kolíska
Moderátor: Moderátoři
takze kdyz v aute nemam celej interier, elektriku, motor, prevodovku a vlastne krom kastle, zadni napravy a pulky predni napravy, mi to pujde sem tam hrave 
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic
Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic
Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
mno. tam se bude trochu vic nez jen strikatWolf píše:Maysner píše:takze kdyz v aute nemam celej interier, elektriku, motor, prevodovku a vlastne krom kastle, zadni napravy a pulky predni napravy, mi to pujde sem tam hravena to není potřeba kolíbka, stačí, když to dva podrží ve svislé rovině a třetí to stříkne
![]()
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic
Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic
Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Re: kolíska
Ahoj,
můžete mi někdo prosím z fotky potvrdit, jestli se jedná o kolébku na Ladu? Děkuju za pomoc.
můžete mi někdo prosím z fotky potvrdit, jestli se jedná o kolébku na Ladu? Děkuju za pomoc.
Lada 1500s (1978)
Re: kolíska
To bys asi musel změřit základní rozměry, páč kolíbky vypadají všechny v zásadě stejně.
Жигули ВАЗ 2103 1.5/55,4 kW белый (сделано в 1974 г.) оу йеах гуд джоб ёлки-палки t.č. odstraněny dva metráky pavučin, vrčí a jezdí kolem bloku
Toyota Corolla LiftBack 1.3/65 kW deep turquoise
Toyota Corolla HB 3D 1.3/55 kW red
Toyota Corolla LiftBack 1.3/65 kW deep turquoise
Toyota Corolla HB 3D 1.3/55 kW red
Re: kolíska
okometricky ale vyzera presne ako ta moja 
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
-
Jan Vaníček
- Příspěvky: 1162
- Registrován: úte úno 03, 2009 10:26
- Bydliště: Krkonoše
Re: kolíska
Také si myslím, že je na Ladu, má i stejnou barevnou kombinaci, jakou mám já. H
Re: kolíska
Mmchdm. nevíte někdo, kolik místa ta kolíbka na boku potřebuje pro plné rozbalení......?
Жигули ВАЗ 2103 1.5/55,4 kW белый (сделано в 1974 г.) оу йеах гуд джоб ёлки-палки t.č. odstraněny dva metráky pavučin, vrčí a jezdí kolem bloku
Toyota Corolla LiftBack 1.3/65 kW deep turquoise
Toyota Corolla HB 3D 1.3/55 kW red
Toyota Corolla LiftBack 1.3/65 kW deep turquoise
Toyota Corolla HB 3D 1.3/55 kW red
-
Josef-Lada
- Příspěvky: 2
- Registrován: pon říj 24, 2016 18:11
Re: kolíska
Zdravím všechny, zakoupil jsem 2103 a měl bych zájem o kolébku, neprodáváte někdo? Díky.
Re: kolíska
Napiš odkud jsi, třeba nekoupíš, ale budeš mít v okolí někoho, kdo by zapůjčilJosef-Lada píše:Zdravím všechny, zakoupil jsem 2103 a měl bych zájem o kolébku, neprodáváte někdo? Díky.
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
-
Josef-Lada
- Příspěvky: 2
- Registrován: pon říj 24, 2016 18:11
Re: kolíska
Omlouvám se za prodlení, mám nemocné kluky. Jsem od Poděbrad, ale když to bude v Praze nebo v Hradci tak si dojedu. Taky mám chatu u Vodňan, takže po cestě kdekoliv.