Digitální multimetr - dotaz na elektromágy

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Dusan
Příspěvky: 4036
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: Digitální multimetr - dotaz na elektromágy

Příspěvek od Dusan »

no akurat nemaju skladom, uvazujem o tomto Multimetr klešťový UNI-T UT203 za 30€ akurat nema trueRMS... tak neviem
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Digitální multimetr - dotaz na elektromágy

Příspěvek od dvk »

Dusan píše:UNI-T UT203
Tento jsem si včera objednal, ale kdes ho viděl za 30EUR ? U nás je všude v přepočtu cca 50EUR.
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Dusan
Příspěvky: 4036
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: Digitální multimetr - dotaz na elektromágy

Příspěvek od Dusan »

Dusan
Příspěvky: 4036
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: Digitální multimetr - dotaz na elektromágy

Příspěvek od Dusan »

Som zvedavy kedy to prisde a ci to bude fungovať....
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: Digitální multimetr - dotaz na elektromágy

Příspěvek od Jelen »

Tohle stojí za to. Dojeďte až dolu a pozorně čtěte popis
:-D http://aukro.cz/el20-digitalni-multimet ... 60423.html
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3475
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: Digitální multimetr - dotaz na elektromágy

Příspěvek od Marťas »

Dle vzhledu mi ten měřák přijde pěkně na kokot :mrgreen:
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999 :hrob:/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
Dusan
Příspěvky: 4036
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: Digitální multimetr - dotaz na elektromágy

Příspěvek od Dusan »

TAk UT203 je doma mera, funguje tak že spokojnosť :) Este keby bol cas ci mera jas s udavanou presnostou :D
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“