Východ vs. Západ

Volné rozjímaní na téma "proč jsem si raději nekoupil Ladu" a podobná zpovědní témata.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

???

Anketa končí za ned říj 31, 2010 10:20

Východ
13
81%
Západ
3
19%
 
Celkem hlasů: 16

Cory
Příspěvky: 11599
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvek od Cory »

V com je problem? vychadzam z obce, pridavam, ak za mnou niekto vyhodi blinker, pridavam len tak, aby ma mohol obehnut...urcite nebudem robit to, aby som ZAKONITE zmenil akceleraciu na ustalenu rychlost...Ak to situacia vyzaduje, prestanem pridavat, pripadne zbrzdim...

Radsej by ste si mohli ist prezriet ci vam idu vsetky blinkre a svetla a skontrolovat stav prachoviek prednych brzd, lebo namiesto tlachania o predbiehani tu budete po prvom snehu tlachat o tom, co ste nestihli opravit a skontrolovat :P
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Ty možná jo, ale někteří drtí plyn a volant koušou zubama, jen aby ukázali, že jejich krychle nedá kůži lacino.
Veverka píše: ale pokud dojde k pokusu o vyškolení zabržděním,tak je to exemplární deb..
Samozřejmě, je to podle poučky, že na každý pako čeká někde ještě větší pako.



http://www.youtube.com/watch?v=A0zuBzr1Zjw
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

zelvotron píše: ... ale někteří drtí plyn a volant koušou zubama, jen aby ukázali, že jejich krychle nedá kůži lacino.

8) ... :mrgreen:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Hehe zkusim zopakovat to co jsem psal uz drive. Pokud je auto zamnou, normalne pridam plyn a zrychluju. Mozna dulezity poznatek koukam do zpetnych zrcatek, na kazdem aute jich je dost. Kdyz je to auto vedle me, coz by podle melo jit videt aniz bych vehementne kontroloval vsechna zrcatka, perifernim videnim prece vzdy neco zaregistruju. Pokud uz zjistim ze je auto vedle me, nezrychluju. Ivo k te kolone, jestli ze uz se to auto objevi vedle me, dalsi auto za nim okamzite vyuzije situace a nalepi se na naraznik prvniho predjizdejiciho auta, musis bohuzel pockat, je to tak.

Abych to shrnul, jsem si na 100% jisty ze kazdy bezpecne rozezna, jestli nekomu brani v predjizdeni nebo ne. At uz se tady bavime o cemkoliv, kazdy to podvedome vnima, jestli dela neco spatne.
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Veverka

Příspěvek od Veverka »

cory to napsal nejlip,stejne i busy casto zrychlujou pri predjizdeni,s tim se u nich nejak uz pocita.uz vidim jak ivo schvalne akceleruje nebo tvori smrtici situace aby jim to ukazal. :P
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Veverka píše:uz vidim jak ivo schvalne akceleruje nebo tvori smrtici situace aby jim to ukazal.
No jasna hovadina, nechapu o co zevlovi porad jde ...
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Opravdu jsem někde napsal, že ale někteří drtí plyn a volant koušou zubama, jen aby ukázali, že jejich krychle nedá kůži lacino. nebo něco v tomto smyslu? Od začátku, cojsem tu začal psát, mi je taktně sdělováno, že jsem mamlas, co namá na cestě co dělat. Že pořád porušuju předpisy, protože si konci omezení rychlosti dovolím přidat plyn, což dělá většina z vás. Nejsem žádný závodník a nejezdím agresivně. Náš spor je totiž o slovíčkaření, které někteří nedokážou pochopit. Ono to asi vážně nemá cenu a proto to vzdávám. Nejspíš začnu jezdit na kole, protože tam nehrozí, že bych někomu bránil v předjíždění. Vy ostatní si jezděte, jak uznáte za vhodné.

Edit: S Atexem jsme najeli ať už spolu v autě, nebo za sebou v koloně dost kilometrů, tak může říct, jak jezdím. A krizovým situacím se snažím spíš předcházet, než je vyhledávat, nedejbože vyvolávat, ale to je zbytečné některým zatvrzelým vysvětlovat.
Naposledy upravil(a) Ivo dne pon lis 08, 2010 23:20, celkem upraveno 1 x.
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Veverka

Příspěvek od Veverka »

taky moc ne,stejneza chvilu muzeme vsechny temata dat do sekce hadky :oops: vsecko je uz ot :oops:
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Veverka píše:za chvilu muzeme vsechny temata dat do sekce hadky
Na to já jsem přece expert, tak čemu se divíš.
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Hele zelvotron, kdyz ze sebe delat takoveho frajera a chces se ohanet vyhlaskama, TY a vsichni porusuji predpisy denne! Nebo mi chces rict, ze jezdis v noci po dalnici 50km/h, jak ti predepisuje vyhlaska o potkavacich svetlech? Jak daleko vidis na potkavaci svetla a jak na dalkove? proto je jasne zakonem dane, ze na potkavaci svetla nesmis prekrocit 50km/h.


Ale casem se najde nejake pako, ktere te vyskoli ...
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Veverka

Příspěvek od Veverka »

Ivo píše:
Veverka píše:za chvilu muzeme vsechny temata dat do sekce hadky
Na to já jsem přece expert, tak čemu se divíš.
Nedivim se uz nicemu :lol: i kdyz tu vyhlasku dodrzuju ,jsem na tvoji strane.Taky nejak nechapu jak vytvorim nebezpecnou situaci tim ze v obci pojedu podle predpisu 60 :roll:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Atex píše:proto je jasne zakonem dane, ze na potkavaci svetla nesmis prekrocit 50km/h.
Tak to teda slyšim prvně. :shock:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

Laďuša píše:
Atex píše:proto je jasne zakonem dane, ze na potkavaci svetla nesmis prekrocit 50km/h.
Tak to teda slyšim prvně. :shock:
Musíš jet maximálně takovou rychlostí, aby si stačil zastavit na takový vzdálenosti, na kterou dohlídneš. Z toho vyplívá: potkávačky=50km/h.
VAZ 1800kk na prvočinitele
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Atex píše:Hele zelvotron, kdyz ze sebe delat takoveho frajera a chces se ohanet vyhlaskama, TY a vsichni porusuji predpisy denne! Nebo mi chces rict, ze jezdis v noci po dalnici 50km/h, jak ti predepisuje vyhlaska o potkavacich svetlech? Jak daleko vidis na potkavaci svetla a jak na dalkove? proto je jasne zakonem dane, ze na potkavaci svetla nesmis prekrocit 50km/h.
Tady přeci vůbec nešlo o to jak kdo ve skutečnosti jezdí, ale o to že někteří v čele s Ivem si mysleli, že zrychlovat při předjíždění není porušením zákona, a přesto, že tu X lidí uvedlo citaci zákona, scan knížky do autoškoly a já i přímo paragraf a číslo zákona, přesto si trvali na svém nesmyslu.

Ad 50 na dálnici, to opět ono, kdyby jste tu vyhášku (zákon) znali, tak se tu tím nemusí nikdo ohánět a nepřekvapí vás kdejaká mediální matlanina. Ano na musíš jet na dohled, ale to automaticky neznamená 50km/h, tedy hlavně záleží jak ti to svítí :)
Atex píše: Ale casem se najde nejake pako, ktere te vyskoli ...
To je klidně možný, ale otázka jestli bude mít pro to důvod, já nemám potřebu někomu dělat naschvály a zrychlovat mu, když chce jet rychlejc, je to jeho věc a čim dřív bude pryč, tím líp.
Ivo na začátku píše:Pokud mi skončí úsek kde byla omezená rychlost a já svoji rychlost začnu zvyšovat na maximální povolenou, tak je mi úplně jedno, jestli mě v ten moment někdo předjíždí, nebo ne. To prostě není bránění v předjíždění.
Jo jo, hlavně si teď hraj na ublíženýho :roll:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

zelvotron píše:Ad 50 na dálnici, to opět ono, kdyby jste tu vyhášku (zákon) znali, tak se tu tím nemusí nikdo ohánět a nepřekvapí vás kdejaká mediální matlanina. Ano na musíš jet na dohled, ale to automaticky neznamená 50km/h, tedy hlavně záleží jak ti to svítí
Kua ta 50ka tam nekde je napsana, musim to pohledat jinak mi to neda
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Odpovědět

Zpět na „Volné klábosení - všechny ostatní značky“