Niva – nákladný priestor / spanie.

Moderátor: Moderátoři

rezna
Příspěvky: 203
Registrován: úte pro 19, 2006 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Niva – nákladný priestor / spanie.

Příspěvek od rezna »

Paťo Zvolen píše:To ALL: Aby však nedošlo k nedorozumeniu: Ja netvrdím, že mnou realizované a prezentované riešenie je ideálne, ale vzhľadom k možnostiam Nivy mi prišlo v dobe "prestavby" ako najnápaditejšie :D .
proto taky radsi spim v sharanovi z kteryho jde udelat manzelska postel :-P
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

ovsem so sharanom vela vody v terene nenamutis(to by som mohol tvrdit ze manzelska postel ide urobit aj v 06ke a predchodcoch sklopenim sedaciek bez opierok do vodorovnej polohy so zadnymi sedackami)....

Ja preferujem spanie v spacaku vedla auta a nevadi mi ani snezenie, nie to este dazd :lol: ovsem pripustam, ze susenie spacaku nasledne v aute sposobi minimalne zarosenie vsetkych okien....

Ale, zase nakladny priestor v Nive si predstavujem oddeleny minimalne sietkou, pretoze v pripade nehody akasi prepazka rozbitiu hlavy hi-liftom nezabrani :wink:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
rezna
Příspěvky: 203
Registrován: úte pro 19, 2006 19:03
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od rezna »

1) tak ono to neni jenom o terenu - jde o to ze venku je lijak jak blazen -> v ten moment nechcu rozdelavat stan ani v kempu ci na parkovistu -> porad vyhoda spat vevnitr

2) jinak ideal je spat ve spacaku v zahrabu v -20 na horach ;) - tam aspon nesmrdi auta :-P
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“