vrzajici rizeni - kudy mazat?
Moderátor: Moderátoři
-
Little Red Riding Hood
- Příspěvky: 2585
- Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
- Bydliště: Olomoucity-Brnotown
- Kontaktovat uživatele:
Tak sem tam ten čep v sobotu namontoval a hádejte co? Nic, žádná znatelná změna se nekonala. Takže pro ty, co maj řízení celkem v pořádku, nedoporučuju ten čep vůbec měnit. Sou to akorát vyhozený prachy. A pro ty, který se doma nuděj, doporučuju nákup tohoto zařízení. Je to pěkná pakárna to měnit a mám dojem, že mi to hnulo s geometrií...