Nervy - UŽ TOHO MÁM PLNÉ ZUBY!!!

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

Pokud vím, eu směrnice se našeho trestního práva vůbec netýkají.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

To sice netýkají, ale každý činný v tomhle státě má takový vítr v gatích z několika evropských "antiantiantidikriminačních" směrnic, že radši poškodí našince, než aby riskoval nařčení, že způsobil trauma nějaké národnostní většině, že se dostane do novin a že ho bradavice jako např. bývalý sympatizant neonacistů Eichler (dnes veliký bojovník za práva squatterů a nár.menšin, hledač a vytvářeč stoupenců všech možných forem diskriminace, rasismu i "rasismu" i mezi mravenci co mu lezou večer po hromosvodu) a mnoho dalších, rozmáznou za rasovou diskriminaci na prvních stránkách.

Evropská unie nám tady zavádí něco, aniž by měla ponětí, jak to v našem prostředí chodí, ty směrnice nejsou přizpůsobeny domácím podmínkám, nerespektují jednotlivé problémy a potřeby k jejich řešení - i kdyby bylo jakkoliv výhodné to řešit.
Řešení je ale velice nevýhodné. Státní kasa je hodně dobrá dojná kráva, různých "neziskovek" a občanských sdružení je čím dál více, problémy typu "rasová diskriminace" jsou uměle zveličovány a účelově stavěny např. i jen na pojmenovávání výše zmíněných problémů s těmi, co se dřív než mluvit, naučej krást. Jsou v tom velké peníze a velké rukojmí - stát - který tímto splní určité kvóty a vykoupí si svědomí. Vlk se nažere (neziskovky) a koza-stát, zůstane celá.
A tady je právě ten rozdíl mezi rasismem a diskriminací na straně jedné, a kálení na hlavu všem slušným lidem na straně druhé. (ruku v ruce tyto neziskovky poskytují medvědí službu té malé menšině slušných cikánů)
Potom se dostáváme do stavu tzv. pozitivní diskriminace, jak už jsem výše popsal. Polopaticky řečeno, "bílý svině" (cituji nerasistický výrok jednoho Deža do kamery vůči všem bílým obyvatelům ČR), se na účadech nemají šance domoct svých práv, ať už jde o cokoliv; na druhou stranu -takyobčané- jenom zvýší hlas a když už se jich úředníci neleknou na první pohled, tak si vzpomenou na směrnice EU a sypou ze sebe všechno, co se po nich třeba i neprávem požaduje. Zatímco my ostatní "zas*aný gadžové" (další citace tentokrát z Ústí nad Labem) máme narozdíl od nich maximálně tak možnost placených právníků, dlouhodobých tahanic a soudních sporů s nejistým výsledkem, ať už jde o kdejakou maličkost, ve které vůči nám byla způsobena chyba, nebo škoda.

A jak už jsem upozornil, další evropské směrnice na toto téma a jejich plnění, čekají za dveřmi a vláda má konkrétně v tomhle jen omezené rozhodovací možnosti.
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

Dakujem Honzo. Sam by som to presnejsie nenapisal a nevyjadril sa k danemu problemu :)
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Se divím, že jim dnes běžná cenzura "politické korektnosti" neodstřihla slovo "Romové", protože už i to je podle dnešních měřítek diskriminující o nich takhle ošklivě psát do novin...
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

protože šlo přece o omyl a ne o čórku
nic neukradli a byli to slušní občané, kteří se spletli.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

No jistě jen se spletli, to se může stát 8) Možná je to z přepracování, však co se musí nadřít, aby si vydělali na to čím jezdí.
Nebo je to jinak? Nu...... možná si jim to částečně zasponzoroval ty... ty ... ty .. no a ty taky.
O tom kdo jim nedobrovolně sponzoruje pohoné hmoty ani nemluvím.

Ale aby se mě někdo nesnažil nařknout z rasismu. Mezi mé nejlepší kamarády patří třeba jistý pan Vilím či pan Varadi. Ovšem oba zmiňovaní si vydělávají prací, čímž pádem platí daně,a mimo jiné platí hypotéku na byt. Jeden jezdí obstarožním Favoritem a druhý na kole.
Tak kde je chyba?............
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Michal Pokorný píše:však co se musí nadřít, aby si vydělali na to čím jezdí.
Čím jezdí, že je to tak závratně drahé? :shock: vždyť na obrázku je stará masařka, která stojí třetinu toho, co fábie. :roll:
Nechci, aby to vypadalo, že se jich zastávám, jen mi nejde na rozum to, když někdo ukazuje na starou vránu a poukazuje na to, že je to snad vyvažováno zlatem...
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Jelen píše:
Michal Pokorný píše:však co se musí nadřít, aby si vydělali na to čím jezdí.
Čím jezdí, že je to tak závratně drahé? :shock: vždyť na obrázku je stará masařka, která stojí třetinu toho, co fábie. :roll:
To jo, ovšem .... tam je to o něčen jiném. Nevím tedy kdo je ten druhý, ovšem toho tmavšího znám. Vím na 100%, že ten do státní kasy nepřinesl ani korunu a vesele si žije z našich peněz, tedy i z těch tvých. A takovým, jako jsme my se jen směje, však i tu starou masařku jsme mu zaplatili my.
Takový by se měl při přemisťování z místa na místo spoléhat jen na své nohy.
Nechtěl jsem to původně tak napsat, čekám, že mě bude hned někdo "umravňovat", ale vysvětlit jsem své mínění musel.

Ano lidem, kteří jsou bez práce a tudíž bez peněz rád přispěji ze svých daní na to , aby měli kde bydlet a aby měli co jíst. Ovšem ne na to, aby v hospodě čoudili Máčka a lili do sebe jednu dvanáctečku za druhou a vozili si koncáček v autě.
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Michal Pokorný, s tím 100% souhlasím. Jen jsem narážel na cenu auta.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Ale jo, no možná jsem to nějak nešikovně formuloval, já jsem se jen pozastavil nad tím, že vůbec nějaké auto mají. Protože jestli si nikdy nevydělali ani korunu, tak z jakých peněz si to pořídili? I kdyby to auto stálo jen 1 korunu, tak to byla naše koruna, kterou jsme jim DALI, aby jim nepršelo na hlavu, aby v zimě nezmrzli a aby nepošli hladem.
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Článek píše:Šlo údajně o jakýsi omyl při rozměňování peněz, které pak byly vráceny.
Hm jakysi, tomu nerozumim, jakysi... .
Článek píše:Štětští strážníci předvedli ve čtvrtek perfektní výkon, když lapili zloděje, ujíždějící mercedesem z jednoho z obchodů.
Treba to bylo tim, ze neujizdeli, pokud necitili vinu.
Článek píše:Jejich zásah vyžadoval rozhodnost, bezchybnou komunikaci a maximální nasazení.
Jiny kraj, jina Policie. Ve Vitkovicich by se na to zdrejmne vysrali a spali dal...
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

Článek napsal:
Štětští strážníci předvedli ve čtvrtek perfektní výkon, když lapili zloděje, ujíždějící mercedesem z jednoho z obchodů.

Jaký perfektní výkon?? To by snad měla být samozřejmost že ho chytli :? ba měli zařídit aby se to vůbec nestalo.
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

peet2101 píše:ba měli zařídit aby se to vůbec nestalo.
A to se dá udělat jak? Chápu, že chytání zlodějů nemuselo bejt oslavovaný jako SNP, ale předcházet tomu? Nevim, jak.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

Laďuša, Neříkám že po nich žádám aby chitli každýho zloděje napoprvé, ale jestli tenhle opravdu měl žít jenom z podpory a nikdy nepracovat a jezdí autem (nehledě na to jestli je to mercedes nebo š120) tak asi někde něco už ukradl a asi toho už nebylo málo a už ho měli chitit. Navíc pokud se nepletu tak za 2000,- to není trestný čin a může se klidně stát že se mu v podstatě nic nestane, jenom proto že je šikovnej zloděj. A policajti místo toho aby takový chitali tak sedí na prdeli, běžně po projížďkách na polních cestách potkávám stát policejní auta.

Článek napsal:
Jejich zásah vyžadoval rozhodnost, bezchybnou komunikaci a maximální nasazení.

Tohle bych od nich taky bral jako samozřejmost, takový výpravčí to má v popisu práce běžně a řekl bych že má zodpovědnost větší a prachy menší.
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“