsi vážně přehnall. Chybí Ti smysl pro detail a mě možná pro legraci.
Franta
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Nevím, jak moc je provázané autorevue.cz a televizní autorevue, ale ve chvíli, kdy na ČT1 řekli, že rozsvícení světel mírně zvyšuje spotřebu :violent1: , přestal jsem to sledovat. Musím uznat, že podobnej pořad na primě je mnohem lepší.

Další srovnání bylo s tím Loganem - na ČT1 ho vynesli málem do nebes, "slušné auto za výbornou cenu", na primě řekli, že cena je sice velmi pěkná, vyzvedli nějaký plusy a pak zkritizovali ovládání topení (není na něj vidět a nedá se k němu dostat, když je řadička dopředu), sklápění zadních sedaček, slabý a zastaralý motory, ...).

Kdysi dělali recenzi i na Ladu a jediný, co jí vytýkali, byl zastaralý design, pokud vím. Jenže když to dávali někdy v neděli v půl osmý ráno, kdo to asi viděl... já jen náhodou :-) (mám na na správný auta docela štěstí :D)

http://www.daciagroup.com/eKontentDacia ... es/166.pdf
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

To dmatej.
Taky si myslím,že pořad na Primě je lepší.Jenom se mi málokdy podaří v sobotu vstát na půl devátou.
Ale občas mrknu i na ČT 1.Ale většinou si na takové vozy dělám vlastní názor podle toho co opravdu vidím a zjistím.
Jinak ty Dacie u nás jezdí celkem dost.Nevím jak Logan(je v prodeji ještě krátce),Ale ty modely před ním docela rychle hnijou.(zjištěno od majitelů).
Dřív jsem ty Dacie docela sledoval,protože mám Renault kousek.Ale s Loganem mě dost zklamali-čekal jsem od něj víc.
Ctirad.
Ctirad
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Já vím, docela jsem těm daciím fandil - už kvůli těm lidem, co měli odvahu si jí koupit. Logan už je o něčem jiným, lidi to kupují jako "levnější renault", byť je to od pravdy ještě daleko.

K těm televizím - poslední dobou mě štvou, ukazují auta za miliony, asi jenom aby nás naštvali. Aspoň občas udělají výjimku. Jináč, já jsem teď bez televize, takže čas od času uvidím jen čt1 když jsem u našich na obědě (to se ještě musím poprat o ovladač :-))

Pozink fakt není všechno, ale je to plus. Když vezmu třeba naší feldu, tak podvozek je totálně bez koroze (a bez nástřiku), zato třeba blatníky a zadek jsou skrz. Nevím, čím ty spodky ošetřují, ale docela bych to bral :wink:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Nevím co dávali na felicie,Ale na spodky je prej dobrej nějakej nástřik od WURTHaˇ(říkali kluci).A prej to neni ani moc drahý.Zkusím zjistit co to je a dám pak vědět.
Naposledy upravil(a) Ctirad Vyskočil dne sob dub 16, 2005 09:53, celkem upraveno 1 x.
Ctirad
franta
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 09, 2004 16:07

Příspěvek od franta »

Speedy: Uvědom si, že ty plácance jak ty říkáš mají nějaký účel. Na dveřích je teda nemám to nevím co jsi viděl, v motoru ty spoje jsou, ale jedno vím jistě. Do žádné ladovky neteče voda ani do motorového prostoru, což se o jiných autech nedá říct. Má osobní zkušenost š120, favorit, felici, fábie, polo, oetávie zatéka voda někde víc někce míň s tím jsem se u ladovky nesetkal a to jsem měl v ruce tři různé typy. A pokud ti vadí takovédle prkotiny tak to si kup feraro nebo rolse, tam asi takovéhle detajli budou vychytané. Jinde jsem to zatím neviděl na každé značce najdeš špatný detail i u bmw za 1,5milkč. Tam bys měl ocenit vzduchové vzpěry v motoru, gum těsnění na spodu dveří, všechna okna v eletrice apod, tyto detaily nemají některá auta za 400000kč.
Franta
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“