211x

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

danielTIR píše:Jinak pro všechny LADA FAJNŠMEKRY : navštivte stránku :http://www.siluet.info/index.php?area=1&p=index : a prohlídnete si nejnovější fotografie nejen siluetu,ale i PRIORY a KALINY.
jú jú jú :D :D :D
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Takže jelikož se zdržím,zainteresoval jsem nanželku a ta Vám posílá slíbené fotky mého "žihadla".Mimochodem toto nestárne v mých očích je stále mlád.... :P Takže toto je můj bourák. 8)
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

V létě je ještě hezčí,jelikož je na elektronech.Příští rok tam přibude střešní okno.Kam se hrabou ostatní značky......... :roll: :roll: :roll:
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6563
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

danielTIR píše:V létě je ještě hezčí,jelikož je na elektronech.Příští rok tam přibude střešní okno.Kam se hrabou ostatní značky......... :roll: :roll: :roll:
Docela hezkej :-). Na sedanech se mi libi zadek auta s kridlem. Mas to hezke decentni :-).
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Díky,dobré slovo potěší.Přes zimu bych tam chtěl dát plastové prahy a pokud se zadaří a seženu tak i plastové okrasné lemy blatníků.a to je vše .Víc na to nechci.Přeci už mi není 20 let abych jezdil jako vánoční stromeček.Decentnost je nadevše.
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Máš hezký prdítko :D Jinak já jsem odpůrce tuningu, zejména plastových doplňků. Ale zase máš hezkou barvu :wink:
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

:lol: Bílá šikulka. :lol:
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

Nazdar Dane, tak už by mohl napadnout sníh ať můžeme krosit jak jsi sliboval. :lol:
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Zdravím.Sníh už docela je ale zatím málo.Jelikož to celé organizuje kamarád bachař dovím se to taky na poslední chvíli.Ale pak ti dám okamžitě vědět.Už trénuj.
tavri : Já taky nejsem zastáncem plastů,ale plastové prahy mi prodlouží životnost těch prahů plechových a lemy,které mi už začínají zespod ukazovat hnědé flíčky (zavčas jsem to spravil) títo zakryju a zase jim prodloužím životnost.Čistě praktická záležitost.Velice se nám to osvědčilo na otcově favoritu.Lemy a prahy jsou momentálně to jediné,co na fazolu ještě drží :lol: :lol: .Ale musí se to udělat pořádně ať tam nezatéká voda.
Ale musíš uznat že tento tuning je docela povedený :
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

danielTIR : mas super auto :hello1: , ty utopena zadni kola mi nikdy na rade 211x moc nesedely, ale takto je to, dle meho nazoru, o 100% lepsi. W.
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Z "aktualne.centrum.cz":

Kreml převzal kontrolu nad automobilkou AvtoVAZ
17:06
Togliatti - Kreml převzal kontrolu nad automobilkou AvtoVAZ, ruským partnerem amerického koncernu General Motors. Do vedení automobilky vyrábějící vozy Lada dosadil Kreml lidi ze státní agentury Rosoboronexport vyvážející zbraně.

viz:

http://aktualne.centrum.cz/clanek.phtml ... tro375_0_4
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

Hm

Příspěvek od Jura Baran »

Tipická zpráva českého novinářského prostředí. Ale v tomhle jede Kreml jen velmi a velmi zprostředkovaně. On ten Rosoboronoeksport totiž jako státní firma koupil v AVTOVAZU majoritu. A skutečně koupil. Takže lidi z téhle firmy obsadili představenstvo. Ale nejen oni. Víc v rubrice Poklábosme, články v novinách. Jinak mě zdejší novináři fascinují. Opsat na zpravodajskej server zprávu z ruskýho serveru za bůhví jak dlouho po té, co tam vyšla a ještě tomu dát tenhle skvělej titulek, to chce naturel :oops: .
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

Jura Baran
máš sice pravdu, na druhou stranu je to takova okrajova zprava pro ceskeho clovicka. takze tomu nikdo neda misto na pulstrankovou analyzu.
A tenhle clanek rekne vic nez informace ze majoritu ve firme AutoVAZ koupila firma Rosoboronoeksport .
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

Okrajová zpráva

Příspěvek od Jura Baran »

Okrajovost této zprávy pro českého človíčka bych považoval za velmi realtivní. Ono nové představenstvo obratem požádalo ruskou vládu o investiční pobídky ve výši 5 mld. USD do roku 2010 a nový předseda představenstva, jinak ředitel přes technologie u Rosoboronoeksportu, sdělil, že si nemyslí, že by tento požadavek vláda odmítla. Když to spočítám, tak to představuje asi 120 mld. Kč, což je 3x-4x víc než investice Hyundai v Nošovicích. A vzhledem k tomu, že díky své geografické poloze a surovinové "soběstatčnosti" si pořád bez Ruska v české kotlině ani neupšoukneme, tak být českým človíčkem, zbystřím pozornost :shock: .
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Koneckonců, kdyby v Nošovicích postavili pobočku Lady, nás tady by to potěšilo, ale lidi, co v Ladach vidí jen takzvané žigulíky, by nepochopili a ty, co jim patřili pozemky, by museli vyvlastnit. Mentalita dneška = co je ruský, to je šmejd, páč to je ruský :(
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“