Nervy - UŽ TOHO MÁM PLNÉ ZUBY!!!

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Nervy - UŽ TOHO MÁM PLNÉ ZUBY!!!

Příspěvek od Atex »

Proc mi vzdy nekdo smaze tema o nasi milovane ROMSKE mensine?

Dnes opet luxusni zkusenost, jak jsou nasi spoluobcane slusne vychovani, mirumilovni lide. Rano jsem prisel k autu a nestacim se divit... Zamky vylamane, vsechny veci rozhazene, vyrvany kastlik u spolujezdce.
Po privolani policie jsem si jen vyslech "vy nejste asi normalni, ze si nechavate veci v aute". Sroubovak, kterym si ti tupci razili cestu do auta nechali v aute na podlaze. Policejni prislusnik mi rekl, ze to neni jako v kriminalce Las Vegas, aby brali otisky z kazdeho predmetu... Druhy prislusnik mi rekl "hm, zas ti ci_osi, to je hnus. Podal jsem trestni oznameni na neznameho pachatele a timto papirem pro ne veskera operace zkoncila.

¨Muj zaver: Ceska policie stoji za hovno!!! Jsou to parchanti, kteri se vyzivaji v buzerovani obycejnych lidi treba za sjetou pneumatiku, nebo absenci nahradnich pojistek. NIC JINEHO NEUMI!

Cesti "Romove" me osobne opet dokazali, jaci jsou to chudacci. Potkat toho co mi pomalu znicil auto, zlamu mu vsechny koncetiny i s prstama. Po dnesku tyhle "lidi" zboznuju jeste vic.
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
zigul01
Příspěvky: 2048
Registrován: pon úno 11, 2008 16:47
Bydliště: Nechanice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zigul01 »

atexi to koukam :roll: , nekteri dnesni lide jsou na pres hubu a poradne , taky se mi podobneho stalo asi pred mesicem a pul kapota rozmlacena a strecha prohla , sem mel takovej vztek ze kdybych ho potkal tak by lital vzduchem , presne jak rikas atexi policajti udelaj ho..., lidi jsou dneska zavistivi svi.. !
Lada je nejlepší auto na světě a budu ji mít furt !!! LADA IS THE BEST CAR!


lada 21044 1700i
_____________________________________
LADA 2101.1200 (nastupuje 1600rs)
jakke
Příspěvky: 658
Registrován: ned črc 01, 2007 19:16
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakke »

Jaký auto ti vybrali ? a jak víš že to byli cegáni ? :|
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Sid »

Mňa to serie takisto. Keď ťa cigáň vykradne, nemá z toho nič. Keď ho pri tom prichytíš a ujebeš, môžu ťa zavrieť a našiť ti rasovo motivovaný útok. A aj ak ho usvedčia, nemajú mu z čoho ztrhnúť na náhradu škody.

Toto sú zákony nášho štátu. Čím vačší darebák, tým lepšie si žije. Cigáňov si tu pestujú ako poklad a tá háveď si žije ako prasce v žite. A robiť to nebude, len zlotu. Česť tým z nich, ktorí sú poriadni ľudia a poctivo žijú.
Zdôrazňujem, že niesom rasista.
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

Výše škody?
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Acibuk píše:Výše škody?
Vyse skody cini 4500Kc s tim, ze az se to necha opravit, tak se castka aktualizuje. Je to jen predbezny odhad. Zamky jsem pocital jako 3000, kastlik 1500, a doklady se nedaji prepocitat na finance. Ale rikal jsem policistovi, pokud si to necham opravit v autorizovanem servisu Peugeot, tak se to muze vysplhat klidne i na 20 000Kc. Cumel na mne sice jak blbec, ale pak jsem mu hodne nastvane rekl "to neni zadna 120ka!"
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Lada Rider
Příspěvky: 1067
Registrován: pon črc 03, 2006 21:39
Bydliště: Brno

Příspěvek od Lada Rider »

Sid píše:Cigáňov si tu pestujú ako poklad a tá háveď si žije ako prasce v žite.
Na ciganoch nam pekne demonstruju "demokraciu" v tomto state - ako obycajne, dvoji metr maju. A hej, su to "ludia ako my", preto sme sa bili v skole kazdy den, zapaluju tu kontajnery a robia bordel... Som zvedavy do kedy si daju ludia v tomto state srat na hlavu.

A k tej policii: Ucorovali mi uz 2 auta /bez tp/, ani som tam nesiel, lebo by hovno spravili. Nikomu koho poznam zatial nijak nepomohli, len zbuzerovali. Proste ACAB.
СЕКТОР ГАЗА парты
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

Míro, bez emocí je ta částka úplně jinde. Navíc 4500 je pod sazbou, musíš hned nahlásit těch 20 tisíc a trvat na tom v protokolu. A kdo je viděl?
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Acibuk píše:Míro, bez emocí je ta částka úplně jinde. Navíc 4500 je pod sazbou, musíš hned nahlásit těch 20 tisíc a trvat na tom v protokolu. A kdo je viděl?
Chces mi rict, ze kdybych to auto hodil do peugeota, tak by mi za originalni dily i s montazi nainkasovali 2000? nebo 3? :-D nebud blazen.... Rika ti neco Ostrava Vitkovice? To myslim mluvi za vse....
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

omfg :shock: jebať, zničiť, rozbiť, vyhubiť a vyhnať :shock: :roll: :evil:
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Puhi píše:omfg :shock: jebať, :shock: :roll: :evil:
Jebať ne!!! To jích tady bude ještě víc. :roll:
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

taky sem měl včera zažitek s romskym spoluobčanem. Šel jsem k nám do garáže ze zahrady (garáž byla otevřená celý den) a v ní cikán. Tak sem se ho zeptal co tu dělá a on na mě vyjel. Vy zateplujete? řikám jo zateplujem a on hned něco s lešením, tak sem se ho zeptal za kým jde, a on to já nevim ,tak sem mu řekl jestli by mohl odejít,tak odešel.Už nám ty kur** lezou i do baráku :evil: :evil: :evil:
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Třeba vám chtěl pomoci s tím zateplováním ... jistě hledal práci a ty jsi jej vyhnal, fuj, že se nestydíš! :mrgreen:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6563
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Cigani maji uzasnou schopnost cloveka zmast. Prevadet hovor na jinem tema, odvadet pozornost, titulovat cloveka jako "pan velkomozny" a podobne. Je treba reagovat rychle a jasne. Co tu chces? Ukaz kapsy! Vypadni a jestli sem vlezes, prerazim ti hnaty :-). Neodpovidat na jejich otazky, nezapletat se do jejich rozhovoru.
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

No to teda nevím jestli cigán s naušnicí jako kráva, kterej šmajdá po garáži chce pomoc :D

Ano JMJ má pravdu, tohle se vymstilo tátoj, zastavil u teska a začal nakládat bedny, přijel černej passat, z něj vystoupily dva cikáni, slušně oblečený a prej jestli nechce nějaký věci,táta že nic nechce,měl na sedačce peněženku,jeden mu začal házet do auta hodinky a dalekohled a druhej mu z přední sedačky sebral z peněženky 1000,- KČ, než si všiml že mu bere peníze tak už skákaly do auta, které se rozjíždělo pryč.
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“