Nová Priora

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
sarusian
Příspěvky: 168
Registrován: pon dub 23, 2012 09:25

Re: Nová Priora

Příspěvek od sarusian »

B737500 píše:
sarusian píše:sorka, asi som tom blbo napisal, proste som chcel vediet, aka sirka v cm je na zadnych sedadlach /priblizne vo vyske laktov/ kedze nemam prioru /uvazujem o kupe/ a skor stretnem na ulici ferrari /fak som videl minule v KE/, alebo porsche, tak nemam predstavu, napr. podla testu kalina ma sirku 144cm, logan 142cm, sice najblizsi autosalon lady je v KE, ale cital som niekde tu na fore, ze tam nic vystavene nemaju, takze ci by nebol niekto ochotny to odmerat :lol: - este doplnim - potrebujem dozadu dat 2 autosedacky + stihlu manzelku :)
No tak to si počul asi odo mňa , keď chceš ísť do Lady v KE musíš sa "objednať" a dohodnúť sa s nimi lebo keď tam prídeš len tak tak riskuješ že ti tam ukážu Prioru len tak cez plot alebo na obrázku :D A keď tam pôjdeš tak si všetko preštuduj na intenete a na veľa sa ich nepýtaj oni totiž nemajú predstavu o výbavách ani o facelifte (to mi povedal až sám Belovsov cez telefón zatial čo si tam jedna pilnikovala nechty ) , o jedinoim o čom sa s nimi môžeš baviť je cena tam ti nevedomky už kalkulujú cenu na faktúru keď vôjdeš do budovy (je to taká veľká opustená budova v strede areálu a Sídlia úplne hore ) :D
Takže keď sa tam už dostaneš radim ti vyskušaj si všetko a pozri si všetko nebude im to vadiť , reálneho zákazníka majú cca raz za týždeň ....
Hneď oproti budove je ich servis , tam ti to urobia za pár šupou a záruka nepadá . Ja mám 196cm a do priory sa zmestím(zázrak) v 0 takže priestor nie je problém . Výhoda u priory je podvozok ktorí je určený na Ruské cesty takže budeš mať v aute takí komfort pri prechode jamou ako v Landcruisery . LPG lada ešte nemá v ponuke ale počítaj s cenou cca + 1000€ to je priemerna cena montáže LPG by malo byť tak do septembra určite :D Priora je fajn a pokial niesi náročný na detaily bude sa ti Priora páčiť . Osobne preferujem Hatchback viac do toho naložíš než do sedanu má lepšie jazdné vlastnosti než Kombi a celkovo vyzerá asi najlepšie . Jednoznačne žiadaj Facelift keby si sa rozhodol tam bude už vychytených veľa múch . A posledné + ktoré ti vie ponúknuť iba Lada ,Ferrari a Aston Martin tj. Exkluzivita lebo nových lád bohužial po slovensku jazdí dosť málo a
asi každý kto nejakú má je v tomto klube :D :D Keby si mal nejaké otázky kludne sa informuj tu určite sa niekto nájde a pomôže .
dik za rady, budem sa nimi riadit, urcite chcem faceliftovany hatchback s montazou lpg, ak by bola cena okolo 1000-1200 euro, tak by to bolo super, ja rocne mam najazdenych okolo 23tis. km, cize navratnost do 1 a pol roka, termin objednavky este neviem, najvprv musim dohodnut a vyskusat + som zvedavy, aka verzia dojde valdovi1971 a s exluzivitou pocitam :D
sarusian
Příspěvky: 168
Registrován: pon dub 23, 2012 09:25

Re: Nová Priora

Příspěvek od sarusian »

dik za rady, budem sa nimi riadit, urcite chcem faceliftovany hatchback s montazou lpg, ak by bola cena okolo 1000-1200 euro, tak by to bolo super, ja rocne mam najazdenych okolo 23tis. km, cize navratnost do 1 a pol roka, termin objednavky este neviem, najvprv musim dohodnut a vyskusat + som zvedavy, aka verzia dojde valdovi1971 a s exluzivitou pocitam :D[/quote]

takze uz je zverejnena cena lpg montaze na slovlade v cenniku priory - 1590 euro
B737500
Příspěvky: 137
Registrován: ned črc 25, 2010 19:21
Bydliště: Kosice

Re: Nová Priora

Příspěvek od B737500 »

sarusian píše:dik za rady, budem sa nimi riadit, urcite chcem faceliftovany hatchback s montazou lpg, ak by bola cena okolo 1000-1200 euro, tak by to bolo super, ja rocne mam najazdenych okolo 23tis. km, cize navratnost do 1 a pol roka, termin objednavky este neviem, najvprv musim dohodnut a vyskusat + som zvedavy, aka verzia dojde valdovi1971 a s exluzivitou pocitam :D
takze uz je zverejnena cena lpg montaze na slovlade v cenniku priory - 1590 euro[/quote]

Tak sa opýtaj že či keď si to namontuješ dodatočne či padá záruka , lebo keď nie tak sa ti oplatí dať si to urobiť inde . :rolleyes:
Lada 2105 (1988-1997)
Mazda 626 (1999- )
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3256
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová Priora

Příspěvek od Tommel »

1590 euro je dost předražena cena, pokuď ceny montaže lpg jsou na slovensku stejné jak tady, tak je to až nechutně drahé :?
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
sarusian
Příspěvky: 168
Registrován: pon dub 23, 2012 09:25

Re: Nová Priora

Příspěvek od sarusian »

Tommel píše:1590 euro je dost předražena cena, pokuď ceny montaže lpg jsou na slovensku stejné jak tady, tak je to až nechutně drahé :?
jj, je to dost drahe, ale co som pozeral cennik na nemeckej lade, tam to stoji 2650 euro /ale su tam ine platy/, na druhej strane uz aj dacia na SK a v CZ zacala tento mesiac predavat auta v lpg priamo z tovarne, a tam lpg vychadza na +800 euro k cene auta, co je rozumna cena za lpg,u nas v trebisove 4-valec prestavba stoji od 1100 euro bez flashblue - ono ja planujem nakup az cca na jar, cize dufam,ze sa to zmeni :lol:
B737500
Příspěvky: 137
Registrován: ned črc 25, 2010 19:21
Bydliště: Kosice

Re: Nová Priora

Příspěvek od B737500 »

sarusian píše:
Tommel píše:1590 euro je dost předražena cena, pokuď ceny montaže lpg jsou na slovensku stejné jak tady, tak je to až nechutně drahé :?
jj, je to dost drahe, ale co som pozeral cennik na nemeckej lade, tam to stoji 2650 euro /ale su tam ine platy/, na druhej strane uz aj dacia na SK a v CZ zacala tento mesiac predavat auta v lpg priamo z tovarne, a tam lpg vychadza na +800 euro k cene auta, co je rozumna cena za lpg,u nas v trebisove 4-valec prestavba stoji od 1100 euro bez flashblue - ono ja planujem nakup az cca na jar, cize dufam,ze sa to zmeni :lol:
Dnes som si všimol že Priora nejak podražela priemerne asi tak o 500€ keď som porovnal starý cenník s novým tak to jasne vidieť .
oplatí sa kupovať po novom roku , bude predaj skladových zásob rv.2012 a tam by sa dalo zjednať s cenou :) a Najlepšie bolo keď končila Euro 4 a stupila do platnosti Euro 5 a potrebovali sa tých áut zbaviť , to boli ceny priora za 5500€ sa vedela kúpiť .
Lada 2105 (1988-1997)
Mazda 626 (1999- )
sarusian
Příspěvky: 168
Registrován: pon dub 23, 2012 09:25

Re: Nová Priora

Příspěvek od sarusian »

tak to som prekvapeny, ze isla hore, ja mam cenniky od 1.5, a tam su rovnake ceny, cize zdrazenie bolo uz skor, je pravda, ze euro pada koli juznym krajinam, ale je pravda, ze pada aj rubel, kedze rusi su zavysli na vyvoze ropy a plynu a kedze sa znizuje spotreba tychto komodit, tak predavaju menej, jedine, ze zdrazenie bolo koli faceliftovanej priore, aby sa mohlo povedat, ze davame novu za cenu starej - zhruba o 500-800 euro padol tento mesiac chev. aveo a seat ibiza - auta sa nepredavaju, trh ide dolu - som zvedavy ci bude nejaka cenova korekcia u lady - ak autovaz chce nejake eurace, ty ked si kupoval, dohadoval si cenu, alebo si mal cennikovu cenu? inac nikde som nenajsiel napisane, ake farby su nepriplatkove - len, ze za metalizu priplatok, ale nikde neni pisane, ktora je metaliza, a ktora nie
Uživatelský avatar
valda1971
Příspěvky: 7222
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Nová Priora

Příspěvek od valda1971 »

mně na vyšší cenu upozornili již v květnu/máji, když jsem se poprvé začal vážněji o koupi bavit. Metalické barvy jsou všechny vč. bílé, je v ní také nějaká perlička. Jak to vypadá v praxi nevím. Nyní jsou v nabídece barvy 192, 240, 627, 665 a 690.
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
sarusian
Příspěvky: 168
Registrován: pon dub 23, 2012 09:25

Re: Nová Priora

Příspěvek od sarusian »

valda1971 píše:mně na vyšší cenu upozornili již v květnu/máji, když jsem se poprvé začal vážněji o koupi bavit. Metalické barvy jsou všechny vč. bílé, je v ní také nějaká perlička. Jak to vypadá v praxi nevím. Nyní jsou v nabídece barvy 192, 240, 627, 665 a 690.
dik za info, nevedel som, ze to maju takto poriesene
Uživatelský avatar
jti
Příspěvky: 45
Registrován: ned črc 22, 2012 00:41
Bydliště: Kosice

Re: Nová Priora

Příspěvek od jti »

Vsetci stastny vlastnici Priory - poradte na co si dat pozor pri preberani novej Priory.
Tento tyzden by mala dorazit ta moja, tak chcem byt pripraveny a je to moje prve nove auto. Tak na co si mam dat pozor? Preberat ho budem v Kosiciach. Vsetky rady a poznatky su vitane.
Skoda Felicia 50kW, r.v.1999
Lada 2172 Priora 72kW, r.v. 2012
Lada Vesta SW Cross 75kW, r.v. 2019
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3256
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová Priora

Příspěvek od Tommel »

jti píše:Vsetci stastny vlastnici Priory.
Tak ja tedy reagovat nebudu no :finga:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
B737500
Příspěvky: 137
Registrován: ned črc 25, 2010 19:21
Bydliště: Kosice

Re: Nová Priora

Příspěvek od B737500 »

jti píše:Vsetci stastny vlastnici Priory - poradte na co si dat pozor pri preberani novej Priory.
Tento tyzden by mala dorazit ta moja, tak chcem byt pripraveny a je to moje prve nove auto. Tak na co si mam dat pozor? Preberat ho budem v Kosiciach. Vsetky rady a poznatky su vitane.
kúp si Všetky druhy a veľkosti kľúčov, WD40 a šrubovákov :D čaká ťa doťahovanie 8) A Potom to nafoť a daj na Forum . Taktiež odporúčam v tej dielni pri lade si dať ošetriť podvozok , takto sa zbavíš nepríjemností s hrdzou a ochrániš si auto . Potom si môžeš povedať že si šťastný majtel v našich končinách nevídaného auta , skoro ako keby si mal Aston Martin DB9 :D :D
Lada 2105 (1988-1997)
Mazda 626 (1999- )
Uživatelský avatar
jti
Příspěvky: 45
Registrován: ned črc 22, 2012 00:41
Bydliště: Kosice

Re: Nová Priora

Příspěvek od jti »

To osetrenie podvozku ma co bude asi stat?
Ja len aby som necumel ako pero z gauca.
Skoda Felicia 50kW, r.v.1999
Lada 2172 Priora 72kW, r.v. 2012
Lada Vesta SW Cross 75kW, r.v. 2019
B737500
Příspěvky: 137
Registrován: ned črc 25, 2010 19:21
Bydliště: Kosice

Re: Nová Priora

Příspěvek od B737500 »

jti píše:To osetrenie podvozku ma co bude asi stat?
Ja len aby som necumel ako pero z gauca.
Tak to už ti neviem povedať , informuj sa v tej dielny (patrí Lade) oni ti to určite urobia za pár korún :wink:
Lada 2105 (1988-1997)
Mazda 626 (1999- )
sarusian
Příspěvky: 168
Registrován: pon dub 23, 2012 09:25

Re: Nová Priora

Příspěvek od sarusian »

jti píše:Vsetci stastny vlastnici Priory - poradte na co si dat pozor pri preberani novej Priory.
Tento tyzden by mala dorazit ta moja, tak chcem byt pripraveny a je to moje prve nove auto. Tak na co si mam dat pozor? Preberat ho budem v Kosiciach. Vsetky rady a poznatky su vitane.
uz ti dosla ? bol si prebrat ?
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“