Autobusy a vše okolo - part two

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

radek mb píše:Co čert nechtěl,budu jezdit po Praze
Cože?
:shock:
No to bych si hodil mašli.Ve všední den se po Praze bojim i osobákem, tak radši volim MHD.Navíc tam neumim vůbec jezdit.Všude kolony, samý pruhy, mraky značek, nervy tečou... Nezávidím Ti, ale hodně štěstí !
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4300
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

plavec píše:No to bych si hodil mašli.Ve všední den se po Praze bojim i osobákem, tak radši volim MHD.Navíc tam neumim vůbec jezdit.Všude kolony, samý pruhy, mraky značek, nervy tečou... Nezávidím Ti, ale hodně štěstí !
Neboj, já mám taky Prahu jako zakázaný území, umím tam jen pár tras. Ale Radek je zvyklý na kde co a má něco naježdíno, věřím že mu to ani nepřijde.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Takže jízdy dopadly dobře,instruktor mě pochválil.Jezdil jsem bývalou zájezdovou Karosou LC 735,šlo to docela fajn,až na velkou vůli v řízení.
Jinak provoz byl už docela hustý,ale na druhou stranu v Praze jsou jízdní pruhy jen pro busy,takže nějaké extrémní čekačky jsem neměl.

Závěrečky mam zítra,snad mi to dobře dopadne,za chvilku hodím do kompu CD s testama a budu dřít otázky.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Odkud kam si jel? ;) Testy můžeš zkusit i na netu, vlevo dole:

http://etesty.mdcr.cz/
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Já mám cd testy přímo z autoškoly.Zatím z deseti testů jsem jich úspěšně udělal 8,poslední jsem udělal za plný počet bodů za 4 minuty a 11 vteřin.To docela jde.Tak jdu drtit dál.

Jak jsem jel zjistim,ale podle mapy,já jen jel tam,kam mě táhnul instruktor :) Ale vyjížděl jsem z Krče,směr Barranďák,dál teď nevím.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

radek mb píše:Takže jízdy dopadly dobře,instruktor mě pochválil.Jezdil jsem bývalou zájezdovou Karosou LC 735,šlo to docela fajn,až na velkou vůli v řízení.
Jinak provoz byl už docela hustý,ale na druhou stranu v Praze jsou jízdní pruhy jen pro busy,takže nějaké extrémní čekačky jsem neměl.

Závěrečky mam zítra,snad mi to dobře dopadne,za chvilku hodím do kompu CD s testama a budu dřít otázky.

Tak to si zvykej vůle v řízení jsou zcela normální u všech 700 :lol: :lol: :lol: ...to je ten klasickej pohled na řidiče,kerej furt motá ze strany na stranu..no u 900 to je u lepší,ale taky žádná sláva
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Jinak začínám chápat Honzovu zálibu ve starších Karosách.Ten zvouček Liazáckého motoru se mi fakt líbil.Akorát do města ten "dálkovej" autobus není to pravý ořechový,je tam docela velkej skok mezi dvojkou a trojkou.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

radek mb píše:Ale vyjížděl jsem z Krče,směr Barranďák
ve špičce a s autobusem :shock: ? To bych ho postavil někam na kraj a šel pěšky :lol: Tu Tvou odvahu opravdu obdivuji. :wink:
Hodně štěstí při závěrečkách a pochlub se nám pak, jak si dopadl a kdy se s Tebou budem moct svýzt na lince. :)
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Tak Radku mnoho zdaru a štěstí na komisaře :)
Hurikán píše:Teda Radku, to máš ještě lepší a rychlejší kurz, než se dělaly na plzeňské "univerzitě". :D
Alberte, važ slova! :lol: ZČU nejsou jenom práva ;) :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Laďuša píše: štěstí na komisaře
to jsem neměl....

testy jsem udělal na plný počet,tzn. 50 bodů,jízdy bez problému,ale vyhořel jsem na konstrukci.Nejhorší bylo,že ten komisař je také řidič kamionu a nechal mě tam dusit se ve vlastní šťávě,parchant a nakonec mi řekl,že jsem v konstrukci neprospěl. :? Žádná kolegialita.takže mam týden na to nadřít se konstrukci,45 otázek.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Jaj, tak to je škoda :( , a bude muset opakovat všechno nebo jen techniku? A na co tě dostali?

edit: aha, teď sem to přečet pořádně, takže jen techniku, no aspoň že tak, to se nadrtíš v pohodě ;)
Naposledy upravil(a) zelvotron dne pát říj 16, 2009 12:18, celkem upraveno 1 x.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

Ježkovy voči . Co chtěli vědět žes to jako kamioňák neznal ? Jak vyprostit důchodce zaseklého mezi sedadly :P
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Komplet palivovou soustavu,funkce retardéru a suchý a mokrý čistič vzduchu.Od každýho jsme mu řekl něco,ale to mu nestačilo.Pro mě je u retardéru důležité,aby fungoval.Když se vysere,tak to stejně opraví jen servis.No,nedá se nic dělat.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Já když jsem dělal "céčko", tak mne museli z techniky vyhnat, asi jsem věděl víc, než komisař :P . To jsem byl už absolvent automechanik a studoval jsem automobilku a dostal jsem strojní (vzduchové) brzdy a když jsem to vychrlil, tak mi přidali ještě motor T 912 - Praga V3S a od toho mne už vyhnali :)
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Radku, stav se u mně, budu tě učit... :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“