Lambda sonda

Moderátor: Moderátoři

Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: Lambda sonda

Příspěvek od Majo »

Aha, paralelne, preto sa mi to nezdalo, ja som myslel, ze si ju odpojil a tak...
V RJ je teplota vypnutia lambdy nastavena na cca 700stupnov, takze vypnut tak skoro nemusi. Ovsem to preblikavanie je divne
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Petr HC

Re: Lambda sonda

Příspěvek od Petr HC »

Pacoš má pravdu. A problikávání je zcela logické. ŘJ po prvém zjištění závady předpokládá, že mohlo jít o náhodnou poruchu. Proto zkouší závadu opakovaně a většinou po třetím potvrzení ji teprve zapíše do paměti a rozsvítí CHE.
Odpovědět

Zpět na „Elektrická soustava“