Zamlžuje se budík

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

:happy7: :toothy8:
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

NIKDY :headbang: :headbang: :headbang: :happy1:
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

kua chuapi, tak nic nerieste a proste si kupte z kazdeho typu jeden a porovnavajte, kochajte sa, frajerte :wink:

Alebo si postavte nieco co ani nevyrabaju, ak by sa Vam to tak pozdavalo. Len podotykam, ze model "21076i kombi" je uz registrovana ochranna znamka :mrgreen:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Majo píše:kua chuapi, tak nic nerieste a proste si kupte z kazdeho typu jeden a porovnavajte, kochajte sa, frajerte :wink: ...
Velice pěkná myšlenka, ale už teď jsem v baráku za debila vzhledem k faktu, že mi před barákem stojí dvě auta.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Pool

Příspěvek od Pool »

Koko Loko píše:Velice pěkná myšlenka, ale už teď jsem v baráku za debila vzhledem k faktu, že mi před barákem stojí dvě auta.
Já jsem v baráku za debila už jenom proto že jezdím v 2102 :lol: Ale ten kdo si to myslí je u mně taky debil, takže v tom mám celkem jasno.
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

budiky

Příspěvek od SalWador »

Majo píše:Len podotykam, ze model "21076i kombi" je uz registrovana ochranna znamka
:shock: Nepobral jsem to... více info? :shock:
Koko Loko píše:Jsem v baráku za debila vzhledem k faktu, že mi před barákem stojí dvě auta.
Včera táta slavil padesátý narozky, sjelo se mrtě příbuzenstva a ptali se mě: "Nestojí vám těch žigulíků u baráku nějak moc?" Odpověděl jsem: "Jen čtyři, akorát. Bejvalo víc" :happy7:
Pool píše:Já jsem v baráku za debila už jenom proto že jezdím v 2102.
Jojo, to znám. Třeba lidi od nás z vesnice taky nechápou. Ale když mě někdo hledá a řekne, že jede za ním magorem do žigulíků, tak hned vědí, kam ho mají poslat. :hello1:

Jinak něco k tématu: 2103 a 2106 mlží, 2105 nemlží. Ostatní modely jsem nějak nezkoumal. Jakmile otestuji i novou 2107, dám vědět. :glasses11:
SalWador
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

Zajímavé,mě se standardně mlží jen teploměr vody,což poněkud nechápu,hlavně proto že ostatní budíky jsou víceméně vždy suché... :roll:
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: budiky

Příspěvek od Majo »

SalWador píše:
Majo píše:Len podotykam, ze model "21076i kombi" je uz registrovana ochranna znamka
:shock: Nepobral jsem to... více info? :shock:
tato debata uz stejne davno nie je o tom co je v nazve, budiky sa mlzia furt a budu sa mlzit aj dalej, tak vysvetlim :)

Myslel so to ako vtip, naozaj to zaregistrovane nemam, ale momentalne to staviam(a tak skoro to nebude ;) ) Predtym mojho kombika kazdy volal, ze 2107kombi, lebo je to model 21043, teda kombik s interierom a skoro vsetkym z 2107, k tomu som uz aj mal dorobenu 2107 masku a motor 2103 vymeneny za 2106. Teda vlastne uz to bolo 21076 kombi :D No a teraz pribudla elektonika(SPI origo Lada 1,7i), ktora pojde po dokonceni vsetkeho doladit na valcovu skusobnu, kde mu spachaju chiptuning, takze k oznaceniu pribudne i a rovno cervene i
:D
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Tomik
Příspěvky: 172
Registrován: ned bře 12, 2006 21:19
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomik »

Nulašestka píše:Zajímavé,mě se standardně mlží jen teploměr vody,což poněkud nechápu,hlavně proto že ostatní budíky jsou víceméně vždy suché... :roll:
tak to ti možna prosakuje voda z motoru krz ty kabilky co vedou k budiku,to je musis rozholit,a podivat se jestli nejsou pod tou izolaci vlhky. :smilebox:
těžko řict,to bude tou vlhkostí,na kterou je žigul uchylnej,me se taky drive mlzily,zrovna tak jako zadní sklo.proste je vtom aute nejaka špatna cirkulace vzduchu
Honza K.
Příspěvky: 10
Registrován: čtv dub 13, 2006 19:01
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza K. »

Prosakující kabel... Zda se dle prispevku ze od jisteho data byl proveden ve vyrobe technologicky zasah a budiky se zacaly mlzit. Je to zvlastni, jak uz jsem uvedl jedny to na sto procent delaly a druhy ne, tyka se to jen malych kulatych budiku 03,06.
Kdyz si vzpomenu, mam dojem, ze ty, co jsem montoval dodatecne a mlzily se jsou z vozu starsiho, nez byly puvodni, tj. pred r.v. 77. Tam nekde by mohl byt zlom, nebot tam bylo provedeno hodne vyr. uprav. Dokazali by jste nekdo s urcitosti rict, jak mate stary budiky a jestli se mlzi. Jinak spatnou crkulaci vzduchu vozy VAZ kulate rady veru nemaji.
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brandy »

Honza K. píše:Dokazali by jste nekdo s urcitosti rict, jak mate stary budiky a jestli se mlzi. Jinak spatnou crkulaci vzduchu vozy VAZ kulate rady veru nemaji.
2106 r. v. 1979 - mlzily
21061 r. v. 1986 - mlzi

Jinak s cirkulaci vzduchu neni problem. Po zapnuti ventilatoru veskery zamlzeni zmizi.
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Tomik
Příspěvky: 172
Registrován: ned bře 12, 2006 21:19
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomik »

odmlzi se az po zapnuti vetraku,ale auto se zamlží a to rychle,a delali mi to vsechny žiga 01,011,05,07 a niva taky,nissan se zamlží hodne pomalu,skodovka se nam zamlžovala pomalu,mercedes taky pomalu,tak nevim kde je chyba
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brandy »

Ja jsem zadnej rozdil v porovnani s jinejma autama, se kterejma jsem jezdil (Skoda, Fiat, Mazda) nepozoroval. Mozna jsem se na to ale jen nesoustredil. Zamlzi se to jen kdyz stojis a mas zavreny okynka. Po zapnuti ventilatoru to zmizi. Za jizdy se to vetsinou nezalmzi. Ale zalezi na pocasi, poctu lidi v aute a tak. Co se tyce rychlosti zamlzovani, prijde mi to podobny. Jediny auto, kde se to mlzilo a neslo se toho zbavit, byla kamosova Skoda 110R. Ale ta byla v celkove dost bidnem stavu, takze se to nepocita.
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Koko Loko píše: 2107 je opravdu dobrá to nelze popřít, nicméněž budíky v 05ce mi připadají takové decentnější a hezčí, 07čková palubka mi připadá taková strohá a odfláknuta po stránce vzhledové, byť má o budík více.
cože??!! že palubka z 05 je hezčí než 07??.. to snad ani nemyslíš vážně.. (ještě tet mám z toho husí kůži) 07 má tu nejkrásnější palubku.. ta 05 je jak v letadle.. nádherná palubka se dá udělat ještě z 06 když k tomu přidáš decentní polep.. :happy1:

[ Added: čt duben 20, 2006 4:58 pm ]
k tomu mlžení budíku.. budíky 01, 05, 07 a komb. maj budíky uzavřený v krabičce, proto se věčinou nemlží.. 03,06.. je maj volně ložený a proto fungují jako výstavník mlhy(ale to zas netušim proš to na nich kondenzuje).. :happy1:
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

Little Red Riding Hood píše: cože??!! že palubka z 05 je hezčí než 07??.. to snad ani nemyslíš vážně.. (ještě tet mám z toho husí kůži) 07 má tu nejkrásnější palubku.. ta 05 je jak v letadle.. nádherná palubka se dá udělat ještě z 06 když k tomu přidáš decentní polep.. :happy1:
bohuzial zase je to vec nazoru, aj mne sa viac paci 05kova, hlavne ked sa do nej zabuduju budiky 2103...potom je aj uzitnejsia.na 07 sa mi nepaci ta siroka kaplicka a iny tvar dvierok odkladacej skrinky a mriezky na repraky, no proste 05kova ma taky ucelenejsi vzhlad...
Little Red Riding Hood píše: [ Added: čt duben 20, 2006 4:58 pm ]
k tomu mlžení budíku.. budíky 01, 05, 07 a komb. maj budíky uzavřený v krabičce, proto se věčinou nemlží.. 03,06.. je maj volně ložený a proto fungují jako výstavník mlhy(ale to zas netušim proš to na nich kondenzuje).. :happy1:
toto celkom nechapem, ale ja mam 3 2103 budiky nad radiom (panel 07-ten sa mi od 05 pozdava viac :mrgreen:) a jeden budik mam v tom hlavnom paneli a mlzia sa vsetky rovnako...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Elektrická soustava“