Shemíkův Žigulda Gomolka 2101, rv LP 1973

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Shemik
Příspěvky: 53
Registrován: čtv úno 28, 2008 16:19
Bydliště: Praha/Č.Krumlov

Příspěvek od Shemik »

Nazdarek Ladacci, tak Vas zdravim po delsi dobe :D

Mel bych tu pro Vas malej kseftik. Sic jsem zde pred cca rokem a ctvrt prohlasoval, jak se ziguldy nevzdam, jsem se dostal do situace, kdy se hodi kazda kacka a take se mi ziguldy zzelelo, pac mi pod oknem stoji nevyuzity uz prakticky cely ten rok od moji posledni navstevy. Chtel jsem ho tehdy dat do uzivani svagrovi, coz jsem i udelal, ale svara si bohuzel hned po prevzeti auta zlomil nohu, takze se tim tenkrat na hodne mesicu vyradil z automobiloveho provozu. Zigulda se tedy vratil pod me okno a odsud se prakticky rok nehnul, akorat pri cisteni ulice jsem s nim myslim asi 2x zajizdel do dvora, takze za posledni rok najel asi 150 metru :lol: :roll:

No vzhledem k tomu, ze se nam pro nej v rodine nepodarilo najit vyuziti a nejaka ta kacka by bodla, jsem se ho rozhodl prenechat dalsimu nadsenemu ladovkari. Inu k veci, veci se maji nasledovne:

Je tam nicmoc baterka, ale jinak auto startuje vyborne. Ted po pulroce jsem to nastartoval a mam pocit, ze vynechava jeden valec, ale jsem presvedcen, ze je to nejaka kravina, jako kabel, svicka atd. Pri poslednim startu pred pulrokem slapal jako hodinky a od ty doby najel jen nekolik metru.

Tesne pred odstavenim ziguldy jsme na nem delali par veci s mistnim klubakem Psendou. Menili se brzdove desticky, delala se elektrika (zadni svetla) a jeste par drobnosti. Jinak na to ze mi tu uz rok jen stoji pod oknem je to auto v pomerne sqelem stavu. Samozrejme, ze se na karoserii cas take trosku podepsal, nejaka ta bublinka pribyla, ale opravdu nijak vyrazne. Kdyz nepocitam svetelnou rampu, kterou mi kdysi jeden borec poladil, tak, ze jsem ji musel sundat a malou macklinku od parkujiciho souseda, tak jse auto ve velmi podobnem stavu, jak kdyz jsem ho kupoval. Vlastne mozna o ty brzdy a svetla v lepsim :lol: Jo a pravda, neblejska se jako kdysi, ale to by spravila tuba Tempa :lol:

Jedinym zadrhelem je chybejici maly TP (coz kdyztak osvetlim do telefonu) a proto se zigulda mozna hodi spise na nesilnicni vyuziti, ale zalezi na kazdem, jak by ho vyuzil a jsou i sikulove, kteri si maly TP dokazou obstarat i jinak :lol: Jo a najel jsem s nim za prvni cca 3-4 mesice meho vlastneni drobatko pres 4.000 km, pak rok uz jen stal pod oknem :lol: Prikladam foto tacho z dobe koupe a ze dneska :lol:

Cili jak to zigulisti vidite, mel by o ziguldu, at uz na jezdeni, nebo na dily nekdo zajem :?:
Pripadni zajemci piste sem nebo piste ci volejte na muj tel 777 077 009.

CENA : 4.000 Kc.

Zdravi Vas Shemik :lol:
Přílohy
shemik-zigulik 06.jpg
RIMG0916.JPG
RIMG0912.JPG
Naposledy upravil(a) Shemik dne pát říj 09, 2009 13:15, celkem upraveno 1 x.
.
[shadow=green]Shemik[/shadow] :lol:
.
lionol
Příspěvky: 525
Registrován: úte lis 20, 2007 15:50
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od lionol »

Budiž mu kladenské hutě lehké ... AMEN
Tom

VAZ 2103, 1975
VAZ 2103, 1977
VAZ 2103, 1978
VAZ 2106, 1978
Uživatelský avatar
Shemik
Příspěvky: 53
Registrován: čtv úno 28, 2008 16:19
Bydliště: Praha/Č.Krumlov

Příspěvek od Shemik »

Ja bych to tak drsne nevidel, treba si v nem jeste nejakej sikula zalita :D

Porad je jeste ve stavu, ze kteryho by dobre sla oprasit jeho stara slava, kdyby to nekoho bavilo :lol:
.
[shadow=green]Shemik[/shadow] :lol:
.
Uživatelský avatar
Shemik
Příspěvky: 53
Registrován: čtv úno 28, 2008 16:19
Bydliště: Praha/Č.Krumlov

Příspěvek od Shemik »

Kuci, nikdo nechce ziguldu v pomerne solidnim stavu za 4.000,- :?: :D
Mam uz tu potiz se sousedy, potrebuju, aby si ho nekdo odvezl. Puvodne jsem za nej chtel vic, ale necham ho za ctyrku, co vy na to :?:

Kdyz si ho nejakej sikula postavi na papiry, tak poslouzi jako faro a kdyz ne, tak jako nekonecna studnice nahradnich dilu :D
.
[shadow=green]Shemik[/shadow] :lol:
.
Uživatelský avatar
Jimmi
Příspěvky: 1528
Registrován: pon čer 12, 2006 15:41
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Jestli je to jen kvůlivá problémům se sousedy, tak by to naopak chtělo ještě několik žigulíků přikoupit. Ono je to přejde :D

Dneska je blbá doba, škoda každého žigula. Za pár let to budeme draze kupovat.
Naposledy upravil(a) Jimmi dne sob říj 10, 2009 18:56, celkem upraveno 1 x.
Жигули ВАЗ 2103 1.5/55,4 kW белый (сделано в 1974 г.) оу йеах гуд джоб ёлки-палки t.č. odstraněny dva metráky pavučin, vrčí a jezdí kolem bloku
Toyota Corolla LiftBack 1.3/65 kW deep turquoise
Toyota Corolla HB 3D 1.3/55 kW red
Uživatelský avatar
Shemik
Příspěvky: 53
Registrován: čtv úno 28, 2008 16:19
Bydliště: Praha/Č.Krumlov

Příspěvek od Shemik »

No neni to tak zly, ale vice mene je chapu, mam jedno auto v garazi a tohle druhe je na ulici, kde je rvacka o kazde misto, tak uz me par lidi zadalo, ze pokud s tim nejezdim, at to dam jinam. Jenze neni kam. Ty lidi chapu, potrebuji denne parkovat auta, co s nima denne jezdi a tohle tady stoji rok na miste a nejezdi se s tim, tak jim to zabira misto.
.
[shadow=green]Shemik[/shadow] :lol:
.
lionol
Příspěvky: 525
Registrován: úte lis 20, 2007 15:50
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od lionol »

Ahoj Shemiku, já to bohužel s těmi hutěmi nemyslel jako sarkasmus ... na fóru nic neprodáš, to musíš inzerovat v nějakém inzertním serveru, tady by chtěl každý auto zadarmo a ještě, kdybys mu ho dovezl :)

Potřebuješ-li se ho zbavit, opravdu je nejjednodušší cesta rovnou do kovošrotu
Naposledy upravil(a) lionol dne sob říj 10, 2009 18:55, celkem upraveno 1 x.
Tom

VAZ 2103, 1975
VAZ 2103, 1977
VAZ 2103, 1978
VAZ 2106, 1978
Uživatelský avatar
Jakub Metelka
Příspěvky: 2305
Registrován: úte led 15, 2008 18:11
Bydliště: Brno venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub Metelka »

Shemik, dej to na sbazar.cz nebo ho vydraz na aukru :wink:

Kdybys mel zájem můžu ho dát na aukro :wink: s kontaktem na tebe :wink:
2x VAZ-2101 (1972), 2x VAZ-2101 (1973), VAZ-2101 (1977), VAZ-2102 (1977), 2x VAZ-2106 (1978), VAZ-21053 (1989), VAZ-2107 (1986), VAZ-2121 (2002) Moskvič-408-1 (1972), Škoda-120L (1983), Škoda-105S (1984), Škoda Favorit 136L (1989), Škoda-Felicie (1995,1996), Škoda Felicie kombi (1997), Mercedes -200E (1987), Avia A31 (1987), Škoda 706 RTHP (1973)
Uživatelský avatar
Shemik
Příspěvky: 53
Registrován: čtv úno 28, 2008 16:19
Bydliště: Praha/Č.Krumlov

Příspěvek od Shemik »

Jakube mas SZ :D
.
[shadow=green]Shemik[/shadow] :lol:
.
Uživatelský avatar
Shemik
Příspěvky: 53
Registrován: čtv úno 28, 2008 16:19
Bydliště: Praha/Č.Krumlov

Příspěvek od Shemik »

Tak Zigulda je pryc 8) Mejte se kuci fajn, Shemik :lol:
.
[shadow=green]Shemik[/shadow] :lol:
.
Uživatelský avatar
Shemik
Příspěvky: 53
Registrován: čtv úno 28, 2008 16:19
Bydliště: Praha/Č.Krumlov

Příspěvek od Shemik »

Jakub Metelka píše:Shemik, dej to na sbazar.cz nebo ho vydraz na aukru :wink:
Kdybys mel zájem můžu ho dát na aukro :wink: s kontaktem na tebe :wink:
Ahoj Jakube, nahodou jsem v poste narazil na stara upozorneni na prispevky tady na Lada klubu, tak jsem si na Tebe vzpomel :D On Ziguldu nakonec koupil klucina, kterej ho nasel tady na Ladaklubu, ale Tys mi s tim tehdy pomahal tim, zes mi to dal na to aukro, kde se ale nakonec taky nekdo prihlasil, takze Te to myslim neco stalo. Vim, ze jsme se tehdy domlouvali, ze mi posles cislo uctu, kam Ti muzu poslat kacky, ale uz si po te dobe uprimne receno moc nepamatuji, zda jsi mi to cislo uctu posilal a zda jsem ja neco posilal Tobe, ale mam pocit, ze to tehdy nejak usnulo, pac ses uz s tim cislem neozval. Tak pokud je to tak, tak mi to cislo uctu prosim posli a ja Ti ten inzerat na aukru zaplatim, at u Tebe nemam zadny dluh :lol: Mam pocit, ze jsi tehdy mluvil o cca 130ti Kc, tak bychom to nejak zaokrouhlili se skoro rocnimi uroky :lol: :lol: :lol: Mej se pekne a jeste jednou dik za tehdejsi snahu o pomoc :lol: :lol:

Nemene zdravim i ostatni ziguldisty a doufam kucka, ze Vam sovetsti Ivanci slapou jako svicarske hodinky. Ja uz pocet mych aut zredukoval na 1 ks, Zigulda a Sharda sli do sveta a zustal jen ten Pazout 807, se kterym jsem zatim po vice nez 2 letech velmi spokojeny. Nicmene na Ziguldu Gomolku, jak jsem mu tehdy rikal, velice rad vzpominam :lol: :lol: :lol: :lol:
.
[shadow=green]Shemik[/shadow] :lol:
.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“