Mezinárodní sraz a sraz Bechyně - Organizace

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Koko Loko píše:Co se týče diplomů apod. nevím, ale je třeba zohlednit kubatůry vozů atd. takže by snad šlo jen o určení nejrychlejšího z dané kategorie dle ccm, pokud by o to měl někdo vůbec zájem, spíše půjde o souboje lidí, kteří se znají a chtějí si to rozdat. Dělat nějaké pavouky a podobné nesmyslnosti mi připadá zbytečné protože sprintujících myslím nikdy nebylo tolik a každý má jiný počet "litrů" pod kapotou, nuže vyjadřujte se!
Ne kubatury vubec nedělit. Nemá to smysl. Několik lidí tu má tak nadupaný 1300 že s přehledem natrhnou prcku i některejm 1700i.. Kubaura by se dala uvést jen jako podružná. 1 místo bla bla bla obsah 1300 druhé místo bla bla bla obsah 1500....
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

400m sprint

Příspěvek od SalWador »

Koko Loko píše:Také bych se přikláněl k variantě náhodných soubojů, změřené časy by se využily pro dodatečné vyhodnocení.
Souhlasím, rozdělení do kubatur nemá smysl, navíc by to mohlo působit i zmateně.

Není 400metrů na sprint málo? Na delší dráze závodníci získají větší rozestup a bude snažší určit výsledný čas. I když klasický sprint na čtvrt míle má též své kouzlo.

Řešíme problém s křížením silnice... Ovšem pokud budeme jezdit trať 400 metrů dlouhou, tak se na dráhu vejdeme takovým způsobem, že ke křížení docházet nebude. Delší "polovina" dáhy je totiž dlouhá necelých 1000m, což je dostatečný prostor pro 400m sprint a bezpečné zastavení. Ovšem bylo by to trochu odstrčené od samontého centra dění, což by ale asi tak nevadilo. Alespoň by se sprinteři nepletly do jiných akcí (jízda zručnosti atd). Ovšem zase by se muselo dát pozor, aby se do sprintů nenapletli "sprinteři na dlouhé tratě", kteří chtěji vyzkoušet nastavení motoru či maximální rychlost.
Naposledy upravil(a) SalWador dne pon led 23, 2006 20:07, celkem upraveno 1 x.
SalWador
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Re: 400m sprint

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

SalWador píše:
Řešíme problém s křížením silnice... Ovšem pokud budeme jezdit trať 400 metrů dlouhou, tak se na dráhu vejdeme takovým způsobem, že ke křížení docházet nebude. Delší "polovina" dáhy je totiž dlouhá necelých 1000m, což je dostatečný prostor pro 400m sprint a bezpečné zastavení. Ovšem bylo by to trochu odstrčené od samontého centra dění, což by ale asi tak nevadilo. Alespoň by se sprinteři nepletly do jiných akcí (jízda zručnosti atd).
Skvělá připomínka a dobrej nápad.Nemyslím si,že by to bylo odstrčený.Jestli tam budou všechny akce,co se plánujou,tak mám spíš strach,že nám nebude ta plocha stačit. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Koko Loko píše:Pokud by se mělo sprintovat, až od křižovatky dále, tak se sice předejde možným problémům s křížením, ale dojde k odtržení od celkového dění, což by myslím ničemu neprospělo a bylo spíše na škodu. Délka se dá samozřejmě přizpůsobit tak, aby to bylo zábavné i pro vozy, které se potřebují "roztáhnout" třeba jako můj Žluťák, zítra to někde otestuji jak by to vypadalo na těch 500 metrů, tu délku jsme obšlehli z jednoho tuningového srazu a je možné, že je vhodnější pro poněkud ostřejší vozy.
Já si nemyslím,že by došlo k odtržení od celkového dění.Tak počítej se mnou.
Servis -Marek+ Luděk něco zabere.
Parkoviště -na podzim bylo 43 +- aut.Pravděpodobně jich bude víc.
J.zručnosti -nejspíš bude větší než na podzim-rádi bychom rozšířili
M.Blahout -taky zabere nějaké to místo.
Občerstvení -je taky v plánu.

No a začínám mít pocit,že je nám ta kratší strana plochy malá.Takže bych to neviděl až tak odtrženě. :wink:
A dráhu bych taky neprodlužoval.Sprint se jezdí na čtvrt míle,tudíž na +-400 metrů.Já bych to nenatahoval.Radši bych nechal větší rezervu na dobrždění. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
akos51
Příspěvky: 5
Registrován: pon led 16, 2006 12:22
Bydliště: SR-CR

Příspěvek od akos51 »

Zdravim,

vidim, ze jste uspesne ignorovali muj prvni prispevek :)
chtel bych se zeptat, jak to vypada se vstupem cizincu na letiste?

Aki
ex 2101 ´78
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10519
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

akos51 píše:Ok, diky.
Ale tlumočníka do HU budeme potřebovat! Takže očekávám Tvou účast. L.
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9344
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Vidím, že zájem o nějaké to dopravní značení je, takže co nejdřív zkusím zjistit podrobnosti vypujčení :lol: .
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Pátrač píše:Organizační rozdělení:
...Wolf- pozvánku jako v loni???...
Protoze naplneni snu, at je jakykoliv, je vzdy asi ta nejvetsi hodnota, jakou muze clovek dosahnout, tak jsem pozvanku na sraz pojal prave takto. Je to jeste syrove, jenom k pripominkovani. Proto nic nestahujte, vzdyt jeste neni vse domluveno. W.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Wolf píše: Protoze naplneni snu, at je jakykoliv, je vzdy asi ta nejvetsi hodnota, jakou muze clovek dosahnout, tak jsem pozvanku na sraz pojal prave takto. W.
Jo jo, ty sny, nejlépe ty naplněné :wink:
http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... &&start=15 (příspěvek Luďka z pá říjen 07, 2005 7:39 am)

K pozvánce nemám negativních připomínek. Jen musíme počkat na definitivní místo srazu.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
akos51
Příspěvky: 5
Registrován: pon led 16, 2006 12:22
Bydliště: SR-CR

Příspěvek od akos51 »

Chettak píše:Nekde jsem cetl, ze Stevo taky umi Madarsky...

Chettak :munky2:
jo, umi taky, a ja jedu na 100%!
ex 2101 ´78
Uživatelský avatar
Luděk Ondrůch
Příspěvky: 1502
Registrován: pon srp 01, 2005 12:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Ondrůch »

Koko Loko píše:No, když už tu tak pěkně organizujete, co se týče sprintů já a BA3 by jsme to viděli takhle. Sprintíky by se jezdily na vzdálenost cca 400 - 500 metrů, pokud je vůbec ta plocha tak dlouhá s ohledem na bezpečné dobrždiště. Jednalo by se o jízdu maximálně dvou vozidel :!: . Jedna osoba bude startovat na pokyn měřiče v cíli, tj. osoba v cíli dá pomocí radiostanice pokyn startujícímu, který soutěžící odmávne, zároveň osoba měřící zmáčkne stopky a vyčká průjezdu soutěžících a stopne jim čas a určí vítěze. Na měření času zatím máme k dispozici dva mobilní telefony vybavené stopkami což je nic moc, ale aspoň něco. Určitě by se nám hodily další dvě, až tři osoby co by se kolem toho motaly s námi, už jen z důvodu prostřídání se když bychom si také chtěli zasprintit a dále pro případné pohlídání křížení se silnicí, což může býti problém, protože se může stát, že vozidlo jedoucí po silnici nemusí akceptovat "hlídače". Takže pokud se bude používat stará plocha, tak si bezpečný průjezd oním místem musí pohlídat zejména soutěžící tak jako do teď, protože jde zejména o "jeho" krk. Pokud se bude náhodou využívat velká dráha tak tato nemilá komplikace samozřejmě odpadá. K výše uvedenému požadavku na 2-3 dobrovolníky by se hodily nějaké lepší stopky se dvěma časy, dále nějaké reflexní vesty pro startujícího, dva hlídače a časoměřiče, z práce mohu zajistit vesty dvě. Dále ke komunikaci budou sloužit PMRky, dvě budeme mít k dispozici určitě, ale hodily by se čtyři což je ve vyjednávání. Takže kdo by se chtěl zúčastnit, kdo máte doplňující návrhy, radiostanice, vesty, kdo je pro nebo proti, nechte se slyšet.
S hlídáním silnice jsem ochotný pomoct, můžu dovézt i pár reflexních vest.
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Luděk Ondrůch píše:S hlídáním silnice jsem ochotný pomoct, můžu dovézt i pár reflexních vest.
Výborně, takže zatím přislíbili spoluúčast Dusin, Vašátor pokud pojede a teď ty, takže základní osa teamu by tu byla. Předpokládám, že strategii vypilujeme na Ladaschůzi, která se blíží. Vestiček bude dostatek já mám dvě, jen doufám, že na nich není logo ČD :lol: , ty také nějaké, ještě sehnati ty rdst a základ by byl.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

děkuji všem za ochcotu ale protže mi opět pár lidí psalo, co a jak. ještě jednou zde zdůrazňuji, že zatím letiště nemáme. Čekáme na vyřešení pronájmu přez p. Blahouta a pozemkové řízení...
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

Wolfe: Ja by som navrhoval tu Kalinu vymenit za nejaku hezku 2107. Pripadne by to mohla byt aj 05, ale z hranatej rady dat len kombika je malo, nie? A Kalinu aj tak este nikto siroko-daleko nema :wink:
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9344
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Hlavně že tam je 2101 :love5: :thumbup: :wav: , zbytek je mi ukradenej :lol:

Jinak co se týká dopravního značení, podařilo se mi sehnat dvě "vyřazené" STOP značky. Stojan se už nějak vymyslí. :lol:

A připomínám, že se hlásím jako dobrovolník ke sprintům :lol: . Jestli mi ovšem zkouškové dovolí jet na sraz :dontknow:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Zamčeno

Zpět na „Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)“