Diskuze na CS Autolada

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Zúčastnil bych se diskuse se zástupci CS AutoLada?

Anketa končí za stř dub 06, 2011 08:58

Ano,rád,bude to přínosné
5
31%
Ano,ale nebude to mít valného smyslu
3
19%
Ne ,nemá to smysl
8
50%
 
Celkem hlasů: 16

Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

radek mb píše:Super Radku.Úplně přesně jsi zformuloval to,co bylo potřeba.Já už k tomu nemám co dodat a plně s tebou souhlasím.Taková je prostě realita,bohužel.

Resultát by byl tento:
Patrac píše:Ale přijet tam si popovídat a zprudit je proč s Ladou nic nedělaj s tím že nakonec odjedem s vědomím hmm tak jsem se podíval z blízka jak Lada vypadá a jdu si koupit Fabii a u Cs lady to bude v duchu tak bylo tu 40 blbců co tu prudili se starejma krabicema a stejně si nikdo z nich nic nekoupí...asi moc nemá smysl.
No tak jasně ne sem předseda ne :D :D ne dělám si samozřejmě srandu. jde o to že mne taky štve co se děje ale bohužel Ladaklub je moc malá páka na to aby s tím něco udělala.. Taky bych klidně i rád měl ladu dál ale za cenu toho že to nebude poruchové auto a že bude mit solidní síť servisu.A bude mít alespoň základní výbavu věcí co prostě do auta poslední roky patří. Bohužel investice do auta byť je jakkoliv nevýhodná tak prostě nutná je a kupovat za stejný peníze něco s o dost horším designem, výbavou servisem atd opravdu jde jen za předpokladu bezmezného fandovství.
Bohužel díky Honzíkovi jsem dospěl do stádia kdy uvažuju o servisu i v případu přezutí zimní/letní pneu. raději zajet do servisu zaplatit a nestarat se. Včera jsem nakonec přezul sám zabralo mi t i s kontrolou věcí okolo asi hodinu. a kousal jsem se u toho do rtu jestli nemámbýt raději s Honzou a nebo jestli nemám dělat na baráku nebo další tři jiný věci. to už je ale mimo. Proto chci nové auto spolehlivé a taky aby se mi alespo%n líbilo což Priora se mi moc nějak nelíbí a kalina je defakto zastaralá. Proto i čekám co bude z granty pokud by byla v combu. Tak a zpět k tématu :)
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
jacek
Příspěvky: 799
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Příspěvek od jacek »

Patrac píše:Ale přijet tam si popovídat a zprudit je proč s Ladou nic nedělaj s tím že nakonec odjedem s vědomím hmm tak jsem se podíval z blízka jak Lada vypadá a jdu si koupit Fabii a u Cs lady to bude v duchu tak bylo tu 40 blbců co tu prudili se starejma krabicema a stejně si nikdo z nich nic nekoupí...asi moc nemá smysl.
Napsal jsi to dobře, v podstatě to takhle všechno je. Ale možná jsi dobře nepochopil původní Jirkův záměr - udělat si "značkový" program a podiskutovat, nikoliv prudit. Takže my bychom si řekli své představy, přání, případně stesky (servis, výbava, nebo třeba viz Petr HC), a oni by nám k tomu řekli, jaké jsou možnosti blabla, no asi budou tvrdit, že nulanulanic, což ale určitě nebude tak úplně pravda, minimálně odpovědět na dopis je základní slušnost. Mám (asi naivní) představu, že by to byl takový moderovaný pokec ve vší slušnosti. Kdysi už jsem tady dával i takový předběžný návrh pořadu jednání. Určitě (už to tady prošlo několikrát v přední části vlákna) bychom nezměnili ani svět, ani poměry u výrobce, ani u CSAL. I když - pokud napíše jedinec dopis, nebo něco řekne, je to něco jiného, než když tam bude sedět a diskutovat třeba 12 lidí (nebo víc :shock: ), kteří o věci ze zkušenosti už něco vědí. A někteří už mají i něco jiného, než ty krabice, a další by měli případně zájem... Zkusme se na to dívat pozitivně přes všechna negativa. :D
Pořád je to schůdnější a prospěšnější, než uspořádat výlet do Togliatti. Navíc tam bychom určitě nikdy nebyli v přesile, oni mají lidí dost. :roll:
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

já to neberu nikomu jako jsem pro se tam jet podívat ale osobně mne to tam zatím neláká minimálně ne do té doby dokud tam nebude alespoň Granta v sedanu. Právě pro to že když už tam pojedu chtěl bych si to auto prohlédnout Jako eventuálního nástupce. :wink:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Patrac píše:já to neberu nikomu jako jsem pro se tam jet podívat ale osobně mne to tam zatím neláká minimálně ne do té doby dokud tam nebude alespoň Granta v sedanu. Právě pro to že když už tam pojedu chtěl bych si to auto prohlédnout Jako eventuálního nástupce. :wink:
Vyraz v pátek před jarním srazem brzo ráno v 6 hodin z Brna a při troše štěští bys byl v Mělnice kolem 10. hodiny. Po krátké prohlídce velkoskladu bys mohl pokračovat v cestě do kempu v Příhrazích. :wink:
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Štěpán píše:
Patrac píše:já to neberu nikomu jako jsem pro se tam jet podívat ale osobně mne to tam zatím neláká minimálně ne do té doby dokud tam nebude alespoň Granta v sedanu. Právě pro to že když už tam pojedu chtěl bych si to auto prohlédnout Jako eventuálního nástupce. :wink:
Vyraz v pátek před jarním srazem brzo ráno v 6 hodin z Brna a při troše štěští bys byl v Mělnice kolem 10. hodiny. Po krátké prohlídce velkoskladu bys mohl pokračovat v cestě do kempu v Příhrazích. :wink:
a to jako proč? že už tam budou mít Grantu?
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Tak vám nevím, ale v Mělníku toho asi moc nevydiskutujete, maximálně vás tam jeden pán pošle doprdele, pokud se vůbec uráčí promluvit.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Patrac píše:
Štěpán píše:
Patrac píše:já to neberu nikomu jako jsem pro se tam jet podívat ale osobně mne to tam zatím neláká minimálně ne do té doby dokud tam nebude alespoň Granta v sedanu. Právě pro to že když už tam pojedu chtěl bych si to auto prohlédnout Jako eventuálního nástupce. :wink:
Vyraz v pátek před jarním srazem brzo ráno v 6 hodin z Brna a při troše štěští bys byl v Mělnice kolem 10. hodiny. Po krátké prohlídce velkoskladu bys mohl pokračovat v cestě do kempu v Příhrazích. :wink:
a to jako proč? že už tam budou mít Grantu?
To asi ne, ale aspoň by si viděl katedrálu LADABOHA :D
Uživatelský avatar
ignorant
Příspěvky: 160
Registrován: pon bře 28, 2011 19:40
Bydliště: Zapadákov 84

Příspěvek od ignorant »

Štěpán píše:
Patrac píše:
Štěpán píše: Vyraz v pátek před jarním srazem brzo ráno v 6 hodin z Brna a při troše štěští bys byl v Mělnice kolem 10. hodiny. Po krátké prohlídce velkoskladu bys mohl pokračovat v cestě do kempu v Příhrazích. :wink:
a to jako proč? že už tam budou mít Grantu?
To asi ne, ale aspoň by si viděl katedrálu LADABOHA :D
A přinést mu jako obětní dar část svého auta :P :D
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

ignorant píše:
Štěpán píše:
Patrac píše: a to jako proč? že už tam budou mít Grantu?
To asi ne, ale aspoň by si viděl katedrálu LADABOHA :D
A přinést mu jako obětní dar část svého auta :P :D
po dojezdu mu tam sama odpadne ..
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
ignorant
Příspěvky: 160
Registrován: pon bře 28, 2011 19:40
Bydliště: Zapadákov 84

Příspěvek od ignorant »

Patrac píše:po dojezdu mu tam sama odpadne ..
A právě s tím se počítá :wink:
Hrana či kulatec. Každý má své kouzlo :D
Tam kde ostatní končí, Niva začíná :P
Uživatelský avatar
Fišer Jiří
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 09, 2009 06:06
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Fišer Jiří »

zelvotron píše:Tak vám nevím, ale v Mělníku toho asi moc nevydiskutujete, maximálně vás tam jeden pán pošle doprdele, pokud se vůbec uráčí promluvit.
Samozřejmě je řeč o p.Burianovi,taky jsem s ním měl výstup když jsem byl obhlížet mojí budoucí,pak následoval dopis se stížností na CS Autolada a těď na odpověď stále ještě čekám a čekám a...
--------------------------------------------------------------------------------
Patrac napsal:
Ale přijet tam si popovídat a zprudit je proč s Ladou nic nedělaj s tím že nakonec odjedem s vědomím hmm tak jsem se podíval z blízka jak Lada vypadá a jdu si koupit Fabii a u Cs lady to bude v duchu tak bylo tu 40 blbců co tu prudili se starejma krabicema a stejně si nikdo z nich nic nekoupí...asi moc nemá smysl.

Napsal jsi to dobře, v podstatě to takhle všechno je. Ale možná jsi dobře nepochopil původní Jirkův záměr - udělat si "značkový" program a podiskutovat, nikoliv prudit. Takže my bychom si řekli své představy, přání, případně stesky (servis, výbava, nebo třeba viz Petr HC), a oni by nám k tomu řekli, jaké jsou možnosti blabla, no asi budou tvrdit, že nulanulanic, což ale určitě nebude tak úplně pravda, minimálně odpovědět na dopis je základní slušnost. Mám (asi naivní) představu, že by to byl takový moderovaný pokec ve vší slušnosti. Kdysi už jsem tady dával i takový předběžný návrh pořadu jednání. Určitě (už to tady prošlo několikrát v přední části vlákna) bychom nezměnili ani svět, ani poměry u výrobce, ani u CSAL. I když - pokud napíše jedinec dopis, nebo něco řekne, je to něco jiného, než když tam bude sedět a diskutovat třeba 12 lidí (nebo víc ), kteří o věci ze zkušenosti už něco vědí. A někteří už mají i něco jiného, než ty krabice, a další by měli případně zájem... Zkusme se na to dívat pozitivně přes všechna negativa.
Pořád je to schůdnější a prospěšnější, než uspořádat výlet do Togliatti. Navíc tam bychom určitě nikdy nebyli v přesile, oni mají lidí dost.
.. Jacek jak napsal,tak jsem to myslel,máte spoustu otázek na které by jste se chtěli zeptat,to je zřejmé z počtu příspěvků tohoto tématu,ale spíš není to přesvědčení,že by to bylo ku prospěchu věci,čili jakási bezpředmětná diskuze,ale za pokus by to stálo,už jenom kvůli tomu ,že by jsme jim ukázali třeba tu jednotu,která v nás je,že nám není lhostejný osud značky.Ono kdyby nás tam na ně vlítlo třeba 50lidí,oni by změkli a věřte, že ta diskuze by měla něco do sebe.Když spousta z vás pořád zatrpkle mluví o CS Auto ladě jak je nenávidí a nesnáší a nedokáží se přes to přenést!Mě taky zklamali viz předchozí příspěvek,ale mě přece nejde o nějakou CS Autoladu,ale o LADU o tu mám zájem :!:,
Lada 2171

LADA JE Můj Život
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Já jsem pro si tam udělat vejlet ale jak jsem psal pro mne to má smysl až tam bude Granta alespoň v sedanu :) Abych tam fakt jen nekecal "o ničem" to jsem si prožil minulý rok 3x po půl dnech tu na autosalonu. Kde mne dostalo že neměli ani pořádný firemní oblečení a o nějakých propagačních předmětech nemluvě. Čuměli když jsem přišel v mikině s vestou a čepicí se znakem Lady a přinesl jsem jim nějaký klubový tužky...Ve finále se mne pár okolojdoucích zákazníků ptalo i na info o autech protože si mysleli že patřím na stánek jako vystavovatel..
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
jacek
Příspěvky: 799
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Příspěvek od jacek »

Tak ano, nikdo si tu nestavíme vzdušné zámky, víme jak to chodí. Není ale třeba brát to vše tak vážně, ať si tu reálnou zkušenost udělají i ostatní. Někde jsi psal, že Ladaklub je malý pán, což sice je, bohužel ale u nás pán jediný, a žádný větší není. Tak nač se podceňovat. Jiného korporátního uživatele lady v ČR/SR neznám, pokud vím. :)
Byla by to příležitost se někde sejít, podebatit o ladách, osobní zkušenost a nějaký ten zážitek, případně informace k tomu navíc - rozhodně to plně podporuji, byť i má očekávání jsou skromná. :lol: S tou grantou tedy opravdu nevím, nevím, jestli tam vůbec někdy stát bude, podobně jako třeba siluet. :mrgreen: Navíc se mi granta celkově ani moc nelíbí, hlavně ten zadek, a dohromady žádný moc pokrok proti kalině. Já osobně bych tedy vsadil spíš na tu ruskou almaru od VAZu/Iže (Lada SM3). Má to slušný, osvědčený základ i výbavu, nehledě na hodně podařený design (na rozdíl od všech těch nesčetných prototypů z Togliatti). I když pro mě už to asi nebude včas. :( Bohužel na zadní náhon asi budeme muset všichni zapomenout, a to nejen u lady. :evil:
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

jacek píše:Tak ano, nikdo si tu nestavíme vzdušné zámky, víme jak to chodí. Není ale třeba brát to vše tak vážně, ať si tu reálnou zkušenost udělají i ostatní. Někde jsi psal, že Ladaklub je malý pán, což sice je, bohužel ale u nás pán jediný, a žádný větší není. Tak nač se podceňovat. Jiného korporátního uživatele lady v ČR/SR neznám, pokud vím. :)
Byla by to příležitost se někde sejít, podebatit o ladách, osobní zkušenost a nějaký ten zážitek, případně informace k tomu navíc - rozhodně to plně podporuji, byť i má očekávání jsou skromná. :lol: S tou grantou tedy opravdu nevím, nevím, jestli tam vůbec někdy stát bude, podobně jako třeba siluet. :mrgreen: Navíc se mi granta celkově ani moc nelíbí, hlavně ten zadek, a dohromady žádný moc pokrok proti kalině. Já osobně bych tedy vsadil spíš na tu ruskou almaru od VAZu/Iže (Lada SM3). Má to slušný, osvědčený základ i výbavu, nehledě na hodně podařený design (na rozdíl od všech těch nesčetných prototypů z Togliatti). I když pro mě už to asi nebude včas. :( Bohužel na zadní náhon asi budeme muset všichni zapomenout, a to nejen u lady. :evil:
Silouette je bohužel pro zatím uzavřený projekt. ( díky renaultu) tak ani nepočítám že se bude vyrábět a pokud tak za dva roky.. Grnata není jen prototyp ale nástupce takže počítám že jaks e začne vyrábět bude tak do roka a do dne u nás :)
SMtrojka je sice pěkná ale jak to sní doopravdy vypadá? reálně.. zadní náho oželím teda pokud to bude mít 4x4 :D
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
jacek
Příspěvky: 799
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Příspěvek od jacek »

Patrac píše:zadní náho oželím teda pokud to bude mít 4x4
Tak to už pak zbývá jedině niva, pokud ji tedy <-> nebude moc inovovat. Ostatně, asi by to uživatelsky nebyl špatný krok, vzhledem k perspektivě kvalit naší silniční sítě. :mrgreen:
Granta je - tedy stále spíše má být :D - nástupce kaly a bohužel asi i priory, nicméně dokud nebude na pásech (výrobních :) ), tak je to pořád jen jeden z přehršle VAZovských prototypů, i když snad nadějných. Ale takových už tu bylo... :P
Btw ty pásy by nemusely být zase až tak špatné :evil4:
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“