Zajímavé inzeráty na webu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3466
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Marťas »

JmJ píše:
Jirka Lefner píše:Děcka,dnes si jedu pro tento šperk . Ja doufam,ze to bude takove jakö na fotkach
http://www.rajveteranu.cz/8120-lada-2107-kolin
Sperk to asi je, ale chybi mu guma u vyfuku. Zadej vyraznu slevu :-)
Přesně to jsem chtěl hned napsat :mrgreen:
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Uživatelský avatar
Roman 2105
Příspěvky: 248
Registrován: úte lis 01, 2011 20:16
Bydliště: Děčín

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Roman 2105 »

Tak jsem zas o něco moudřejší :thumbup:
Moskvič 412 , Peugeot 308 , Peugeot 406 , Lada 2107 , Hyundai Atos , Jawa 555
Uživatelský avatar
Roman 2105
Příspěvky: 248
Registrován: úte lis 01, 2011 20:16
Bydliště: Děčín

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Roman 2105 »

Marťas píše:
JmJ píše:
Jirka Lefner píše:Děcka,dnes si jedu pro tento šperk . Ja doufam,ze to bude takove jakö na fotkach
http://www.rajveteranu.cz/8120-lada-2107-kolin
Sperk to asi je, ale chybi mu guma u vyfuku. Zadej vyraznu slevu :-)
Přesně to jsem chtěl hned napsat :mrgreen:
Ta chybějící guma nebude určitě náhoda ale cílená oprava klepajícího výfuku :mrgreen:
Moskvič 412 , Peugeot 308 , Peugeot 406 , Lada 2107 , Hyundai Atos , Jawa 555
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Majo »

Jirka Lefner píše:Tak jsem se vratil domu a bohuzel zpet vlakem. Uz jsem byl nasrany jen kdyz to chlap vytahoval z garaze kdy jsem si vsiml jak zadni kapota kufru mela asi 20 dulku od toho jak zaviral a mel tam zrejme ostre kramy!! No,je to normalni??? Lak je opravdu krasny a zadni blatniky jsou na lemech potreny cernou barvou . Udelaji jsme jizdu a byly slyset ventily a pan mi rikal,že před 5lety kdy mel motor při cca 50tis delali gufera na hlave tak jsem se ho ptal proc proboha neseřidili ventily?? Potom jsem si polozil otazku proc v 50tis gufera?? Bud to zavarili nebo nevim .To auto ma mit 71200 ale fakt me přesla chut !!
Tak z toho vsetkeho by ma fakt srali iba lemy, pokial su pod tou farbou skutocne hrdzave.
Zadna kapota sa da predsa vymenit....
Gufera? Ziadne gufera nevydrzia viac ako 10rokov. A ak aj ventily nastavili, ma to odvtedy 22tkm! Kde si videl aby Zigul vydrzal s ventilmi neklepajucimi 22tkm? Interval je 10tkm. A to nehovorim, ze ked to rozoberies a nastavis, ono si to este sadne a rozhodi sa to skor nez len pri samotnom nastaveni...
Akurat teda uznavam, ze to rozhodne neni za tu cenu, ale na jednanie.
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Jirka Lefner
Příspěvky: 113
Registrován: sob srp 11, 2012 18:45

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Jirka Lefner »

Majo píše:
Jirka Lefner píše:Tak jsem se vratil domu a bohuzel zpet vlakem. Uz jsem byl nasrany jen kdyz to chlap vytahoval z garaze kdy jsem si vsiml jak zadni kapota kufru mela asi 20 dulku od toho jak zaviral a mel tam zrejme ostre kramy!! No,je to normalni??? Lak je opravdu krasny a zadni blatniky jsou na lemech potreny cernou barvou . Udelaji jsme jizdu a byly slyset ventily a pan mi rikal,že před 5lety kdy mel motor při cca 50tis delali gufera na hlave tak jsem se ho ptal proc proboha neseřidili ventily?? Potom jsem si polozil otazku proc v 50tis gufera?? Bud to zavarili nebo nevim .To auto ma mit 71200 ale fakt me přesla chut !!
Tak z toho vsetkeho by ma fakt srali iba lemy, pokial su pod tou farbou skutocne hrdzave.
Zadna kapota sa da predsa vymenit....
Gufera? Ziadne gufera nevydrzia viac ako 10rokov. A ak aj ventily nastavili, ma to odvtedy 22tkm! Kde si videl aby Zigul vydrzal s ventilmi neklepajucimi 22tkm? Interval je 10tkm. A to nehovorim, ze ked to rozoberies a nastavis, ono si to este sadne a rozhodi sa to skor nez len pri samotnom nastaveni...
Akurat teda uznavam, ze to rozhodne neni za tu cenu, ale na jednanie.
No a zajimavy ,ze to nikdo nekoupi a tu modrou za tech 45 tis ve ždaru tak nikdo nechce . Obe auta jsou nic moc za ty penize. Za ty penize by to melo byt v TOP stavu a ne,abych chodil po lakovnach střikat kapotu a po servisech nechat delat hlavu a ventily
Uživatelský avatar
clipper
Příspěvky: 34
Registrován: pon kvě 13, 2013 11:55
Bydliště: BRNO

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od clipper »

Jirka Lefner píše:
Majo píše:
Jirka Lefner píše:Tak jsem se vratil domu a bohuzel zpet vlakem. Uz jsem byl nasrany jen kdyz to chlap vytahoval z garaze kdy jsem si vsiml jak zadni kapota kufru mela asi 20 dulku od toho jak zaviral a mel tam zrejme ostre kramy!! No,je to normalni??? Lak je opravdu krasny a zadni blatniky jsou na lemech potreny cernou barvou . Udelaji jsme jizdu a byly slyset ventily a pan mi rikal,že před 5lety kdy mel motor při cca 50tis delali gufera na hlave tak jsem se ho ptal proc proboha neseřidili ventily?? Potom jsem si polozil otazku proc v 50tis gufera?? Bud to zavarili nebo nevim .To auto ma mit 71200 ale fakt me přesla chut !!
Tak z toho vsetkeho by ma fakt srali iba lemy, pokial su pod tou farbou skutocne hrdzave.
Zadna kapota sa da predsa vymenit....
Gufera? Ziadne gufera nevydrzia viac ako 10rokov. A ak aj ventily nastavili, ma to odvtedy 22tkm! Kde si videl aby Zigul vydrzal s ventilmi neklepajucimi 22tkm? Interval je 10tkm. A to nehovorim, ze ked to rozoberies a nastavis, ono si to este sadne a rozhodi sa to skor nez len pri samotnom nastaveni...
Akurat teda uznavam, ze to rozhodne neni za tu cenu, ale na jednanie.
No a zajimavy ,ze to nikdo nekoupi a tu modrou za tech 45 tis ve ždaru tak nikdo nechce . Obe auta jsou nic moc za ty penize. Za ty penize by to melo byt v TOP stavu a ne,abych chodil po lakovnach střikat kapotu a po servisech nechat delat hlavu a ventily
Ahoj,
pokud sháníš sedmu, tak jeden kámoš z Brna má na prodej jednu v pěkným stavu. Není to sice žádná leštěnka, ale cena by byla určitě jinde, než u těch dvou zmiňovaných výše... Práce na ní je, no musel bys ji vidět, ale určitě by to byla dobrá investice, teda aspoň dle mého názoru.. Pokud seš fanda a byl bys ochotnej do auta něco investovat a nějaký drobnosti opravit. Na prodej nespěchá a prodá ji jen do dobrých rukou. Když tak se s ním zkus spojit a uvidíš:) Je jí škoda, na to aby byla bez stáje...
http://auto.bazos.cz/inzerat/37852232/L ... vymena.php
http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?f=18&t=20650
balu
Příspěvky: 440
Registrován: úte říj 16, 2012 19:29
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od balu »

Tak hledej top ladu asi nenajdeš co čtu tak asi stým autem nebudeš normálně jezdit to bude asi stát jen v garáži ?
Mitschubischi l 200 1998, ford focus 2008,porsche 924. 1979 http://balu200.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mičun
Příspěvky: 1297
Registrován: pát črc 15, 2011 11:03
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Mičun »

Já myslím, že sehnat krabici v TOP stavu bude více méně zázrak! Kvalita výroby nebyla v té době už nic moc. A navíc nastávala doba, kdy si lidé kupovali auta, aby s nimi jezdili. Následovala devadesátá léta, kdy se vozy dojezdily úplně. To není, jako shánět 01/02/03/06. Ty auta si ve své době kupovala spousta lidí, jako znamení prestiže. Moc toho nenajezdili a stále leštili. Proto se paradoxně seženou lepší Žiguli ze 70-tých let, než z 80-tých...
ex. Vaz 2108 Lada Samara r.v.92 dovoz SRN
ex. Vaz 2170 Lada Priora r.v.09
ex. Vaz 2107 Lada 1500 r.v. 92 семёрочка
Sehnat zachovalou slečnu je brnkačka, proti sehnání zachovalého Žigulíka... :-) :-) ;-)
Dějiny dělají lidové masy, avšak nedělají je takové, jaké by chtěly...
Jirka Lefner
Příspěvky: 113
Registrován: sob srp 11, 2012 18:45

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Jirka Lefner »

balu píše:Tak hledej top ladu asi nenajdeš co čtu tak asi stým autem nebudeš normálně jezdit to bude asi stát jen v garáži ?
No,ja tak spis na vylety ,srazy apod . Radsi bych uvital 2103,06 Me se žiguliky vzdy libily . Mam Audi 80 cabio a Simku a chtel bych jeste krasneho žigulika
Jirka Lefner
Příspěvky: 113
Registrován: sob srp 11, 2012 18:45

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Jirka Lefner »

Mičun píše:Já myslím, že sehnat krabici v TOP stavu bude více méně zázrak! Kvalita výroby nebyla v té době už nic moc. A navíc nastávala doba, kdy si lidé kupovali auta, aby s nimi jezdili. Následovala devadesátá léta, kdy se vozy dojezdily úplně. To není, jako shánět 01/02/03/06. Ty auta si ve své době kupovala spousta lidí, jako znamení prestiže. Moc toho nenajezdili a stále leštili. Proto se paradoxně seženou lepší Žiguli ze 70-tých let, než z 80-tých...
s tim
souhlasim a mas pravdu
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9383
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Vašátor »

Jirka Lefner píše: Rok 89 Ja to chci do garaze a na srazy popr vylety ..... 3 roky pockam a bude to veteran
Na veterána momentálně potřebuješ 30 let stáří. Tudíž u tohoto roku výroby si počkáš ještě 5 let a to pouze v případě, že se 30ti letá hranice neposune.

Popravdě, hledat model 2107 v TOP stavu, bez investic a bez servisu či oprav, bude hodně dlouhé hledání. Pokud jsi ochoten dát za auto tolik peněz, co stojí ta z Kolína, hodně bych si rozmyslel, zda nekoupit něco okolo 25 000kč a zbytek peněz vrazit do drobných kosmetických úprav. Ad gufera a seřízení ventilů ... plně souhlasím s Majem.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Jirka Lefner
Příspěvky: 113
Registrován: sob srp 11, 2012 18:45

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Jirka Lefner »

Jasne ,to je pravda ale kdyz nekdo chce za 07 ranec tak bych silne uvital špickovy stav a ne řešit spoustu veci a litat od servisu do lakovny
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od mayo456 »

čo sa týka bordovej 07 auto je pekné aj podľa mňa avšak vzhľadom na to že to ešte nie je veterán cena je dosť prestrelená. simeringy na ventiloch zvlášť ruské (čierne) nevydržali nič moc. boli prípady kedy začali púšťať olej po pá tisíc km. preto v servich dávali a zvlásť teraz zelené francúzske ktoré vydržia ďaleko viac. čo sa nastavovania ventilov týka ako písal majo 10 000 km taký istý interval aj na nastavenie zapaľovania. a vniektorých prípadoch sa dali ventily nastavovať každých 15 000 km. ak na tom aute 22 000 km nikto nič nenastavoval tak sa nečudujem že nejde ticho ale klepe klope ako len môže.
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
flamo
Příspěvky: 374
Registrován: úte dub 15, 2008 15:04
Bydliště: Žilina

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od flamo »

Mercedes W124 200E (1989) || Škoda Rapid 136 (1990) || Š 1203M || Mercedes W124 230TE (1990)
http://flog.pravda.sk/flamove-fotky.flog
http://flamo.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Crocodile
Příspěvky: 3536
Registrován: pon úno 07, 2011 16:49
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty na webu

Příspěvek od Crocodile »

Vypadá pěkně, toto je 2. série - RAF-2203-01 v dvanáctimístném provedení. Takže r.v. někdy mezi 86-90.
2101 (1976)
21044 (1999)
2101 (1975)
21044 (1996)
vozík domácí výroby (1984)
MAZ-8114 přívěs (1986)
ЗиЛ-131 (1977)
УАЗ-3151 (1986)

Bylo: 2203 Latvija, 21044, 2107, 2102 , 21044, Skif M1, 21093
Historie: Avtoexport
Vozy: Lada a UAZ
Odpovědět

Zpět na „Prodám“